Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (15) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> -Arsenal-Barcelona?, Cila do kalojė tutje?
Mbinjeriu
Postuar nė: 25.03.2010, 00:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Arsenal-Barcelona?

-Para se tė dija kundershtarin e Arsenal doja tė ishte Barēa,dhe ashtu edhe ndodhi qė tė pėrplasemi me Barēen,me kampionin aktual,me skuadren qė la gjurmė nė historinė e futbollit edicionin e kaluar duke fituar ēdo gjė(I mungojė veē tė vinte tė sfidonte dhe kampionin e Kosoves).
-Kjo ndeshje pritet me interesim tė jashtėzakonshėm nė mbarė botėn,dhe njerėzit duan spektakėl dhe kur jemi tek spektakli atėherė Arsenal dhe Barēa kėtė e bėjnė mė sė miri nė botė,ku motoja e tyre ėshtė sulmi ėshtė mbrojtja mė e mirė,duke dhuruar spektakel dhe duke fituar me elegancė.
-Kush do e kalojė kėtė fazė?
-Them se Arsenal do eliminojė Barēen,duhet eliminuar patjetėr se ėshtė momenti ideal pėr hakmarrjen e finales sė humbur me hile,dhe Barēa nuk ėshtė ajo e vitit tė kaluar,nuk luan ashtu sikurse vitin e kaluar,ka probleme nė vazhdimėsi,ka rėnie dhe ngritje tė shpeshta kete edicion.,kurse Arsenal po shkaterron ēdo gje qe i del para,jane te uritur keta ēuna te fitojne,eshte per te u impresionuar kur i shehe keta adoloshente tek luajne,jane aq te mire ne mbajtjen e topit,pasimeve,shume te shpejte,me vizion te jashtezakonshem,thjeshte jane shume te pregatitur teknikisht dhe Barēa do vuaje shume kunder tyre.


-Kush mendoni ju?


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Kosowars
Postuar nė: 25.03.2010, 00:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Barcelona....


Nese flas me shume e prishi.


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 25.03.2010, 00:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (Mbinjeriu @ 25.03.2010, 01:48)
-Arsenal-Barcelona?

-Para se tė dija kundershtarin e Arsenal doja tė ishte Barēa,dhe ashtu edhe ndodhi qė tė pėrplasemi me Barēen,me kampionin aktual,me skuadren qė la gjurmė nė historinė e futbollit edicionin e kaluar duke fituar ēdo gjė(I mungojė veē tė vinte tė sfidonte dhe kampionin e Kosoves).
-Kjo ndeshje pritet me interesim tė jashtėzakonshėm nė mbarė botėn,dhe njerėzit duan spektakėl dhe kur jemi tek spektakli atėherė Arsenal dhe Barēa kėtė e bėjnė mė sė miri nė botė,ku motoja e tyre ėshtė sulmi ėshtė mbrojtja mė e mirė,duke dhuruar spektakel dhe duke fituar me elegancė.
-Kush do e kalojė kėtė fazė?
-Them se Arsenal do eliminojė Barēen,duhet eliminuar patjetėr se ėshtė momenti ideal pėr hakmarrjen e finales sė humbur me hile,dhe Barēa nuk ėshtė ajo e vitit tė kaluar,nuk luan ashtu sikurse vitin e kaluar,ka probleme nė vazhdimėsi,ka rėnie dhe ngritje tė shpeshta kete edicion.,kurse Arsenal po shkaterron ēdo gje qe i del para,jane te uritur keta ēuna te fitojne,eshte per te u impresionuar kur i shehe keta adoloshente tek luajne,jane aq te mire ne mbajtjen e topit,pasimeve,shume te shpejte,me vizion te jashtezakonshem,thjeshte jane shume te pregatitur teknikisht dhe Barēa do vuaje shume kunder tyre.


-Kush mendoni ju?

SHoki Arsenal i fort esht se mohoj por sa her qe ju kan desht Piket Manchesterit ose CHelseas ja kan arrit me Arsenalin du me then qe Kur dikush e ka patjetr ta fiton arsenalin ka shanse te mira ta arrin ate...


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 25.03.2010, 00:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Arsenal kete edicion ka leshuar piket me dy nga skuadrat e medha,kjo nuk eshte mire,por nuk duhet harruar se edicionin e kaluar ishte 15 pike pas vendit te pare dhe kishte mposhtur te gjitha,madje Manchesterin dy here.

-Edhe Barca nuk po luan ne nivele shume te larta,u pa edhe ne ndeshjen e sotme,dhe nese bllokohet Messi atehere me shume gjase do kalojme fazen.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 25.03.2010, 01:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Ndeshen dy ekipe qe prodhojne futbollin me te bukur ne Bote, filozofia e lojes e te dy ekipeve eshte loja e shpejte dhe ofanzive!

Barcelona ka si ekipin me te mire, si grupin ashtu edhe individualistet me te mire. Futbolli eshte i paparashikueshem, aty qendron dhe mrekullia e ketij sporti, mirepo ne instance te fundit kur te merren parasysh parametrat momentale pres Barcelona te kaloje ne fazen e ardhshme!


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 25.03.2010, 01:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Barcelona dhe Arsenal deri me tani jane ndeshur vetem tri here ne Ligen e Kampioneve.

Ne stinorin 1999/2000 jane takuar ne kuader te grupit B. Ne ndeshjen e pare te zhvilluar ne Camp Nou ndeshja perfundon 1:1, kurse ne ndeshjen kthyese ne Haybori te Londres Barcelona pati mposhtur bindshem me rezultat 2:4 te perzgjedhurit e Wenger.

Ne vitin 2006 jane takuar ne Finalen e Liges se Kampioneve te zhvilluar ne Paris, Barcelona fitoi ndaj Arsenalit me rezultat 2:1.


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
arjani83
Postuar nė: 25.03.2010, 01:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009Shpresoj te kaloj BARCELONA


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 28.03.2010, 17:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009Henry

“I kalova tetė vite me Arsenalin dhe unė e di se ndonjė ditė do tė rikthehesha. Ėshtė e ēuditshme, por unė do tė jap mė tė mirėn ashtu siē kam bėrė gjithmonė”.

“Ēdo moment qė kalova nė Londėr ishte i mrekullueshėm, me pėrjashtim humbjen nė finale tė Ligės sė Kampionėve nga Barcelona. Ah, ajo ishte periudhė e vėshtirė”.

“Kur flisni pėr Arsenalin, duhet tė flisni pėr Fabregasin. Unė kam luajtur me tė dhe e di se ēfarė ėshtė nė gjendje tė bėjė. Ai ėshtė inteligjent dhe ka luajtur shumė vite nė mėnyrė tė rregullt. Nuk ka favorit nė kėtė sfidė, do tė jetė e vėshtirė”, pėrfundoi Henry.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 28.03.2010, 17:18


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Cusack
Postuar nė: 28.03.2010, 17:22
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Mendoj se do fitoje Barca me rezultat minimal, sepse normalisht Arsenali s'eshte ndonje ekip i dobet si Reali i Madridit te cilen Barca e fiton kur te doje dhe me cfare rezultati te doje.

GO BARCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
cesc
Postuar nė: 28.03.2010, 17:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Do jene ndeshje fantastike, qe do perfundojne me fitoren e Arsenalit! smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 28.03.2010, 17:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Kėtė ndeshje pėr Barcen nuk do luajė Iniesta,i cili ėshtė lojtar shumė intelegjentė dhe mungesa e tij ėshtė mirė pėr Arsenalin.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Mbinjeriu nė 28.03.2010, 17:31


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
Harith
Postuar nė: 28.03.2010, 17:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Debakel do i shkaktoj mendoj Barcelona, Arsenal nuk eshte ne nivel qe te befasoje Barcelonen


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė: 28.03.2010, 17:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009 Citim (Harith @ 28.03.2010, 18:42)
Debakel do i shkaktoj mendoj Barcelona, Arsenal nuk eshte ne nivel qe te befasoje Barcelonen

-Pse ja fut kot?
-Do flasesh ndryshe tė merkuren nė oren 22.35


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top
nassi
Postuar nė: 28.03.2010, 18:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1977
Antari Nr: 22853
Bashkangjitur: 12.07.2009 Citim (Harith @ 28.03.2010, 18:42)
Debakel do i shkaktoj mendoj Barcelona, Arsenal nuk eshte ne nivel qe te befasoje Barcelonen

auhhuaha me ke bere peer te qeshur i nderruar harift


----------------------------------------
Zoti te dha nje fytyre . Ti pse i shton vetes edhe 100 tjera?
PM
Top
Harith
Postuar nė: 28.03.2010, 20:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Mbinjeriu @ 28.03.2010, 18:53)
-Pse ja fut kot?
-Do flasesh ndryshe tė merkuren nė oren 22.35

Une a ti po ja fut kot qe po thua qe do e mundni Barcen !?


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (15) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio