Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> ...per Here Te Fundit...
orfeu
Postuar nė: 26.12.2007, 20:48
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 493
Antari Nr: 5965
Bashkangjitur: 20.02.2007Te nderuar anetare...
pjesmarrjes sime ne forum po i vie fundi... jo se une dua... por ja... fundi vie...
andaj.. pa dashur ta zgjas shume dhe te sqaroje pse-te se perse s'do jem
une do ju pershdes sinqerisht duke ju uruar cdo te mire ne jete... ju uroj te keni miresi e mbaresi ne jete, ju uroj gjitha te mirat...

ngritem dhe nga respekti ju perulem juve te nderuar anetare...

me falni nese ndokend e kam ofenduar... me falni nese ndokujt i kam moderuar postimin pa patur nevoje... me falni te gjithe...

pacit jete te gjate...


----------------------------------------
Nese gjerat mbrapsht te duken...shiko boten mbrapsht.
PM
Top
fato1
Postuar nė: 26.12.2007, 20:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Kudo qe shkofsh Allahu te ndihmoft . .
PM
Top
saraj
Postuar nė: 26.12.2007, 22:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Mos na harro e na vizito.
E ndoshta naj her na e tregon edhe arsyen........
PMIntegrity Messenger IM
Top
InSiDe
Postuar nė: 26.12.2007, 23:00
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Orfeu ishalla ki sukses ne jet qajo osht kryesorja... e sa per poste mos u merzit se spo merziten ata qe po duhet me lshu qeverin e shtetin qyh..
Me rendesi osht ti me kon mir me shendet mir e tjerat jan te dores se dyt.
Paq jet te gjat e na vizito apet e beso se ma mir ki me pas si antar i thjesht nuk ki me pas pergjegjesi ..


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
BigLover84
Postuar nė: 26.12.2007, 23:05
Quote Post


Aldente
*****

Posti: Antarė
Postime: 1218
Antari Nr: 10803
Bashkangjitur: 08.11.2007Pershendetje I nderuar Moderator orfeu .
Arsya pse ti po largohesh nuk e dim ne,besoj se ke kalu disa momente te bukura ne forum me ne besoj se do te na shkruajsh ndonje her.
Nga ne ngel i pershendetur,gjith te mirat ne jete

Me respekt nga un BigLover84 i nderuar.


----------------------------------------
G Z, Sch,ZPM
Top
brikena
Postuar nė: 26.12.2007, 23:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 849
Antari Nr: 12102
Bashkangjitur: 21.12.2007Po ku je tuj shku Orfeu sepse kudo qe te shkosh ne bote kete web faqe mundesh me e hap apo. Hajde na trego tani se jemi kureshtare,....
Kalo mire!
PM
Top
Besarb
Postuar nė: 26.12.2007, 23:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 12212
Bashkangjitur: 24.12.2007Te uroj suksesin e gjithe botes. Dhe i lutem All-Ahut qe te ndihmon ku do qe shkon.

Vech mos na harro!


----------------------------------------
User posted image
Besarb Berbatovci(BessiLG), Lypjan, Kosovė
PMICQAOLYahooMSN
Top
babilon
Postuar nė: 27.12.2007, 00:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 7670
Bashkangjitur: 07.06.2007kalo mire ku do qe te shkosh..!
PM
Top
URIMI_00
Postuar nė: 27.12.2007, 00:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 11801
Bashkangjitur: 07.12.2007allahu qoft me ty i nderuar ku do qe te shkosh po kisha pas deshir me dit se qka ka ndodh me ty jo veq un po te gjith antaret e forumit arsyjen te pakten pse?????
KA ZGJITHJE QDO RRUG!!!!!rrespekt
PM
Top
Besarb
Postuar nė: 27.12.2007, 00:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 12212
Bashkangjitur: 24.12.2007 Citim (URIMI_00 @ 27.12.2007, 00:15)
allahu qoft me ty i nderuar ku do qe te shkosh po kisha pas deshir me dit se qka ka ndodh me ty jo veq un po te gjith antaret e forumit arsyjen te pakten pse?????
KA ZGJITHJE QDO RRUG!!!!!rrespekt

Edhe un mendoj te njejten gjė!


----------------------------------------
User posted image
Besarb Berbatovci(BessiLG), Lypjan, Kosovė
PMICQAOLYahooMSN
Top
URIMI_00
Postuar nė: 27.12.2007, 00:21
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 11801
Bashkangjitur: 07.12.2007PAJ BESaARB tuhet te tregoj zotriy per qfar arsye ndoshta do ti ndihmojm diqka nese kemi mundesi per problemin qe ka i nderuari e jo te na len kshtu me ????? nuk esht e drejt sa kohen e ka kaluar ketu edhe te ik kshtu ne heshtje nuk esht e drejt.!!!!!!!!! PSE??????

rrespekt
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 27.12.2007, 00:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007wow psee po largohesh...!

por kjo nuk dmth se dot na haroni..!

suksese ku do qe te jesh...

kemi pasur nej miqesij te mire ne forum...

nga ana ime e ke hallall por njekohesisht kerkoj edhe une hallallin tand se ndoshta ndonjeher me pa te drejte te kam akuzuar apo kemi hasur ne kundershtim mes mendimeve dhe ideve tona neper debatet e ndryshme...

do mbetesh si nje nder moderatoret me te mire ne forum (edhe pse shpesh te kam kritikuar por prap je ma i miri )

respekte dhe mos na haroni


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
Alina
Postuar nė: 27.12.2007, 02:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 954
Antari Nr: 9760
Bashkangjitur: 24.09.2007Respekti pėr ty ėshtė e vetmja ndjenjė qė mė ka mbetur brenda meje dhe nuk po dua ta zhduki.....

Dhe malli nė kėto momente nuk po mė lė vėrtet tė qetė. Sot me erdhėn nė mendje kujtimet dhe ėndėrrat qė thellė I kam varrosur nė shpirt. Ato miliona ėndėrra.......Por sot vetėm malli qė po mė shtyn tė t' shkruaj mė bėn qė tė bashkoj edhe njė herė eshtrat e tyre, pėr tė t' kujtuar ty edhe njė herė si njė mik qe nuk do muj kurr amo kurr te zavendsoj me asken dhe qe ..qė.........Zoti te mshiroft!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Alina nė 27.12.2007, 02:44


----------------------------------------
Educate a woman, and you educate the family. Educate a girl, and you educate the future
PM
Top
Miss.Blue
Postuar nė: 27.12.2007, 12:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3583
Antari Nr: 8802
Bashkangjitur: 07.08.2007Eshte vendim qe ke marre ti, dhe asnje nga ne nuk mund te ndryshoje gje, e vetmja gje qe mund te them eshte se forumi nuk do te jete si me pare!!!
Une te uroj shume shume shume sukses kudo qe te jesh dhe te kshilloj qe te mos ndryshosh!!

Na vizito ndonjeher!

Strider: na iku bossi i forumit !! upss, me fal se ti sje pajtuar me mua ne ket rast (per cudi smil3dbd4e29bbcc7.gif )


----------------------------------------
Home is NOT home without mom ..


INFORMATION IS POWER!
PM
Top
muzi
Postuar nė: 28.12.2007, 01:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 979
Antari Nr: 9231
Bashkangjitur: 30.08.2007Rruga me e drejte eshte te gjeshe ate qe te deshiron shpirti.

Allahu te ndihmofte ne cdo drejtim.


----------------------------------------
BISMIL-LAHIRR-RRAHMANIRR-RRAHIM-Eshte Preambula e jetės
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio