Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> KF "DRITA"- NE LIGEN E PARE
elmir
Postuar nė: 06.08.2012, 17:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 361
Antari Nr: 92
Bashkangjitur: 15.01.2005NJE KLIP PER TE SHENUAR PJESETARIN E RI TE LIGES SE PARE TE MAQEDONISE

SUKSESE DRITA...


http://www.youtube.com/watch?v=aIAx7mufDw4


----------------------------------------
ONLY IN AMERICA[B][SIZE=7]
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
babarekes
Postuar nė: 06.08.2012, 18:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (elmir @ 06.08.2012, 18:45)
NJE KLIP PER TE SHENUAR PJESETARIN E RI TE LIGES SE PARE TE MAQEDONISE

SUKSESE DRITA...


http://www.youtube.com/watch?v=aIAx7mufDw4

lojtaret me kan perngjaj si lista e BDI per deputet
Пола албанска пола македонска smil3dbd4ddd6835f.gif
(pak hajgare)


Urime dhe Suksese te metutjeshme.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga babarekes nė 06.08.2012, 18:26


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 06.08.2012, 20:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008i deshiroj sukses


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
passed
Postuar nė: 06.08.2012, 20:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1105
Antari Nr: 26200
Bashkangjitur: 04.03.2011dislike clipit qe na solle ketu..!
po mu merzite te llogohem en tja boj nje dis... smil3dbd4e5e7563a.gif

urime per klubin f. DRITA!


----------------------------------------
http://yeechat.com/passedd
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Top
MIX
Postuar nė: 27.08.2012, 20:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1432
Antari Nr: 26239
Bashkangjitur: 09.03.2011 Citim (babarekes @ 06.08.2012, 19:25)
lojtaret me kan perngjaj si lista e BDI per deputet
Пола албанска пола македонска smil3dbd4ddd6835f.gif
(pak hajgare)


Urime dhe Suksese te metutjeshme.

Hahahaha po de bash, po mos harro se keshu do ngajaje edhe lista juaj tash mbas koalicionit historik parazgjedhor me Cervenkon smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

URIME per KF DRITA, suksese!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio