Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> INFORMIM PĖR PUBLIKUN
timii
Postuar nė: 10.07.2011, 16:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 24429
Bashkangjitur: 29.01.2010Kryesia e KF Shkėndija ka dalė me komunikatė zyrtare, pėrmes tė cilės njofton opinionin pėr vendimin e marė nė mbledhjen e mbajtur nė Beograd.
Zmadho pamjen,...
INFORMIM PĖR PUBLIKUN
INFORMIM PĖR PUBLIKUN

Nė prag tė ndeshjes sė xhiros sė dytė kualifikuese tė ligės sė kampionėve ndėrmjet KF Partizanit-Beograd dhe KF Shkendija Tetovė Me qėllim tė Vlersimt tė pėrbashkėt tė rezikut me inicim tė UEFA-sė nė Beograd mė 07 korrik 2011 u mbajtė njė takim i pėrbashkėt ku ishin prezent pėrfaqėsues tė Federatave tė Fudbollit tė Maqedonisė, Sėrbis dhe UEFA-sė, ministries sė punėve tė brendshme tė Maqedonis si dhe asaj tė Sėrbis, si dhe pėrfaqsues tė klubeve.
Vlersim i pėrbashkėt ishtė qė pėr tė zvogluar rezikun, e patjetėrsueshme ėshtė qė tė dy ndeshjet tė luhen pa prani tė publikut misafir.
Kjo masė do tė zbatohet ashtu qė publiku i KF Shkendis nuk do tė marė pjesė nė ndeshjen nė Beograd, si dhe publiku i KF Partizanit nuk do tė marė pjesė ne ndeshjen kthyese nė Shkup.
Nė tė dy stadiumet vendet e rezervuara pėr publikun misafir do tė ngelin tė shprazura.
Do tu ndalohet hyrja ne stadiume e tė gjith personave qė batin me vete veshje dhe rekuizita tė klubit misafir.
Gjithashtu, obligohen tė dy klubet qė kenė kujdes qė biletat tė mos arin deri te publiku i klubit tjetėr.
Mbledhja ka ecur ne atmosver tė mir dhe konstruktive.
PM
Top
hey
Postuar nė: 10.07.2011, 20:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007A ka ndonje informate dikush se kush do e transmetoje ndeshjen ne TV?
PM
Top
Student12
Postuar nė: 11.07.2011, 10:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 831
Antari Nr: 9485
Bashkangjitur: 13.09.2007 Citim (hey @ 10.07.2011, 21:42)
A ka ndonje informate dikush se kush do e transmetoje ndeshjen ne TV?

Mduket se RT i Serbise ( ne rrjetin kablovik cabletel e kapim) do e nxjer ndeshjen e pare te merkuren ora 20 e 45,


----------------------------------------
Hala Madrid
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 11.07.2011, 11:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007Sa palidhje... po Partizani ne Shkup do kete publik sa te duash, se maqedonet do bejne tifo per ta...keshtu qe, shqiptareve si zakonisht ua futin...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
hey
Postuar nė: 11.07.2011, 12:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (Student12 @ 11.07.2011, 11:08)
Mduket se RT i Serbise ( ne rrjetin kablovik cabletel e kapim) do e nxjer ndeshjen e pare te merkuren ora 20 e 45,

Nuk e jep RTS :(
PM
Top
AeRtOn
Postuar nė: 11.07.2011, 12:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3865
Antari Nr: 6944
Bashkangjitur: 15.04.2007 Citim (hey @ 11.07.2011, 13:13)
Nuk e jep RTS :(

Nese jo RTS, ateher kush do e transmetoje???!! Nc nc, si do mbesim pa e pa ndeshjen...


----------------------------------------
“Dikur thonin se palestinezėt luftojnė si heronj, e tani thonė se heronjtė luftojnė si palestinezė.”
— Norman Finkelstein
PM
Top
hey
Postuar nė: 11.07.2011, 13:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3786
Antari Nr: 10993
Bashkangjitur: 11.11.2007 Citim (AeRtOn @ 11.07.2011, 13:18)
Nese jo RTS, ateher kush do e transmetoje???!! Nc nc, si do mbesim pa e pa ndeshjen...

Vertet do mbesim pa e pa ndeshjen. S'do e jape askush.
PM
Top
alboholic
Postuar nė: 11.07.2011, 21:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2435
Antari Nr: 17460
Bashkangjitur: 20.09.2008 Citim (hey @ 11.07.2011, 14:21)
Vertet do mbesim pa e pa ndeshjen. S'do e jape askush.

Hajt se ta tregoj une rezultatin siq duket

Se siq duket dashkam une ose jo duet me shku atje


----------------------------------------
Alboholic 4 ever
41° 10′ 39″ N, 20° 40′ 44″ E
PMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio