Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (12) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> LK Finale: Bayern - Inter, Prognozoni rezultatin!
 
Kush do fitoje Ligen e Kampioneve 2010?
Bayern [ 20 ]  [44.44%]
Inter [ 25 ]  [55.56%]
Gjitėsejt vota: 45
Mysafirėt nuk kanė tė drejtė votimi 
Kosowars
Postuar nė 08.04.2010, 16:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Kater skuadra dy sfida, nje finale, te nderuar antar te forumit studentor kush mendoni se do jete ne finale te ketij viti ne ligen e Kampioneve, dhe cila prej tyre do kete trofeun ne duart e tyre? Bayern, Barca Inter apo befasia e ketij viti Lyon?

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Cusack nė 28.04.2010, 23:02


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Route.007
Postuar nė 08.04.2010, 16:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008INTER-Bayern munchen ne finale 99 %


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
niX
Postuar nė 08.04.2010, 16:29
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 24847
Bashkangjitur: 07.04.2010Inter fiton!


----------------------------------------
[B]Try not to become a man of success but rather to become a man of value[/B]
PM
Top
arjani83
Postuar nė 08.04.2010, 16:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2804
Antari Nr: 21800
Bashkangjitur: 19.03.2009BARCELONA


----------------------------------------
Fshati qė duket, ka drita.
PM
Top
Studenti20
Postuar nė 08.04.2010, 16:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4745
Antari Nr: 995
Bashkangjitur: 11.04.2006Shpresoj Interi.


----------------------------------------
"Prano vdekjen nga armiku, prano plumbin nga ēeliku, prano t'varin ne litar, por kurrė mos prano tė jesh tradhėtar"
PM
Top
Harith
Postuar nė 08.04.2010, 17:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Lyon - Inter finale

Lyon sepse tregoi nivel te larte me Real Madrid, Bordeaux e dy loje kishte mundur Bayernin ndersa tjetera eshte sepse Lyon me sa e di gjithmon ka dal me e mire se Bayern ne ndeshje ndermjet veti.

Ndersa rendi eshte i Mourinhos te hakmerret kunder Barcelones po te luajne si kunder Chelseat padyshim do shkojne


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
Route.007
Postuar nė 08.04.2010, 17:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2282
Antari Nr: 16567
Bashkangjitur: 27.07.2008 Citim (Harith @ 08.04.2010, 18:06)
Lyon - Inter finale

Lyon sepse tregoi nivel te larte me Real Madrid, Bordeaux e dy loje kishte mundur Bayernin ndersa tjetera eshte sepse Lyon me sa e di gjithmon ka dal me e mire se Bayern ne ndeshje ndermjet veti.

Ndersa rendi eshte i Mourinhos te hakmerret kunder Barcelones po te luajne si kunder Chelseat padyshim do shkojne

Gabon qe thu


----------------------------------------
Sa me shum qe i njoh njerzit aq me shum i dua kafshet.

Sa do i rendesishem qe te jesh, nr i te pranishmeve ne funeralin tend varet nga moti .
PM
Top
Enigma007
Postuar nė 08.04.2010, 17:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1377
Antari Nr: 22530
Bashkangjitur: 09.06.2009Padyshim Kampioni aktual Barcelona ,sepse ėshtė ekip shumė i kompletuar, dhe Bota po e shijon magjinė e Barcelonės.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Enigma007 nė 08.04.2010, 17:38


----------------------------------------
BARCELONA-4-LIFE ;)
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Harith
Postuar nė 08.04.2010, 17:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008 Citim (Route.007 @ 08.04.2010, 18:12)
Gabon qe thu

Psjeeeee


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
inginieri
Postuar nė 08.04.2010, 19:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 65
Antari Nr: 6098
Bashkangjitur: 27.02.2007Barcelona - Bayern do te jete finalja.
PM
Top
niX
Postuar nė 08.04.2010, 21:09
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 19
Antari Nr: 24847
Bashkangjitur: 07.04.2010 Citim (Harith @ 08.04.2010, 18:06)
Lyon - Inter finale

Lyon sepse tregoi nivel te larte me Real Madrid, Bordeaux e dy loje kishte mundur Bayernin ndersa tjetera eshte sepse Lyon me sa e di gjithmon ka dal me e mire se Bayern ne ndeshje ndermjet veti.

Ndersa rendi eshte i Mourinhos te hakmerret kunder Barcelones po te luajne si kunder Chelseat padyshim do shkojne

njejt si ti mendoj

Lyoni deshmoi se s`eshte per tu nencmuar, nderkaq Interi me Murinjon, besoj se do t`mposht Barcelonen.

E prej finales qe po parashikoj, besoj, fitues kete vit do t`jete Interi smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
[B]Try not to become a man of success but rather to become a man of value[/B]
PM
Top
kombi
Postuar nė 08.04.2010, 21:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4209
Antari Nr: 18791
Bashkangjitur: 29.11.2008Barcelona,nuk ka koment tjeter!


----------------------------------------
Askush nuk eshte autor i te vertetes apsolute!
[COLOR=red][FONT=Times][FONT=Courier][B]
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė 08.04.2010, 22:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Van Gaal: "Nėse i luajm dhjetė loja kundėr Barēa, ata do tė fitojė nėntė"


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
BESI_TE
Postuar nė 09.04.2010, 00:33
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 5336
Antari Nr: 17415
Bashkangjitur: 19.09.2008kush ja paskan dhane votat bayernit e interit aman, po ku ka shanca more me ja mar titullin Barces, po nuk kemi te bejm me Realin ketu ej, me Barcen me Barcen hahahahahaa

smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Falėm o Zot, se nese Ti nuk mė falė, unė jam prej te humburve, andaj falėm, falėm falėm...

>>> Te folurit teper, eshte mendjemadhesi!!! <<<
PM
Top
Mbinjeriu
Postuar nė 09.04.2010, 12:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9652
Antari Nr: 22454
Bashkangjitur: 04.06.2009-Barcelona-Bayern do jetė finalja,dhe Barēa kam frikė se do e demolojė prapė Bayernin me atė mbrojtje tė lodhur qė ka.


----------------------------------------
"Besimi ėshtė mė i thjeshtė se mendimi. Ndaj dhe ka mė tepėr besimtarė se mendimtarė"
PM
Top

Topic Options Faqe: (12) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio