Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (8) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Si i masakroi Skenderbeu te gjithe shqiptaret musl
Princo
Postuar nė: 19.07.2011, 18:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009
http://www.youtube.com/watch?v=MojSQujSZ9Q...player_embedded


...POr ama shikojene ,dhe nese keni dyshime ne koken tuaj ne lidhje me ket!! ,jam shum i sigurt se do qartesohet cdo gje...


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
8ova_ti
Postuar nė: 19.07.2011, 18:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 26754
Bashkangjitur: 18.07.2011Alvin mbyllja temen rena jane smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
8ova_ti
Postuar nė: 19.07.2011, 18:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 26754
Bashkangjitur: 18.07.2011ooo princooo mos haroo ska fe as ska parti qe percane shqiptarine smil4a8acf686328f.gif
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 19.07.2011, 18:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008NQS kan lyp q.. nanen mir ja u ka bo.....

Leni kto sene se gaz i botes u bot me kto idiotizma


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
Princo
Postuar nė: 19.07.2011, 18:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (vllahi @ 19.07.2011, 19:26)
NQS kan lyp q.. nanen mir ja u ka bo.....

Leni kto sene se gaz i botes u bot me kto idiotizma

po anuk sheh se ket film dokumentar nuk eshte i perpunuar nga une sedi pse tash filloni me ofendime apo keshtu jeni ju ???


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
8ova_ti
Postuar nė: 19.07.2011, 18:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 80
Antari Nr: 26754
Bashkangjitur: 18.07.2011oo princoo abe lie se tje sie mer me emndn se skenderbeu muslimlon pi kriishter e ka boo turiki muslimonn ihaaa lie se sie tej mer me mendn smil4a8acf7ea6a39.gif
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 19.07.2011, 18:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007Gjate lojes Skenderbeu - Apoel , fansat shqiptar te klubit skenderbeu kishin keto parolla

:D ....e dine shqiptaret cilen e kane mik e cilen armik, pavarsisht disave qe deshirojne ti sherbejn sllaveve dhe grekeve pa vetedije.

http://www.24sports.com.cy/assets/modules/...nder_turkey.jpgFotografi e jashtme

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Foks_Ecc nė 19.07.2011, 18:40


----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 19.07.2011, 18:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008Princo nuk jane ofendime ,shembull ,ne Kosove jane vra mbi apo afer 100 shqiptare musliman nga shqiptaret musliman pse.....sepse kane qene gabimisht te pozicionum ne moment te caktum te historise dhe kto vrasje me vone mund te del qe jane be gabim ,apo del qe mir ja u kane bo e gjykon historia.......

Lufta hane edhe njerez te pafajshem .........


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
Princo
Postuar nė: 19.07.2011, 18:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (Foks_Ecc @ 19.07.2011, 19:36)
Gjate lojes Skenderbeu - Apoel , fansat shqiptar te klubit skenderbeu kishin keto parolla

:D ....e dine shqiptaret cilen e kane mik e cilen armik, pavarsisht disave qe deshirojne ti sherbejn sllaveve dhe grekeve pa vetedije.

http://www.24sports.com.cy/assets/modules/...nder_turkey.jpgFotografi e jashtme

Kjo smil4a8acf686328f.gif smil4a8acf686328f.gif ka qen nji bomb e fort per disa "ISLAMOFOB"


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
nightelf
Postuar nė: 19.07.2011, 18:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6162
Antari Nr: 14553
Bashkangjitur: 24.03.2008 Citim (vllahi @ 19.07.2011, 19:37)
Princo nuk jane ofendime ,shembull ,ne Kosove jane vra mbi apo afer 100 shqiptare musliman nga shqiptaret musliman pse.....sepse kane qene gabimisht te pozicionum ne moment te caktum te historise dhe kto vrasje me vone mund te del qe jane be gabim ,apo del qe mir ja u kane bo e gjykon historia.......

Lufta hane edhe njerez te pafajshem .........

Mire de erdhe Princo nuk tha gje tjeter, ne rastin qe tregoi e hangren te pafajshmit


----------------------------------------
«Närrisch, daß jeder in seinem Falle Seine besondere Meinung preist! Wenn Islam Gott ergeben heißt, In Islam leben und sterben wir alle.» (WA I, 6, 128) Johann Wolfgang von Goethe
----------------------------------
北方有佳人,绝世而独立。一顾倾人城,再顾倾人国。宁不知倾城与倾国。佳人难再得。
PM
Top
vllahi
Postuar nė: 19.07.2011, 18:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2200
Antari Nr: 16914
Bashkangjitur: 22.08.2008 Citim (nightelf @ 19.07.2011, 19:42)
Mire de erdhe Princo nuk tha gje tjeter, ne rastin qe tregoi e hangren te pafajshmit

Nuk eshte analizu dhe asnje institucion apo akademi shqiptaresh nuk e ka gjyku se eshte bere gabim (nqs eshte e vertet se jane vra),por per momentin ka qene e drejt dhe veprimet e Skenderbeut jane te vlersuara ............

Kurse Turkofilat qe smuj me pranu eshte problem dhe Turkofilizmin mundohen me mbulu me petkun e Islamit ajo eshte problem i tyre


----------------------------------------
idealistat filloin luften

trimat luftojne

te pamerituarit marrin pushtetin
PM
Top
Princo
Postuar nė: 19.07.2011, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5953
Antari Nr: 22031
Bashkangjitur: 06.04.2009 Citim (vllahi @ 19.07.2011, 19:49)


Kurse Turkofilat qe smuj me pranu eshte problem dhe Turkofilizmin mundohen me mbulu  me petkun e Islamit ajo eshte problem i tyre

Dikush na etiketon si talebana,, dikush si Arabofila. e dikush si Turkofila ...

krejt kjo ndodh kur njerzit nuk kan argumente . dhe kur deshirojn ta devijojn temen..

Por une fal Zotit jam musliman shqiptare qe e don fen e vet Islamin. dhe jua don te miren shoqeris dhe njerzimit qe kan vlera dhe prodhojn vlera pozitive....

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Princo nė 19.07.2011, 19:08


----------------------------------------
Bėhu ambicioz i diturisė, falės fisnik i shoqėrisė, rob falėnderues i Perėndisė,.....!
Aty ku s’ka moral, ligji nuk ka vlerė.”
PM
Top
Per@ndorj@
Postuar nė: 19.07.2011, 19:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2774
Antari Nr: 16462
Bashkangjitur: 19.07.2008 Citim (8ova_ti @ 19.07.2011, 19:24)
ooo princooo mos haroo ska fe as ska parti qe percane shqiptarine smil4a8acf686328f.gif

S'na vyn neve shqiptareve fe e parti per t'u perqarė , se kurre s'kemi cene ndryshe pervec se te perqare .

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Per@ndorj@ nė 19.07.2011, 19:22


----------------------------------------
T'a njohesh njerzimin eshte filozofia me e rend e jetes !

|| A L || B e nOOoo00000
PMEmail Poster
Top
saraji2000
Postuar nė: 19.07.2011, 19:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 131
Antari Nr: 24776
Bashkangjitur: 26.03.2010 Citim (vllahi @ 19.07.2011, 19:49)
Nuk eshte analizu dhe asnje institucion apo akademi shqiptaresh nuk e ka gjyku se eshte bere gabim (nqs eshte e vertet se jane vra),por per momentin ka qene e drejt dhe veprimet e Skenderbeut jane te vlersuara ............


Ti a nuk dėgjon mirė apo ēfar problemi ke?
Po a nuk e dėgjon nga vet dokumentari se " masakrimi i muslimanėve paraqet pjesėn mė tė errėt tė historisė sė Skėnderbeut"

PS

Mos lejo qė urrejtja ndaj islamit dhe muslimanėve tė tė bėjė tė padrejtė nė gjykime!!!
PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 19.07.2011, 20:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18007
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008Qka eshte me u befasu ktu,qdo her armiqet e Islamit kan sulmu dhe vra ne menyra te ndrysme.


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Faqe: (8) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio