Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Unioni I StudentĖve ShqiptarĖ, USSH
USSH-UP
Postuar nė: 20.02.2006, 16:25
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 412
Bashkangjitur: 15.11.2005
Zgjedhjet per Parlamentin e Studentve PS ne Universitetine e Prishtines

Kaluan shum muaj e dit qe kur flitet per keto zgjedhej te cilat tani kan kaluar ne monotoni, dhe kan mor nje loj humori?
Kush po i pengon keto zgjedhje te cila shtyhen herpas here a eshte Fajtor Universiteti i Prishtines , Ministria e Arsimit apo OSCE opo organizatat e Politizuara Studentore? kjo le te mbetet te shqyrtohet nga te gjith sepse keto zgjedhe te "studentev" a ja me te veret Zgjedhe Studentore apo Zgjedhej Nacionale kete nuk mundem ta kuptojm.
A eshte USSH-ja Organizat qe do te mund te Udheheq me Studentet e UP-sė, sepse siq dihet USSH eshte e vetmja ne nivel Kombetar te Universiteteve Shqiptare dhe e vetmja qe nuk eshte nen ndikimin e Subjektve Politike?
Pse nuk ka Organizata me Histori ne UP, dhe cila eshte organizata me e vejter Studentore, ku dihet se te gjitha organizatat jan qe nga nje tetori te Regjistruar nga fillimi?----------------------------------------
USSH
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top
blerim fjokshi
Postuar nė: 03.02.2007, 18:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 90
Antari Nr: 5464
Bashkangjitur: 26.01.2007Ne kto rethana eshte turp t'a quaj dikush veten student!...


----------------------------------------
ME ĒFAR TĖ MBUREM QĖ JAM SHQIPTAR!!!
PM
Top
USSH-UP
Postuar nė: 03.02.2007, 18:55
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 42
Antari Nr: 412
Bashkangjitur: 15.11.2005 Citim (blerim fjokshi @ 03.02.2007, 18:41)
Ne kto rethana eshte turp t'a quaj dikush veten student!...

I Nderuar kolegė te lutem shiko pakė daten e keti postimi pastaj repliko...


----------------------------------------
USSH
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio