Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Tragjedia e femijve te haruar te Komandantve!
mistaalban
Postuar nė: 29.01.2013, 15:33
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 27670
Bashkangjitur: 29.01.2013Kjo video eshte shume e dhimbshme, besoj qe nuk ka njeri qe nuk eshte prek me kete video.


http://www.youtube.com/watch?feature=playe...&v=58PHye_sI9A#
!
PM
Top
Dreni1
Postuar nė: 29.01.2013, 15:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012Vėrtet teper e dhimshme.........
Ju qe mbroni bdi nė kėt forum si e ndini veten,partit vin e shkoin por populli nuk ju haron.
PM
Top
mistaalban
Postuar nė: 29.01.2013, 15:43
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 27670
Bashkangjitur: 29.01.2013 Citim (Dreni1 @ 29.01.2013, 09:41)
Vėrtet teper e dhimshme.........
Ju qe mbroni bdi nė kėt forum si e ndini veten,partit vin e shkoin por populli nuk ju haron.

Sedi a ka rrezillejk ma te madh se kjo. Barem familjet e luftarve ti kishin ujdis financiarisht. Kit e dim se BDI-ja per pare ene nanen e shet, ama barem familjaret mos damtohen.
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 29.01.2013, 16:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007A ka mundesi dikush ose info te tregoje si mundet me i ndihmu sado pak financiarisht ketij engjulit vogel,a kan ndonje konto numer ose dicka te ngjajshme?


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
agax
Postuar nė: 29.01.2013, 17:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 215
Antari Nr: 21303
Bashkangjitur: 20.02.2009mjer ky femij zoti i ndihmoft se ska tjeter,ali ahmeti ska kohe per deshmoret shtepia e tij ne cair ku eshte zyra e bdi cair e ka vendue hipotek ne vler prej 1 milion euro,ato pare i beri ne kuriz te prinderve te ketyre jetimave,po besoj se shpejt do e kape harami
PM
Top
mjekra
Postuar nė: 29.01.2013, 18:12
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27555
Bashkangjitur: 13.10.2012vertet per te ardhur keq. Bash du ta di aj trimi i cokes ku nmutin osh,ta shof xhi de komentoje per ket,po normal se raj i heshtur,se aj miret vec me me 2006 hala,ene me kasaphanen e atehershme,ku ije o Trim Muti.
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 30.01.2013, 16:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Komandant Zogu eshte vllau i Izair Samiut-Bacit.Zogu ka qene ne kryesine e ngushte te BDI-se por ky vllau i vet e terhoqi prej aty qe ti bashkangjiten PDSH-se,dhe Baci ende eshte PDSH,dhe ka plot lek,pse nuk i ndihmon djalit te vllaut te vet.Kurse Zogu ka qene njeri i mire por e ka marre ne qafe vllau i vet.
Pyetni kend te doni dhe do bindeni se shumica e familjeve te deshmorve kane punesu nga nje anetar ne administrate,sepse kane pas prioritet ne konkurse,edhe pse duhet edhe kete ta ndihmojne,disa kane marre banesa sociale.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga trimi.80 nė 30.01.2013, 16:11
PM
Top
blerim77
Postuar nė: 30.01.2013, 17:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 507
Antari Nr: 19513
Bashkangjitur: 13.01.2009Trimi80....metevertete i krisur qenke nga mendja.mos i ndihmoni as si djali i ish ushtarit te uck-se,mos i ndihmoni as si shqiptar,po e keni obligim ti ndihmoni vetem si qytetar dhe si femi i vogel. A na e lodhni se ju na perfaqessoni dmth ju jeni shteti,e pra ndihmoni voglushit qe sa me shpejt te sherohet dhe te jetoje jeten si gjith femijet tjere.a kuptove a don te ta viZatoj qe te kuptosh.obligim e keni ti ndihmoni djali i kujt do qoft ju deri sa thireni ne legjitimitetin e popullit.mos trego pralla se ky voglushi simpatik nuk ka nevoj per prallat e tua po i duhet ndihme urgjentisht.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga blerim77 nė 30.01.2013, 17:57
PM
Top
mjekra
Postuar nė: 30.01.2013, 18:01
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27555
Bashkangjitur: 13.10.2012 Citim (trimi.80 @ 30.01.2013, 10:09)
Komandant Zogu eshte vllau i Izair Samiut-Bacit.Zogu ka qene ne kryesine e ngushte te BDI-se por ky vllau i vet e terhoqi prej aty qe ti bashkangjiten PDSH-se,dhe Baci ende eshte PDSH,dhe ka plot lek,pse nuk i ndihmon djalit te vllaut te vet.Kurse Zogu ka qene njeri i mire por e ka marre ne qafe vllau i vet.
Pyetni kend te doni dhe do bindeni se shumica e familjeve te deshmorve kane punesu nga nje anetar ne administrate,sepse kane pas prioritet ne konkurse,edhe pse duhet edhe kete ta ndihmojne,disa kane marre banesa sociale.

cka flet be bur,a je normal cka thu,sipas teje ish luftaret e UCK-se duuhet tjen krejt ne bdi qe tju ndihmohet a,cka ka lidhje se osh pdsh,ose dr ose rdk,ose asni parti,aj ka qen ish luftar,po ske faj ti,nese ke fmi,te ta coje Zoti nji sprov si kjo,ta shofim se si do e perballojsh,edhe a de folish kshu,abnormal,pis,m*t
PM
Top
Alex
Postuar nė: 31.01.2013, 10:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1003
Antari Nr: 16058
Bashkangjitur: 18.06.2008 Citim (trimi.80 @ 30.01.2013, 17:09)
Komandant Zogu eshte vllau i Izair Samiut-Bacit.Zogu ka qene ne kryesine e ngushte te BDI-se por ky vllau i vet e terhoqi prej aty qe ti bashkangjiten PDSH-se,dhe Baci ende eshte PDSH,dhe ka plot lek,pse nuk i ndihmon djalit te vllaut te vet.Kurse Zogu ka qene njeri i mire por e ka marre ne qafe vllau i vet.
Pyetni kend te doni dhe do bindeni se shumica e familjeve te deshmorve kane punesu nga nje anetar ne administrate,sepse kane pas prioritet ne konkurse,edhe pse duhet edhe kete ta ndihmojne,disa kane marre banesa sociale.

Ne keto raste me mire rri mos fol fare si ai Huti Ali Ahmeti, se sa te folish dhe ta prishish krejt.


Nuk ka kjo lidhje me ate se ka qene ose ehste Bdi, se ato qe jane nuk u kenaqen.

Ate rrogen e administates pse nuk punsohen vete ato Ali ahmeta, abdilaqima, hazbi, bejta dibidusi, ermira, teuta, fatmira, lesha hamam, cunga, krejt cka jane pse nuk punsohen vete ne administrate, ta shohem cka kishin bere me rroge 200 euro, po falimjaret e deshmoreve i punsojn aty, kinse neve ja kemi bere, ne fakte ato para su arine per asgje????Vete dine ministra, e drejtora, ku ka pare???

Vjedhin sa sdin edhe vete, a nuk rrehen te pakten ketyre familjeve tju ndihmojne???
PM
Top
trimi.80
Postuar nė: 31.01.2013, 11:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1157
Antari Nr: 27127
Bashkangjitur: 17.01.2012Ketu duhet te ndihmojme te gjithe,sa me pare,e ti leme muhabetet boshe,.se ky i shkreti ska nevoje per muhabete koti po ka nevoje per lek,keshtuqe mos trumbetoni por ndihmoni kush sa mundet.
PM
Top
mistaalban
Postuar nė: 31.01.2013, 19:00
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 27670
Bashkangjitur: 29.01.2013 Citim (trimi.80 @ 31.01.2013, 05:09)
Ketu duhet te ndihmojme te gjithe,sa me pare,e ti leme muhabetet boshe,.se ky i shkreti ska nevoje per muhabete koti po ka nevoje per lek,keshtuqe mos trumbetoni por ndihmoni kush sa mundet.

o majmun, mos i etiketo njerzit kotekot, se Zogu ska qene asnjiher PDSH. Vllau i vet mund te jete cka te doje, ndersa per Zogun e ka obligim BDI-ja, SHVL-ja dhe ajo parti qe eshte ne pushtet (ne ket rast prap BDI-ja) te ju ndihmojne se ka nevoje.

djali i zogut 6-7 vjet i ka, a nuk te vjen mbare te shpifish, mos deshe aktivitete te beje per BDI-n qe ti ndihmoni. Avradin ta c...
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 31.01.2013, 23:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011ku jeni oj bdi oj pdsh dihmoni keti voglushi ska dallim se qfar partie dihmoni kete voglush se ki eshte per dihm me ja letsu dhimbjen babai keti egjulli te vogel ka luftu per kete tok e ju sot mos me i dihmu donje info ose donje konto nr nese ka do kush se une prei vetes ja dergoi 100 euro se me vjen gjyna per kete voglush

Ky postim ėshtė ndryshuar nga vani-1 nė 31.01.2013, 23:08
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio