Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topic

> Pse o staff?!
want3d
Postuar nė: 20.07.2012, 12:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Pershendetje dhe Urime gjithe muslimaneve Ramazani......

PSE NUK KA ATMOSFERE RAMAZANI KETU NE FORUM?! SE PAKU BALLINA TE MERR PAMJE TJETER, PAMJE SIQ KA PAS CDOHERE PER RAMAZANrespekte!


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 20.07.2012, 12:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (want3d @ 20.07.2012, 13:17)
Pershendetje dhe Urime gjithe muslimaneve Ramazani......

PSE NUK KA ATMOSFERE RAMAZANI KETU NE FORUM?! SE PAKU BALLINA TE MERR PAMJE TJETER, PAMJE SIQ KA PAS CDOHERE PER RAMAZANrespekte!

UNE PAJTOHEM ME TY KETE INCIATIVE KOHE ME PARE SHTROVA POR STAFI ME DREJTOR RAMI MISLIM KERCENON ME PERJASHTIM


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
tina_21
Postuar nė: 20.07.2012, 12:50
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 934
Antari Nr: 22164
Bashkangjitur: 04.05.2009want3d pajtohem me ty
PM
Top
Albana_gl
Postuar nė: 20.07.2012, 13:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1278
Antari Nr: 20085
Bashkangjitur: 25.01.2009Me kon BOZHIQI apo VITI I RI ktu krejt XIXA XIXA ish kon ne balline smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Albana_gl nė 20.07.2012, 13:04


----------------------------------------
Une dua tė rroj deri sa tė shohė tė bukurėn, tė dashurėn Shqipėrinė tonė, tė lirė, tė bashkuar, dhe pastaj me gėzim le tė mė vijė vdekja..!!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 20.07.2012, 13:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Zepse zemrat i kan te ngushta per ate.. kur te vije viti i ri e stolisin forumin me Dedo MRazaaaaaa.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 20.07.2012, 13:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (Trishtimi @ 20.07.2012, 14:06)
Zepse zemrat i kan te ngushta per ate.. kur te vije viti i ri e stolisin forumin me Dedo MRazaaaaaa.

ASHTU ESHT TRISHTIM


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
pato
Postuar nė: 20.07.2012, 13:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 287
Antari Nr: 20411
Bashkangjitur: 05.02.2009Ndoshta mos kan pru vendim edhe kta si ajo pune synetis ne Gjermani.
PM
Top
Dreni1
Postuar nė: 20.07.2012, 15:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 27114
Bashkangjitur: 10.01.2012Admini teknik esht ne pushim ,kur kthehet e zbukuroin faqen
PM
Top
want3d
Postuar nė: 20.07.2012, 17:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007Ndoshta hala se ka pas Henen stafi e nuk e din qe kemi hy ne Ramazan smil4a8aceb829c5f.gif


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
jusrak
Postuar nė: 20.07.2012, 21:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 69
Antari Nr: 27266
Bashkangjitur: 06.04.2012ndoshta edhe nuk agjerojn e nuk i kan ndjenjat e njejta si i kemi ne te cilet e presim qe 1 vit ket muaj...e ku jan stafii tash pse nuk shkruajn?!


----------------------------------------
Ai qe shpenzon me urtesi asnjeher nuk mbetet ne varesi te tjereve...
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 20.07.2012, 22:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008 Citim (jusrak @ 20.07.2012, 22:47)
ndoshta edhe nuk agjerojn e nuk i kan ndjenjat e njejta si i kemi ne te cilet e presim qe 1 vit ket muaj...e ku jan stafii tash pse nuk shkruajn?!

stafi nuk esht per asgje mos ja zin te madhe


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
jusrak
Postuar nė: 21.07.2012, 00:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 69
Antari Nr: 27266
Bashkangjitur: 06.04.2012 Citim (EDI.RAMA @ 20.07.2012, 16:08)
stafi nuk esht per asgje mos ja zin te madhe

kur nuk jan per asgje ather pse nuk ja len faqen dikuj tjeter qe do mund ta udhheq me mir...Allahu i udhezoft smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
Ai qe shpenzon me urtesi asnjeher nuk mbetet ne varesi te tjereve...
PM
Top
salambo
Postuar nė: 21.07.2012, 10:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 318
Antari Nr: 27345
Bashkangjitur: 16.05.2012Ktu ka gisht CIA dhe MOSADI garant :))
PM
Top
NoLimit
Postuar nė: 21.07.2012, 16:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2571
Antari Nr: 5998
Bashkangjitur: 22.02.2007Sa te besdiset jeni bo,nuk eshte patjeter me bo faqen si cirkuz cdo fest me ndrishu sendet,mendoni se aq leht ndrishohet desing i nje faqe bonja atehere vete...interesant ...pse nuk kerkoni do faqe te arabis te ndrojn desing edhe knaqeni atje..


----------------------------------------
Te mendojsh se me LIKE fiton Sevape ne Fe,eshte njejt si me shku ne Haxh me google Earth
PMIntegrity Messenger IMMSN
Top
LittleGirl
Postuar nė: 21.07.2012, 16:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 156
Antari Nr: 19996
Bashkangjitur: 23.01.2009 Citim (NoLimit @ 21.07.2012, 17:19)
Sa te besdiset jeni bo,nuk eshte patjeter me bo faqen si cirkuz cdo fest me ndrishu sendet,mendoni se aq leht ndrishohet desing i nje faqe bonja atehere vete...interesant ...pse nuk kerkoni do faqe te arabis te ndrojn desing edhe knaqeni atje..

Taj xhi te pengon qaq shaum kjo kerkesa xhi te duket qaq apsurde..ose xhi te duket cirkuz??


----------------------------------------
Hope is only a lie, which is believed ...
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Closed TopicStart new topic

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio