Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mirė se na erdhėt sėrisht, visita juaj e fundit ishte nė 25.05.2020, 10:09
Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Humori studentor
Gjithėēka mbi humorin shqiptar, lexoni, postoni sepse ky ėshtė forumi ku skan vėnd nervozėt por ata qė qeshin!
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
825 26119 08.08.2014, 01:12
Tema:  Kulmi
Nga: babarekes
No New Posts Lojra dhe rebuse
Lojra zbavitėse, rebuse ose lojra interneti. Qė nga lojrat elektronike, ato nė Internet e deri nė lojrat mendore e matematike. Argėtim tė kėndshėm !
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
92 6318 16.02.2016, 20:49
Tema:  logjike matema
Nga: Genius.D
 

Kyqja e shpejt
Statistika
337 vizitorėt janė aktiv nė 15 minutat e fundit
Active Users 337 mysafirė, 0 antarė 0 anonimė
Google.com
Renditi sipas: Aktivitetit tė fundit, Emrit tė antarit
Ditėlindjen sot e kanė
Active Users 7 antarė e festojn ditėlindjen sot
Nick(35) , miricool(35) , Essa(34) , BESI_TE(43) , Floulkkaf(42) , BemiAneli(40) , Upliliche(39)

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio