Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forumi Studentor - Tema e fundit: A ka cilėsi nė USHT?
Mirė se na erdhėt sėrisht, visita juaj e fundit ishte nė 07.07.2020, 03:23
Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts USHT
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit Shtetėror tė Tetovės.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
802 9798 09.09.2016, 10:49
Tema:  A ka cilėsi nė USHT?
Nga: ramilja
No New Posts Arsimi i mesėm dhe fillor!
Diskutoni mbi arsimin e mesėm dhe fillor, duke paraqitur problemet, lajmet e ndryshme dhe gjithēka qė i pėrket kėsaj natyre
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
154 1612 02.08.2014, 12:18
Tema:  Shkolla online e ...
Nga: Gjimigj
No New Posts UP
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit tė Prishtinės
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
121 528 03.09.2014, 22:58
Tema:  Universiteti i Pr...
Nga: rinor.w1
No New Posts UT
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit tė Tiranės
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
15 54 09.04.2012, 17:44
Tema:  Studentėt e Tiran...
Nga: Hornets
No New Posts USH
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit tė Shkupit
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
8 31 24.04.2012, 15:29
Tema:  Studentėt e UNB v...
Nga: vizionari
No New Posts Universiteti AAB
Forumi dedikuar Universitetit AAB nė Prishtinė
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
10 40 15.11.2017, 11:45
Tema:  Konkurs Ne Univer...
Nga: aabcollege
No New Posts Universiteti FAMA
Forumi dedikuar Universitetit FAMA nė Prishtinė
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
3 7 08.01.2010, 01:50
Tema:  KONKURS pėr punė...
Nga: x_buli
No New Posts UEJL
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit tė Evropės Juglindore Tetovė
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
215 2194 17.12.2012, 23:17
Tema:  UEJL
Nga: ramanda.e
No New Posts Universiteti Ndėrkombėtar i Strugės
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Univeristetit Ndėrkombėtar nė Strugė.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
13 220 27.06.2012, 13:13
Tema:  Kryeministrat shq...
Nga: alb_te
No New Posts Fakulteti Teologjik
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt e Fakultetit Teologjik.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Teologet
50 318 28.04.2011, 10:43
Tema:  Jusuf Mustafai
Nga: osmen
No New Posts Studentėt jashtė vendit
Diskutoni pėr problemet qė kanė studentėt qė studjojnė jashtė vendit?
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
75 280 27.09.2014, 01:54
Tema:  Pytje rreth studi...
Nga: qendros
No New Posts Brengat dhe hallet
Diskutime dedikuar studenteve per problemet e tyre, jeten, shpenzimet, baticat dhe zbaticat gjat kohes se studimeve.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
487 6566 31.01.2013, 23:37
Tema:  BDI-ja, SHVL-ja, ...
Nga: alb_te
No New Posts Trajnime, Konferenca, Punė, Burėsa etj.

3 3 15.11.2017, 11:49
Tema:  Universitat Inter...
Nga: aabcollege
 

Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Prezantoni veten nė forum
Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
577 12875 13.04.2019, 21:19
Tema:  Hello old friends
Nga: Trishtimi
No New Posts Kėndi i Lajmėrimeve
Kėtu gjenden lajmerime te tipeve te ndryshme, ndodhive, manifestimeve, etj...
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
1651 25152 25.10.2019, 21:44
Tema:  ky forum ka n...
Nga: Trishtimi
No New Posts Nė kėrkim tė romancės
Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka nė kėt rubrikė
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
801 27085 13.04.2019, 21:32
Tema:  10 gjėrat qė burr...
Nga: Trishtimi
No New Posts Diskutime pakufi
Gjithėēka ēka nuk e ka vendin nė forumet tjera, diskutohen kėtu.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
8053 154760 08.05.2019, 23:39
Tema:  Nomino kthimin e ...
Nga: dasaaa
No New Posts Thashetheme mbi VIP-at
Ketu mund te diskutoni, komentoni mbi VIP personat shqiptar.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
992 11764 21.01.2013, 18:17
Tema:  ‘Shqipja’ mollė s...
Nga: alb_te
No New Posts Filozofi-psikologji-sociologji
Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
968 16801 16.08.2014, 05:33
Tema:  Njerėzit mė tė mi...
Nga: Burrnesha
No New Posts Lajmi i rrallė
Lajme qė nuk gjenden nė forume tjera dhe interesante, postoni, lexoni dhe komentoni!
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
2184 22435 13.04.2019, 21:12
Tema:  Njerzit e Humburr
Nga: Trishtimi
No New Posts Style & Makeup
Ēfar ėshtė e bukur? Shkruani pėr pamjen, maikazhet, veshjembathjet dhe gjitheēka qe karakterizohet me tė bukėrėn femrore dhe mashkullore!
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
175 2728 03.09.2014, 22:40
Tema:  Flokėt kaēurrela
Nga: Trishtimi
No New Posts Ndihmoni njėri-tjetrin
Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
621 6105 08.11.2014, 12:23
Tema:  Bileta me te lira...
Nga: flyalban
No New Posts Zemra e Vetmuar
Ndjehesh i/e vetmuar, nuk tė ka buzėqeshur fati, nuk ke shumė kohė tė bredhish ne tė kemi mundėsuar qė nė kėtė forum tė kėrkosh atė qė ke nė ėndėr. Na shkruani nė e-mailin info@studentetet.info dhe do e bejmė publike vetėm kėrkesėn tuaj.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
2 0 02.11.2009, 18:38
Tema:  Problem me Zemren...
Nga: Admiral
 

Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Kulturė demokratike
Nė kėtė forum tė gjithė intelektualėt shqiptarė qė gėzojne kulturėn e duhur demokratike, janė tė lutur tė ndajnė me shqiptarėt e tjerė eksperiencėn dhe vlerat e njė shoqėrie demokratike
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
75 1084 02.08.2014, 15:32
Tema:  #ProtestoKuqeZI !
Nga: Besir.B
No New Posts Historia shqiptare dhe e huaj!
Diskutoni mbi historinė tonė dhe tė huaj duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
469 3607 02.08.2014, 15:34
Tema:  Shqiptarija !
Nga: Besir.B
No New Posts Arti shqiptar
Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
63 429 26.08.2013, 20:51
Tema:  Sot, 103 vjetori ...
Nga: igli_st
No New Posts Albumi fotografik
Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
216 8999 24.01.2013, 13:07
Tema:  Foto te bera nga Ju.
Nga: Harith
No New Posts Forumi muzikor
Diskutoni nė lidhje me muzikėn, kėngėtaret - jeten apo aritjet e tyre. Gjithashtu mundet tė kėmbeni kėngėt tuaja mė tė preferuara.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
625 10772 25.10.2019, 21:48
Tema:  Njė kėngė pėr ty!
Nga: Trishtimi
No New Posts Letėrsia shqiptare
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
547 8093 12.08.2014, 14:46
Tema:  Poezi Nga Agim Me...
Nga: ametbala
No New Posts Kinematografia dhe televizioni
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
246 3760 08.09.2012, 11:18
Tema:  Popi"fundos"UĒK-n...
Nga: 1302989420
No New Posts Kuzhina shqiptare dhe e huaj
Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
92 1094 26.07.2012, 12:57
Tema:  Ushqimi juaj mė i...
Nga: MeeLot
 

Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Shtypi i Ditės
Kėtu mund tė diskutohet mbi shtypin e ditės.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
3559 32175 19.04.2014, 14:11
Tema:  Papa Franēesku me...
Nga: igli_st
No New Posts Forumi Politik
Gjithėēka rreth lojės sė madhe tė quajtur Politik. Diskutoni, jepni pėlqime, kritikoni,....
Tema udhėhiqet nga: Besir.B, Admin Forumi
7934 91804 27.04.2020, 01:04
Tema:  Lėvizja Qytetare ...
Nga: abazbeqa
No New Posts Problemet ndėrkombėtare
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
1213 12234 06.12.2013, 16:57
Tema:  Trevat shqiptare ...
Nga: igli_st
No New Posts Analiza Politike
Kėtu mund tė shkruani dhe lexoni analiza politike pėr shqiptarėt brenda dhe jashta vendit.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
903 4967 31.05.2013, 15:44
Tema:  Propaganda fetare...
Nga: igli_st
No New Posts Kronika e Zezė
Kėtu mund tė shkruani gjithēka mbi ngjarjet mė tronditėse qė ju ndodhin familjeve shqiptare
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
575 6148 28.06.2015, 19:29
Tema:  Babai qė humbi dj...
Nga: billi
 

Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Shkenca dhe jeta
Studime shkencore dhe tė rejat mė tė fundit tė shkencės.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
549 4198 02.11.2013, 22:22
Tema:  LIGJI I DYTĖ I TE...
Nga: JamesWat
No New Posts Ekonomia dhe Biznesi
Kėtu mund te diskutohen te gjitha temat qe kane te bejne me biznesin shqiptar ne Maqedoni, biznesin shqiptarė nė botė, tema nga marketingu, menaxhmenti etj

Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
319 1777 23.01.2013, 23:02
Tema:  Mali dhe Ari !
Nga: Alfusion
No New Posts Forumi Mjekėsor
Diskutoni pėr problemet mjekėsore, Pyetėni mjekun e forumit? Ē’farė ju shqetėson apo kėrcėnon shėndetin tuaj, dhe debatoni pėr shumė tema tjera mjekėsore.

Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
521 2999 06.03.2014, 17:08
Tema:  Kirurgjia Plastike
Nga: InSiDe
No New Posts Punime Shkencore
Kėtu mund tė postohen punimet shkencore
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
108 535 12.06.2012, 17:46
Tema:  Google dhe Apple ...
Nga: Zedka
 

Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Sporti dhe sportdashėsit
Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet dhe jetėn e arrritjet e sportistėve.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
512 5484 15.09.2012, 21:53
Tema:  Sporti ne Tetové
Nga: blerko
No New Posts Futbolli
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
1905 26434 28.05.2014, 09:09
Tema:  Mata nė Barcelonė?
Nga: alb_te
No New Posts Sportet motorrike
Tė gjithė tifozėt e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtėsisė janė tė ftuar tė marrin pjesė kėtu.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
67 332 19.07.2012, 18:00
Tema:  11 makinat mė sek...
Nga: kosova_rja
 

Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Humori studentor
Gjithėēka mbi humorin shqiptar, lexoni, postoni sepse ky ėshtė forumi ku skan vėnd nervozėt por ata qė qeshin!
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
825 26119 08.08.2014, 01:12
Tema:  Kulmi
Nga: babarekes
No New Posts Lojra dhe rebuse
Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm !
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
92 6318 16.02.2016, 20:49
Tema:  logjike matema
Nga: Genius.D
 

Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Forumi Islam

Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Teologet
4887 37472 28.06.2015, 19:24
Tema:  sa nga ju jeni be...
Nga: billi
No New Posts Forumi Krishter

Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Teologet
210 3657 31.01.2014, 22:46
Tema:  Mėsime themelore ...
Nga: BossLeon
No New Posts Forumi orthodhoks

Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Teologet
43 235 29.01.2014, 15:36
Tema:  Dhune ndaj te kri...
Nga: Igenieur
 

Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Rregullat e Forumit
Rregullat e Forumit
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
6 19 23.03.2009, 02:27
Tema:  Lajmerim me rende...
Nga: webm
No New Posts Vėrejtje dhe kėshilla
Verejtjet, kėshillat tuaja mbi projektin, forumet, sherbimet...
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
68 818 10.05.2019, 21:15
Tema:  edi rama pret ...
Nga: EDI.RAMA
 

Kyqja e shpejt
Statistika
351 vizitorėt janė aktiv nė 15 minutat e fundit
Active Users 351 mysafirė, 0 antarė 0 anonimė
Google.com
Renditi sipas: Aktivitetit tė fundit, Emrit tė antarit
Ditėlindjen sot e kanė
Active Users 7 antarė e festojn ditėlindjen sot
engjellori(40) , mili2(35) , arbnoraaa(25) , merodan3(39) , laftirm(42) , lubjentee(49) , WWoda(34)

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio