Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ekspozita vjetore e studentėve tė Artit figurativ
piktori4
Postuar nė: 13.06.2009, 14:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006TETOVĖ, 10 QERSHOR - Studentėt e drejtimeve tė pikturės,

Ky postim ėshtė ndryshuar nga piktori4 nė 13.06.2009, 14:06


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
piktori4
Postuar nė: 13.06.2009, 14:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 952
Bashkangjitur: 08.04.2006ME FALNI DUA TA MBYLLENI KETE TEME DHE TA SHLYENI SE GABIM BERA.
KERKOJ NDJESE.


----------------------------------------
Sė paku pėr pesė minuta bėhu i/e sinqertė me veten!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio