Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (2) [1] 2   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topic

> Hera e fundit nė forum!
Ermedin
Postuar nė: 28.04.2012, 16:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010
Hera e fundit mė kėtu se vėrtetė vetėm tallje, akuza e humbje kohe paska kėtu - asgjė mė tepėr...

"Anėtari" jep vėrejtje e modifikon postimet duke akuzuar e ofenduar vetė nė tema tjera "o hupsh, o struc" edhe Foks_Ecc a andej shitet me moral e duke paraqitur vėrejtje si "anėtar"!?

Flm. shumė qė prej pronarit tė faqes (edhe pse mund tė mos dijė gjė).

Fotografi e jashtme


PM
Top
Artell3
Postuar nė: 28.04.2012, 16:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1400
Antari Nr: 25638
Bashkangjitur: 20.11.2010Sa shpejt u dorezove
smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Life isn't about finding yourself,life is about creating yourself..!
PM
Top
Ermedin
Postuar nė: 28.04.2012, 16:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (Artell3 @ 28.04.2012, 17:18)
Sa shpejt u dorezove
smil3dbd4daabd491.gif

Ka ca me maska, e s'dua t'merrem me ta! smil3dbd4e398ff7b.gif

S'dua t'sillet ashtu rreth meje e duke manipuluar me postimet si admin i fshehte.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Ermedin nė 28.04.2012, 16:21
PM
Top
Artell3
Postuar nė: 28.04.2012, 16:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1400
Antari Nr: 25638
Bashkangjitur: 20.11.2010 Citim (Ermedin @ 28.04.2012, 17:19)
Ka ca me maska, e s'dua t'merrem me ta! smil3dbd4e398ff7b.gif

S'dua t'sillet ashtu rreth meje e duke manipuluar me postimet si admin i fshehte.

Ok ti e din ma mire :)


----------------------------------------
Life isn't about finding yourself,life is about creating yourself..!
PM
Top
Besir.B
  Postuar nė: 28.04.2012, 16:25
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1985
Antari Nr: 19321
Bashkangjitur: 04.01.2009Verejtjen e ke marr ne kete teme:
http://www.studentet.info/modules/ipboard/...showtopic=52336
Per keto fjale:
 Citim

Gonxheja, jo nėnė e as e martuar - me siguri lezbike kundrejt papės pedofil, nuk ka ditur dy gjėra t'i dallojė: Zot, (Isa) njeri.

Edhe mos mė shit popėri e nacionalizėm katolik kėtu nė emėr tė historisė.

Shko puthja Skenderbeut ti qė luftoi pėr papėn e ca toka dhe dhėndorėt serbė.

Qe bien ndesh me regulloren e forumit!

Citoj fjalet tua dhe ankohu te administratoret tjere, nese mendon se keto fjale nuk jane fyerje...----------------------------------------
"Uji mė i pastėr ėshtė nė burim"
PMUsers Website
Top
Ermedin
Postuar nė: 28.04.2012, 16:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010Ti s'je askushi, anetar je.

Mos mu sill me maske.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 28.04.2012, 16:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Hajt se behet mir .


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Artell3
Postuar nė: 28.04.2012, 16:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1400
Antari Nr: 25638
Bashkangjitur: 20.11.2010 Citim (Trishtimi @ 28.04.2012, 17:30)
Hajt se behet mir .

Tu thon ait se "Behet mire" qe qysh jena mbet smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Life isn't about finding yourself,life is about creating yourself..!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 28.04.2012, 16:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008 Citim (Artell3 @ 28.04.2012, 17:32)
Tu thon ait se "Behet mire" qe qysh jena mbet smil3dbd4e5e7563a.gif

Po mire de jem duke e dit ka edhe me zi qitja nje sy gjendjes ne siri eu edhe ti


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
NoLimit
Postuar nė: 28.04.2012, 16:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007 Citim (Ermedin @ 28.04.2012, 17:19)
Ka ca me maska, e s'dua t'merrem me ta! smil3dbd4e398ff7b.gif

S'dua t'sillet ashtu rreth meje e duke manipuluar me postimet si admin i fshehte.

Debatet e juaja i kam lexuar me vemendje,e kam vereujtur ne te shumten e rasteve te ka modifikuar!!!cuditem pse?deri sa dikush eshte pjes e stafit a e luan rolin e antarit te thjesht...

Ermedin,me plot respektin ta them se nuk ke pse humbish kohen (me disa)eshte jo normale politika e ketij forumit,per me qen me interesant ka ofendime ne tema fetare edhe ne plotik...me te vetmin qelim qe te ket me shum vizitor asgje me teper!!!----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
Besir.B
Postuar nė: 28.04.2012, 17:09
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1985
Antari Nr: 19321
Bashkangjitur: 04.01.2009NoLimmit
Nese ke ndjekur "debatet tona" me vemendje, ashtu si thua, do te shohish se ky ishte postimi i pare qe i'a kam modifikuar Ermedinit, qe te mos vij deri te ajo gjendje qe e ke te patjetesueshme ta flitet me te njejten monedhe, e te ndjehesh i detyruar te "diskutohet" me fyerje. Po te kisha akcesė modifikimi qe me pare (te cilen e kam marr para dy diteve), nuk do te vinte deri te fyrjet e ndersjellta si me pare, sepse do te tentoja ti ndaloj ato qe ne fillim. Prandaj sot e modifikova postimin e tij qe ishte thjesht fyes dhe i bazuar ne shpifje, ne kundershtim me regulloren e forumit.


----------------------------------------
"Uji mė i pastėr ėshtė nė burim"
PMUsers Website
Top
Ermedin
Postuar nė: 28.04.2012, 17:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4878
Antari Nr: 24396
Bashkangjitur: 25.01.2010 Citim (Besir.B @ 28.04.2012, 18:09)
Po te kisha akcesė modifikimi qe me pare (te cilen e kam marr para dy diteve).

smil4a8acd602a050.gif

Admin ilegal!

PM
Top
dasaaa
Postuar nė: 28.04.2012, 19:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 18006
Antari Nr: 16746
Bashkangjitur: 09.08.2008 Citim (Besir.B @ 28.04.2012, 18:09)
NoLimmit
Nese ke ndjekur "debatet tona" me vemendje, ashtu si thua, do te shohish se ky ishte postimi i pare qe i'a kam modifikuar Ermedinit, qe te mos vij deri te ajo gjendje qe e ke te patjetesueshme ta flitet me te njejten monedhe, e te ndjehesh i detyruar te "diskutohet" me fyerje. Po te kisha akcesė modifikimi qe me pare (te cilen e kam marr para dy diteve), nuk do te vinte deri te fyrjet e ndersjellta si me pare, sepse do te tentoja ti ndaloj ato qe ne fillim. Prandaj sot e modifikova postimin e tij qe ishte thjesht fyes dhe i bazuar ne shpifje, ne kundershtim me regulloren e forumit.

Po kyqem pak edhe pse e dim se Ermedini nuk eshte aj djaloshi qe ka qen,po nejse.

Edhe ti qenke pjes e STAFIT a hmmmmmmm
Pse hyni me dy ftyra ne Forum.
Kur te debaton me ni nik,qendro me te.

Vallahin krejt ju Adimat jeni duke i larguar Antaret.
Knej keni deshir me i shti brinat,knej ankoheni.
Nese doni debat dilni ball per ball si burra,edhe pse jeni Admina,e jo mu mshef mbas maskave.
Problemet qe i kam pas me Admina kan qen se ja kum then te verteten edhe ika pengu,dhe me kan dhen vrejteje,edhe pse JAM DUKE PRITUR RASTIN ME DAL AJ PERSON PREJ ADMINIT EDHE MEJA QIT TE ZEZAT,se per ndryshe ket faqe kurr nuk e kisha vizitu
Qka eshte me kryesorja ti i ke ofendu Muslimanet edhe me nikun qe e ke vendu.
Knej thu jam Besir,knej nuk jam Musliman,ka vy me vendu nikun NIKOLL e jo Besir.
Grahni qysh te doni deri ti largoni edhe kta pak Antar qe i keni

Ky postim ėshtė ndryshuar nga dasaaa nė 28.04.2012, 19:10


----------------------------------------
Kurrė mos e ngatėrro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti ėshtė i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumė edhe prej teje!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IM
Top
Besir.B
Postuar nė: 28.04.2012, 19:37
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1985
Antari Nr: 19321
Bashkangjitur: 04.01.2009 Citim (dasaaa @ 28.04.2012, 20:08)
Qka eshte me kryesorja ti i ke ofendu Muslimanet edhe me nikun qe e ke vendu.
Knej thu jam Besir,knej nuk jam Musliman,ka vy me vendu nikun NIKOLL e jo Besir.

Kjo pjese qe e citova eshte shembull se si nuk duhet te "debatohet"

- Kur te akuzosh, cito fjalet ku bazohesh. Une ne asnje postim nuk i kam ofendu muslimanet!
- Poashtu ne asnje postim nuk kam then se "nuk jam musliman"
- Pastaj fyen personalisht, duke me treguar se si eshte desht te quhem une!


Duhet te mesohemi te debatojme ne baze te regullores
http://www.studentet.info/modules/ipboard/...php?showforum=8
sepse te gjithe anetaret largohen per shkak te nivelit te ulet te debatit. Me mire le te largohen ata qe nuk dijne te debatojne, qe bejn vec numer dhe jo cilesi, se sa te largohet qofte eshte nje anetar si pasoj e fyerjeve dhe menyres se ulet te kunderargumentimit apo nivelit se si "debatohet".

Sqarim:
Mos shfaqja e termit administrator tek te dhenat e profilit tim, eshte thjeshte ceshtje teknike qe do te rregullohet se shpejti, sepse akcesin e adiministratorit e kam marr para 2 diteve. Edhe nese une nuk jam administrator, kjo nuk dmth se keni te drejte te fyeni, sic eshte shprehur Ermedini me larte. Poashtu, te jesh administrator, nuk te jep te drejten te fyesh anetarin, apo anetari te bej dallime administrator-antare dhe te fyej ne baze te kesaj logjike! Me rendesi eshte qe debatet duhet te jene te argumentuara dhe te kritikohet, kundershtohet, apo perkrahet ideja, e jo personaliteti. Cdo anashkalim i regullores duhet te ndalet qe ne fillim, qe te mos devijoj ne fyerje personale, sepse atehere diskutimi nuk ka kuptim. Disa antare akoma nuk jane mesuar me keto rregulla!


----------------------------------------
"Uji mė i pastėr ėshtė nė burim"
PMUsers Website
Top
Foks2
Postuar nė: 28.04.2012, 19:49
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 27305
Bashkangjitur: 28.04.2012 Citim (dasaaa @ 28.04.2012, 13:08)
Po kyqem pak edhe pse e dim se Ermedini nuk eshte aj djaloshi qe ka qen,po nejse.

Edhe ti qenke pjes e STAFIT a hmmmmmmm
Pse hyni me dy ftyra ne Forum.
Kur te debaton me ni nik,qendro me te.

Vallahin krejt ju Adimat jeni duke i larguar Antaret.
Knej keni deshir me i shti brinat,knej ankoheni.
Nese doni debat dilni ball per ball si burra,edhe pse jeni Admina,e jo mu mshef mbas maskave.
Problemet qe i kam pas me Admina kan qen se ja kum then te verteten edhe ika pengu,dhe me kan dhen vrejteje,edhe pse JAM DUKE PRITUR RASTIN ME DAL AJ PERSON PREJ ADMINIT EDHE MEJA QIT TE ZEZAT,se per ndryshe ket faqe kurr nuk e kisha vizitu
Qka eshte me kryesorja ti i ke ofendu Muslimanet edhe me nikun qe e ke vendu.
Knej thu jam Besir,knej nuk jam Musliman,ka vy me vendu nikun NIKOLL e jo Besir.
Grahni qysh te doni deri ti largoni edhe kta pak Antar qe i keni

Kur nuk kane fakte blokojne akonte. Si rospijat dhe kurvat. Edhe shkencetar hahahahhaha
PM
Top

Topic Options Faqe: (2) [1] 2  Closed TopicStart new topic

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio