Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mirė se na erdhėt sėrisht, visita juaj e fundit ishte nė 10.07.2020, 15:10
Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Sporti dhe sportdashėsit
Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithėsi mbi sportet dhe jetėn e arrritjet e sportistėve.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
512 5484 15.09.2012, 21:53
Tema:  Sporti ne Tetové
Nga: blerko
No New Posts Futbolli
Tė apasionuarit e futbollit mblidhen kėtu pėr tė bėrė tifo pėr skuadrėn e zemrės, pėr tu njohur me rezultatet e ndeshjeve dhe pse jo pėr tė vėnė baste.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
1905 26434 28.05.2014, 09:09
Tema:  Mata nė Barcelonė?
Nga: alb_te
No New Posts Sportet motorrike
Tė gjithė tifozėt e Formula 1, MOTO GP, Rrally dhe shpejtėsisė janė tė ftuar tė marrin pjesė kėtu.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
67 332 19.07.2012, 18:00
Tema:  11 makinat mė sek...
Nga: kosova_rja
 

Kyqja e shpejt
Statistika
400 vizitorėt janė aktiv nė 15 minutat e fundit
Active Users 400 mysafirė, 0 antarė 0 anonimė
Google.com
Renditi sipas: Aktivitetit tė fundit, Emrit tė antarit
Ditėlindjen sot e kanė
Active Users 6 antarė e festojn ditėlindjen sot
Amir_be(40) , jimmy_west(37) , boowagodo(32) , NutsListe(53) , Ulexdbulex(45) , 07KEjodee(38)

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio