Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> MAN UTD vs BARCA
Donadoni
Postuar nė: 24.05.2009, 22:18
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 19057
Bashkangjitur: 19.12.2008Gjithe e dim se gjendemi para finales se liges se kapmioneve kush mendoni se do jete finalisti i ketij dueli futbollistik dhe kush do triumfoj C.RONALDO apo L.MESSI.

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 49 )
Datotekat e bashkangjitura  manchester_united_treble_trophies_premier_cup_1_.jpg
PMMSN
Top
Milda
Postuar nė: 24.05.2009, 22:19
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008Ronaldo


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
blodyalboz
Postuar nė: 24.05.2009, 22:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008MESSI
PM
Top
Milda
Postuar nė: 24.05.2009, 22:20
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008aw ky Messi


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
Promotori
Postuar nė: 24.05.2009, 22:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1615
Antari Nr: 16595
Bashkangjitur: 29.07.2008Messi apo Ronaldo,mendoj se do kete ndeshja finale tjere protagoniste,mund te e vendos ndeshjen Henry,pasi kete finale nuk do e leshoj kurre.


----------------------------------------
"Cdo gje ndryshon,pervec ligjit te ndryshimeve"
PM
Top
The_Light
Postuar nė: 24.05.2009, 22:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Donadoni pse nuk e bere sondazh ta shofim...

BARCELONA


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
Donadoni
Postuar nė: 24.05.2009, 22:21
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 19057
Bashkangjitur: 19.12.2008pershendetje . . munde te quhet edhe bast ehehhehe . . . ne shaka
PMMSN
Top
ar2yy
Postuar nė: 24.05.2009, 22:21
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008 Citim (Donadoni @ 24.05.2009, 23:18)
Gjithe e dim se gjendemi para finales se liges se kapmioneve kush mendoni se do jete finalisti i ketij dueli futbollistik dhe kush do triumfoj C.RONALDO apo L.MESSI.

Finalistet vec dihen, mik.
Sa i perket atyre dy yjeve qe i ceke une mendoj qe do jete Ronaldo. Teper i forte bre, si ne ajer, si per gjujajte te lira, i shpejt, te gjitha cka i duhen nje futbollisti.
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 24.05.2009, 22:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (blodyalboz @ 24.05.2009, 23:19)
MESSI

Ce njo smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
blodyalboz
Postuar nė: 24.05.2009, 22:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (Assina @ 24.05.2009, 23:20)
aw ky Messi

po messi nuk osht xhip
PM
Top
Donadoni
Postuar nė: 24.05.2009, 22:23
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 19057
Bashkangjitur: 19.12.2008hehehe forca MAN UTD e din cka i pret ata te barces ajo e vjeteshmja mos me keq hahahaha
PMMSN
Top
Donadoni
Postuar nė: 24.05.2009, 22:25
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 36
Antari Nr: 19057
Bashkangjitur: 19.12.2008edonis mund ta vendos secili futbollist ndeshjen por keta te dy njeher jan the best player
PMMSN
Top
blodyalboz
Postuar nė: 24.05.2009, 22:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6284
Antari Nr: 18034
Bashkangjitur: 20.10.2008 Citim (art_rokerja @ 24.05.2009, 23:22)
Ce njo smil3dbd4e4c2e742.gif

ka hatri jot, se....
PM
Top
Milda
Postuar nė: 24.05.2009, 22:30
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008 Citim (blodyalboz @ 24.05.2009, 23:22)
po messi nuk osht xhip

pse ronaldo xhip eshte a smil3dbd4d8676346.gif


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
Promotori
Postuar nė: 24.05.2009, 22:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1615
Antari Nr: 16595
Bashkangjitur: 29.07.2008 Citim (Donadoni @ 24.05.2009, 23:25)
edonis mund ta vendos secili futbollist ndeshjen por keta te dy njeher jan the best player

Barca ka sulmin me te cmendur ne bote,dhe secili nga keta mund te eksplodoje,sikur ekspolduan gjithe sezonen duke shenuar rekord golash.


----------------------------------------
"Cdo gje ndryshon,pervec ligjit te ndryshimeve"
PM
Top

Topic Options Faqe: (4) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio