Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Cka i pelqen vajzave me teper :D
Enyy
Postuar nė: 07.02.2011, 00:57
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 26055
Bashkangjitur: 06.02.2011Mund te jepni mendimin tuaj nese deshironi vetem dua te di me shum per ket tem me intereson nje fakt tek vajzat nuk e kam fjalen per vajzat e llojllojshme po per vajza serioze
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 07.02.2011, 01:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Antari ri je dhe dush me na shty miniher ne muhabet te RENDA


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
packs
Postuar nė: 07.02.2011, 01:04
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Hahaha, Enny jo qe je antar i ri , mund te hapesh tema cfare duash, por te lutem kontrolloje pak forumin ne menyre qe te mos duplifikohen temat. Duhet te jete kjo teme diku (po sic tha Cusack nje dite, idene se kam ku dhe s'kam aq rrjet te mire sa ta kontrolloj).

Nejse,sidoqofte, nuk e di cka ke mendu me "femra te llojllojshme".
Po mu me pelqen mu doke mire edhe mu doke shtrenjt. smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Enyy
Postuar nė: 07.02.2011, 01:05
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 26055
Bashkangjitur: 06.02.2011 Citim (babarekes @ 07.02.2011, 02:01)
Antari ri je dhe dush me na shty miniher ne muhabet te RENDA

Nuk do te thot se cdo anetar i ri sduhet te ket te drejt te kerkoj ate qe i nevojitet besoj se cdokush ka te drejt te kerkoj ate qe i esht e lejuar po per mendimin tim nuk jan pyetje te renda thjesht kerkoj ate qe don ti dhe une mbase kjo faqe kerkon aktivitet nese gabohem ndokund ju kerkoj falje
PM
Top
Harith
Postuar nė: 07.02.2011, 01:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Femra me e popullarizuar e forumit Dasaa mund te na tregoje


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top
NoLimit
Postuar nė: 07.02.2011, 01:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (Enyy @ 07.02.2011, 01:57)
Mund te jepni mendimin tuaj nese deshironi vetem dua te di me shum per ket tem me intereson nje fakt tek vajzat nuk e kam fjalen per vajzat e llojllojshme po per vajza serioze

Tet tregoj une cka ju pelqen.

Bukurija
Pasurija
Vetura e mire
Trupi i nje mashkullit krejt muskula
Te jet pak l**h me menden


Mundem edhe disa por vetem me kusht nese te intereson
Me nje fjal shumica e femrave jan matrialiste dhe ne shikim te pare shikojn bukurine e nje mashkulli


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
babarekes
Postuar nė: 07.02.2011, 01:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (Enyy @ 07.02.2011, 02:05)
Nuk do te thot se cdo anetar i ri sduhet te ket te drejt te kerkoj ate qe i nevojitet besoj se cdokush ka te drejt te kerkoj ate qe i esht e lejuar po per mendimin tim nuk jan pyetje te renda thjesht kerkoj ate qe don ti dhe une mbase kjo faqe kerkon aktivitet nese gabohem ndokund ju kerkoj falje

jojo mir e kee qo pun ME FAL QE TE THASH por ish veq nje SHAKA smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Enyy
Postuar nė: 07.02.2011, 01:07
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 26055
Bashkangjitur: 06.02.2011 Citim (packs @ 07.02.2011, 02:04)
Hahaha, Enny jo qe je antar i ri , mund te hapesh tema cfare duash, por te lutem kontrolloje pak forumin ne menyre qe te mos duplifikohen temat. Duhet te jete kjo teme diku (po sic tha Cusack nje dite, idene se kam ku dhe s'kam aq rrjet te mire sa ta kontrolloj).

Nejse,sidoqofte, nuk e di cka ke mendu me "femra te llojllojshme".
Po mu me pelqen mu doke mire edhe mu doke shtrenjt. smil3dbd4daabd491.gif

okey po nuk kam aq koh sa te kontrolloj te gjitha ketu ka mija persona kshtu qe me vjen mir nese miqesia me ndihmon ne ate qe do e publikoj
PM
Top
Enyy
Postuar nė: 07.02.2011, 01:08
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 26055
Bashkangjitur: 06.02.2011 Citim (NoLimit @ 07.02.2011, 02:05)
Tet tregoj une cka ju pelqen.

Bukurija
Pasurija
Vetura e mire
Trupi i nje mashkullit krejt muskula
Te jet pak l**h me menden


Mundem edhe disa por vetem me kusht nese te intereson
Me nje fjal shumica e femrave jan matrialiste dhe ne shikim te pare shikojn bukurine e nje mashkulli

hehehheh kjo me pelqeuu Nolimit
PM
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 07.02.2011, 01:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (NoLimit @ 07.02.2011, 02:05)
Me nje fjal shumica e femrave jan matrialiste dhe ne shikim te pare shikojn bukurine e nje mashkulli

Seshte hic e vertet smil3dbd4dcd7b9f4.gif


Mesa e shohe,ketu nuk kerkohet se cka i pelqen vajzave te llojllojeshme(matrialiste)por serize...
Ky postim ėshtė ndryshuar nga RiZuAnA nė 07.02.2011, 01:13


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 07.02.2011, 01:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (RiZuAnA @ 07.02.2011, 02:11)
Seshte hic e vertet smil3dbd4dcd7b9f4.gif

Ashtu mendon neper forum se ne realitet eshte ndryshe,shembull tet kisha dal une ruges qe sdukem mire dhe skam para edhe nje tjeter ne ket rast mu as qe me kishe verejt.

Te them nga provoja se shumica e femrave jan matrialiste ne ket rast mundesh me qen edhe ti se te preki postimi im.


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Enyy
Postuar nė: 07.02.2011, 01:13
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 33
Antari Nr: 26055
Bashkangjitur: 06.02.2011Dim qe eshte prekse per vajzat po kerkojm falje dhe nese me lejojn meshkujt kerkoj falje ne emrin e tyre
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 07.02.2011, 01:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (Enyy @ 07.02.2011, 02:13)
Dim qe eshte prekse per vajzat po kerkojm falje dhe nese me lejojn meshkujt kerkoj falje ne emrin e tyre

O shoc taj a femen dush te bojsh ne forum a cka tash?
Taj mos u bon romantik neper shkronja po shihe realitetin
Keto jen krejt muhabete cka thun jo ne sjena ashtu ne jena ashtu ato jen muhabete mbas darke ka ne i thun.
----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
RiZuAnA
Postuar nė: 07.02.2011, 01:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1178
Antari Nr: 24603
Bashkangjitur: 27.02.2010 Citim (NoLimit @ 07.02.2011, 02:12)
Ashtu mendon neper forum se ne realitet eshte ndryshe,shembull tet kisha dal une ruges qe sdukem mire dhe skam para edhe nje tjeter ne ket rast mu as qe me kishe verejt.

Te them nga provoja se shumica e femrave jan matrialiste ne ket rast mundesh me qen edhe ti se te preki postimi im.

te lutem ke kujdes,kur ofendon drejtperdrejt!


Nuk me preku,por me habit:ju do e deshironi nje vajze qe nuk duket mir,kjo nuk qenka dicka,te lutemm,kerkohet se cka do nje vajzat serioze...

Ky postim ėshtė ndryshuar nga RiZuAnA nė 07.02.2011, 01:17


----------------------------------------
Homo locum orant,non hominem locus.
Omnis ars imitatio est naturae.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 07.02.2011, 01:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (NoLimit @ 07.02.2011, 02:05)
Tet tregoj une cka ju pelqen.

Bukurija
Pasurija
Vetura e mire
Trupi i nje mashkullit krejt muskula
Te jet pak l**h me menden


Mundem edhe disa por vetem me kusht nese te intereson
Me nje fjal shumica e femrave jan matrialiste dhe ne shikim te pare shikojn bukurine e nje mashkulli

Plotesisht ke te drejte smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (5) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio