Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (37) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Seria A, Liga Italiane
Mbinjeriu
Postuar nė: 22.08.2009, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Edhe ketu do doja te diskutonim vetem per futbollin italian dhe cdo jave te benim ndonje koment ne lidhje me ate qe ndodhi ne fushat e blerta te ekipeve italiane.

Sonte starton liga dikur me e forta ne bote,dhe kemi ndeshje interesante sic jane Bologna-Fiorentina ku pritet te luhet nje ndeshje e forte dhe te shohim formen e fiorentines te cilet thone se mund te jene edhe per titull kandidat,pastaje kemi me vone dhe Milanon qe luan kunder Sienes qe pritet nje fitore e rosonerve,edhe perkunder faktit se jane musafire.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 22.08.2009, 17:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009sonte milano do fitoj kjo dihet


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 22.08.2009, 18:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Bologna-Fiorentina 1-1 perfundoje.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 22.08.2009, 19:08


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 22.08.2009, 19:04
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008siena-milano 2 @2.00

Ne ndeshjen kunder Juves per trofeun Berlusconi, Milani m'u duk ne rritje. Ne mbrojtje ka nje dyshe qendre qe krijon besim dhe nqs nuk fiton ndaj nje skuadre qe gjate merkatos verore ka humbur Portanova, Zuniga, Kharja, Galloppa dhe Frick atehere me te vertete jane ne nje gjendje te dobet. Siena nuk me ka lene ndonje pershtypje. Dy jave me pare humbi kunder Sampdorias 3-0 dhe pamja e pare ishte nje vonese ne pergatitjen prekampionat. Loja e Milanit nuk eshte akoma ne kulm, por besoj se diferencen do t'a bejne emrat e veēante ...

p.s qka po doni info ma shum se qituuu milano fiton 99.9%


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 22.08.2009, 20:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009ALEXANDO PATOOOOOOOOOO. ma i mire osht nbote


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Harith
Postuar nė: 22.08.2009, 20:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Route.007 @ 22.08.2009, 20:04)
Siena nuk me ka lene ndonje pershtypje. Dy jave me pare humbi kunder Sampdorias 3-0 dhe pamja e pare ishte nje vonese ne pergatitjen prekampionat.


Po Sampdoria me e forte si Milan eshte cka po quditesh qe ka fitu 3-0 e milano 1-1 pjesa e pare eshte smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 22.08.2009, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (hornets @ 22.08.2009, 21:15)
ALEXANDO PATOOOOOOOOOO. ma i mire osht nbote

Shume i forte eshte,po te mos e kishin veshtire do ishte per Milanin kete edicion.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 22.08.2009, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.20081-2 milano patoooooooooooo


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 22.08.2009, 21:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008 Citim (hornets @ 22.08.2009, 21:15)
ALEXANDO PATOOOOOOOOOO. ma i mire osht nbote

Me i mire eshte ne ekipin e Milanit smil4a8acf686328f.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Embargo nė 22.08.2009, 21:35


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 22.08.2009, 21:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009SIENA 1-2 MILANOOO


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 22.08.2009, 23:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008 Citim (Route.007 @ 22.08.2009, 20:04)
siena-milano 2 @2.00

Ne ndeshjen kunder Juves per trofeun Berlusconi, Milani m'u duk ne rritje. Ne mbrojtje ka nje dyshe qendre qe krijon besim dhe nqs nuk fiton ndaj nje skuadre qe gjate merkatos verore ka humbur Portanova, Zuniga, Kharja, Galloppa dhe Frick atehere me te vertete jane ne nje gjendje te dobet. Siena nuk me ka lene ndonje pershtypje. Dy jave me pare humbi kunder Sampdorias 3-0 dhe pamja e pare ishte nje vonese ne pergatitjen prekampionat. Loja e Milanit nuk eshte akoma ne kulm, por besoj se diferencen do t'a bejne emrat e veēante ...

p.s qka po doni info ma shum se qituuu milano fiton 99.9%

smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
Genius.D
Postuar nė: 22.08.2009, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008August 23

18:00 Inter Milan ? - ? Bari - 1

20:45 Catania ? - ? Sampdoria - 12

20:45 Genoa ? - ? AS Roma - 2

20:45 Juventus ? - ? Chievo - 1

20:45 Lazio ? - ? Atalanta 1X

20:45 Livorno ? - ? Cagliari - X

20:45 Palermo ? - ? Napoli - 1X

20:45 Udinese ? - ? Parma -X


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
Route.007
Postuar nė: 22.08.2009, 23:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.200818:00 Inter Milan ? - ? Bari - 1

20:45 Catania ? - ? Sampdoria X2

20:45 Genoa ? - ? AS Roma 1X, 3+

20:45 Juventus ? - ? Chievo 1

20:45 Lazio ? - ? Atalanta 1

20:45 Livorno ? - ? Cagliari X

20:45 Palermo ? - ? Napoli X2, 3+

20:45 Udinese ? - ? Parma 1


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
doc
Postuar nė: 23.08.2009, 04:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2406
Antari Nr: 18959
Bashkangjitur: 09.12.2008 Citim (Embargo @ 22.08.2009, 22:34)
Me i mire eshte ne ekipin e Milanit smil4a8acf686328f.gif

ashtu eshte.... smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
para se te veprosh mendo...

aventurat kalojn shpejt.........
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 23.08.2009, 09:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Palermo - Napoli ..derbi i Jugut (derbi Mafioz) smil4a8ad6df85dde.gif


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top

Topic Options Faqe: (37) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio