Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Closed TopicStart new topicStart Poll

> Portalet studentore te Belgjikes
xheem
Postuar nė: 08.01.2012, 20:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006Nje admine,tek tema Ballina,nder te tjerat shkruan:

-Temat e seksit, temat fetare, temat shkencore, kultura, ekonomia, krejt keto jane tema qe sot debatohen mes studenteve ne mbare boten.


Keto jane portalet studentore te Belgjikes.E nderuar,te lutem ma gjeje nje teme me tematike seksi,ose te pakten nje fotografi lakuriq ne balline.
http://www.law.kuleuven.be/onderwijs/studentenportaal

http://www.9lives.be/forum/


Shiqo me poshte se si duket nje balline studentore.

http://faber.kuleuven.be/studenten/Qellimi i juaj eshte, sa me shume t'e indoktrinoni rinine shqiptare ne pune te felliqura.Ku e din ti,se ne kete faqe nuk inkuadrohen edhe femije te moshe 10,11,12,vjeēare,pasi ata te moshes 13,14,15,16,i konsideroni te ritur.Nese te interesnon me shume kliko:www.studentenportaal.be.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga xheem nė 08.01.2012, 20:50


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top
Essa
Postuar nė: 08.01.2012, 20:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Po hapni more tema shkencore,kush po ju ndal?!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 08.01.2012, 21:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006Ky forum nuk ka kurgje te perbashket me jeten studentore,,,siē e deshmon titulli. Kjo faqe deshmon poziten reale te shoqerise ne te cuilen gjendet kjo shoqeri.

Kete faqe e kane okupuar rilindasit fetare dhe partite politike,,
PM
Top
xheem
Postuar nė: 08.01.2012, 21:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 884
Antari Nr: 2590
Bashkangjitur: 04.09.2006 Citim (Uskana2006 @ 08.01.2012, 22:05)
Ky forum nuk ka kurgje te perbashket me jeten studentore,,,siē e deshmon titulli. Kjo faqe deshmon poziten reale te shoqerise ne te cuilen gjendet kjo shoqeri.

Kete faqe e kane okupuar rilindasit fetare dhe partite politike,,

I paske harruar komunistet e felliqur...


----------------------------------------
"Zemra ėshtė si njė enė.Mendohu mirė para se tė fusėsh diēka aty".
PM
Top
Essa
Postuar nė: 08.01.2012, 21:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008 Citim (Uskana2006 @ 08.01.2012, 22:05)
Ky forum nuk ka kurgje te perbashket me jeten studentore,,,siē e deshmon titulli. Kjo faqe deshmon poziten reale te shoqerise ne te cuilen gjendet kjo shoqeri.

Kete faqe e kane okupuar rilindasit fetare dhe partite politike,,

Pse studentet a s'jane pjese e shoqerise a ?


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 08.01.2012, 21:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006 Citim (xheem @ 08.01.2012, 22:07)
I paske harruar komunistet e felliqur...

Ke te drejte edhe komunistet e felliqur,,,
PM
Top
Uskana2006
Postuar nė: 08.01.2012, 21:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2765
Antari Nr: 1800
Bashkangjitur: 21.07.2006 Citim (Essa @ 08.01.2012, 22:18)
Pse studentet a s'jane pjese e shoqerise a ?

Sakte eshte,Studentet jane pjese e kesaj shoqerie por nuk e kane rolin qe do te duheshte ta kene ne jeten e kesaj shoqerie,,parashtrohet pyetja pse??!!!
PM
Top
packs
Postuar nė: 10.01.2012, 15:47
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Belgjika ka arrite te diskutoje dicka ma larg neshe, pikerisht per shkak se i ka diskutu temat seksuale shume ma heret.

Kur te vime ne ate pike ku ka ardhe Belgjika si shoqeri, pa dyshim se do te diskutojme per zhvillimin e fundit ne fizike, ama derisa e kemi tabu temen e seksit, na nuk mundemi me diskutu per me shku n'hane.

Eshte perceptim i yti ajo ceshtja per "indoktrinimin". Edukata seksuale nuk eshte teme e "felliqur", po pikerisht pse krejt kane mendu keshtu, sot jemi ku jemi.

Per me mbrri ne shkallen e 10 duhet me shkele t'9-nten.

Faleminderit per mirekuptim.


p.s. Debatin e fokusova vec tek temat seksuale, pasiqe ju i dhate nje konotacion te tille, sepse askush nuk ndalohet ketu te bisedoje per teoremen e Pitagores etjere.----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top

Topic Options Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio