Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> TAKIM , GRUEVSKI-THACI
ArIaNiTii
Postuar nė: 29.01.2013, 16:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011Kryeministri i Maqedonisė, Nikolla Gruevski nesėr pritet tė realizoj njė takim kokė mė kokė me liderin e PDSH-sė, Menduh Thaēi.

Sipas burimeve tė gazetės “Dnevnik”, takimi mes Gruevskit dhe Thaēit do tė mbahet nė Qeverinė e Maqedonisė dhe i njėjti ėshtė iniciuar nga vetė kryeministri.

Mėsohet se, dy ish- partnerėt qeveritar nė takim do tė bisedojnė pėr krizėn politike, zgjedhjet ardhshme lokale si dhe procesin eurointegrues tė Maqedonisė.

Pėrkundėr pėrpjekjeve, agjencia e lajmeve INA nuk ka mund tė marr njė konfirmim pėr takimin e mundshėm mes Thaēit dhe Gruevskit. (INA)


http://ina-online.net/maqedoni/26580.html
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.01.2013, 17:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009Sje per nforum! - Stafi


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
agax
Postuar nė: 29.01.2013, 17:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 215
Antari Nr: 21303
Bashkangjitur: 20.02.2009 Citim (babarekes @ 29.01.2013, 18:13)
Ehhh BABA beee smil3dbd4dbc14f3f.gif

Cija motren gruvskit rasja ni bokss si e kije zanat smil3dbd4ddd6835f.gif

o gruevski va lujti nanen aliut ene menduhit i ka kuptuar se veq karrige duan sheshin edhe nanen per karige,po mir e kemi ne edhe me na duhet,vjen daqiqi ne shkup na ofendon krejtve bashk me gruevskin a keto shpejt te gruevski per karrige
PM
Top
GuriShipes
Postuar nė: 29.01.2013, 21:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 760
Antari Nr: 25617
Bashkangjitur: 16.11.2010Takimi qe do te ndodh neser , do jet takim jo befasues por qka esht me interesante se takime te tilla si esht e mundur te ndodhin mbas ardhjes se kryeministrit te serbis daciqit ne Shkup.

Ideja per kete takim mos mendoni se ka dicka interesante , por gruevski me kete takim do te mundohet te bisedoij menduh thacin , ti boije ndonje grack ahmetit dhe shqiptarve.

fund e krye takimi esht qe menduh thacin ta shtyn ne loje dhe loja sdo dale e mir!!!
PM
Top
sulmuesi
Postuar nė: 29.01.2013, 21:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010si duket skenar i njejt si ne vitin 2008, kur alia u takua me grujevskin... smil3dbd4d75edb5e.gif
PM
Top
babarekes
Postuar nė: 29.01.2013, 23:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9383
Antari Nr: 23715
Bashkangjitur: 13.11.2009 Citim (sulmuesi @ 29.01.2013, 22:57)
si duket skenar i njejt si ne vitin 2008, kur alia u takua me grujevskin... smil3dbd4d75edb5e.gif

Ua GARANTOJ 119,7%(sic thot Amdi Bajrami) se NE NUK PUNOJM SI BDI.
ne beem gabim Teknik-Taktik ne 2006 dhe ASNJEHER ME NUK DO PERSERITET AJ GABIM.

Tash ju thuni qka te doni.


----------------------------------------
Mbeturinat flasin keq per mua...Plehrat e besojne...!
PM
Top
Dreni1
Postuar nė: 29.01.2013, 23:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012Menduh thaci do bej gabim katastrofal nese takohet me gruevskin.
Edhe ata votues qe kan humb besimin ne bdi dhe jan hamend me votu per pdsh definitiv do i kthen prap te bdi sepse nga dy te kqijat do e zgjedhin bdi.
Nuk esht koha qe te takohet menduhi me gruevskin se shqiptareve ju ka ardh te huna me gruevskin,jam shum i bidur sikur ti thoshte menduh thaci jooo keti takimi menduh thaci do fitonte arturitet te populli shqiptar por nese takohet ju garantoi qe pdsh edhe ata votues qe i ka definitivisht do i humb.
PM
Top
hamurabi
Postuar nė: 29.01.2013, 23:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008Para do kohe M.thaci thonte se asnjeher nuk bej koalicion me gruevskin, e tash takohet per qejf se nuk shoh arsye tjeter te takimit, sigurisht neser Maksati ja kujton thcit ket deklarat
PM
Top
Toska
Postuar nė: 30.01.2013, 00:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 98
Antari Nr: 26283
Bashkangjitur: 16.03.2011 Citim (babarekes @ 30.01.2013, 00:24)
Ua GARANTOJ 119,7%(sic thot Amdi Bajrami) se NE NUK PUNOJM SI BDI.
ne beem gabim Teknik-Taktik ne 2006 dhe ASNJEHER ME NUK DO PERSERITET AJ GABIM.

Tash ju thuni qka te doni.

Fol sa te duash, se askush mo nuk i mban mend genjeshtrat e Menduh Thacit. Vetem e dijme mire te gjith se eshte rrenc i uritur per pare dhe per me rraf gazetar e intelektual, se asnjehere nuk ja ka mbajt me rraf nje maqedonas.

Per bese, aq me jeni be te neveritshem si Menduh, si Ali qe vertet kesaj radhe do e votoj Amdi Bajram. Na keni bo maxhup, pse mos me votu ate.
PM
Top
vani-1
Postuar nė: 30.01.2013, 00:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1312
Antari Nr: 26370
Bashkangjitur: 04.04.2011per karike me der me thon dhe bithen e vet e japin ene vojvoda ene udbashi alia kap njerin pjas per qetrin me qen populli i zgjum te qohet dhe ti largoi kete kalbsira

Ky postim ėshtė ndryshuar nga vani-1 nė 30.01.2013, 00:57
PM
Top
ArtLover
Postuar nė: 30.01.2013, 11:05
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27472
Bashkangjitur: 14.08.2012kush mund te me binde se bdi dhe pdsh nuk I sherbejn gruevskit.
PM
Top
Dreni1
Postuar nė: 30.01.2013, 11:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012 Citim (ArtLover @ 30.01.2013, 05:05)
kush mund te me binde se  bdi dhe pdsh nuk I sherbejn gruevskit.

Mos i kishin sherbejt njera apo tjetra parti gruevski zdo luante si maca me miun me shqiptaret,qe nga ardhja ne pushtet e gruevskit e deri sot gjitha aksionet kunder shqiptareve jan ber me aminin e njeres apo tjetres parti shqiptare.
Me nje fjal si kundra populli ashtu edhe partit.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Dreni1 nė 30.01.2013, 11:14
PM
Top
ArtLover
Postuar nė: 30.01.2013, 11:32
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27472
Bashkangjitur: 14.08.2012Populli nuk ia diti njė koh ppd,pastaj mundte ta permisoje me rdk prap e shqelmoj
PM
Top
sulmuesi
Postuar nė: 30.01.2013, 13:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 169
Antari Nr: 25353
Bashkangjitur: 01.07.2010Nuk besoj qe thaci do hyn ashtu si ne vitin 2008 por e kisha fjalen qe do perseritet skenari i njejt me anulimin e vendvotimevedhe pas dy jave normal do e vaforizon ate parti me te cilen jan mar vesh para zgjedhjeve.

ArtLover po tani te gjithe te ppd i ke ne bdi.
PM
Top
ArtLover
Postuar nė: 30.01.2013, 14:02
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 11
Antari Nr: 27472
Bashkangjitur: 14.08.2012Gabim je sulmuesi
Ppd sot jan ekaperta politik,ekonomik,merren me biznese private

Mka ra rasti ti takoj dhe ata thujn se ne kohen tan te veshtir kemi pas me shume sukses se kta sot qė kan kushte te volitshme
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio