Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mirė se na erdhėt sėrisht, visita juaj e fundit ishte nė 14.07.2020, 20:17
Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Prezantoni veten nė forum
Pasi tė regjistroheni, mund tė postoni diēka rreth vetes tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, profesionin, shkollėn qė ndiqni, interesat e dėshirat e moshes) Krijoni njė temė tė re, me emrin tuaj ose pseudonimin si titull.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
577 12875 13.04.2019, 21:19
Tema:  Hello old friends
Nga: Trishtimi
No New Posts Kėndi i Lajmėrimeve
Kėtu gjenden lajmerime te tipeve te ndryshme, ndodhive, manifestimeve, etj...
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
1651 25152 25.10.2019, 21:44
Tema:  ky forum ka n...
Nga: Trishtimi
No New Posts Nė kėrkim tė romancės
Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptarė aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka nė kėt rubrikė
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
801 27085 13.04.2019, 21:32
Tema:  10 gjėrat qė burr...
Nga: Trishtimi
No New Posts Diskutime pakufi
Gjithėēka ēka nuk e ka vendin nė forumet tjera, diskutohen kėtu.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
8053 154760 08.05.2019, 23:39
Tema:  Nomino kthimin e ...
Nga: dasaaa
No New Posts Thashetheme mbi VIP-at
Ketu mund te diskutoni, komentoni mbi VIP personat shqiptar.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
992 11764 21.01.2013, 18:17
Tema:  ‘Shqipja’ mollė s...
Nga: alb_te
No New Posts Filozofi-psikologji-sociologji
Gjithcka qe ka te beje me misterin me emrin "Njeri" . Ndajini mendimet tuaja me ne pasi te gjithe kemi pyetje dhe po kerkojme pergjigje.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
968 16801 16.08.2014, 05:33
Tema:  Njerėzit mė tė mi...
Nga: Burrnesha
No New Posts Lajmi i rrallė
Lajme qė nuk gjenden nė forume tjera dhe interesante, postoni, lexoni dhe komentoni!
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
2184 22435 13.04.2019, 21:12
Tema:  Njerzit e Humburr
Nga: Trishtimi
No New Posts Style & Makeup
Ēfar ėshtė e bukur? Shkruani pėr pamjen, maikazhet, veshjembathjet dhe gjitheēka qe karakterizohet me tė bukėrėn femrore dhe mashkullore!
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
175 2728 03.09.2014, 22:40
Tema:  Flokėt kaēurrela
Nga: Trishtimi
No New Posts Ndihmoni njėri-tjetrin
Keni njė pyetje apo problem, kėtu do tė merrni njė pėrgjigje ose zgjidhje. Mos nguroni tė pyesni e kėrkoni ndihmė. Njė pėr tė gjithė e tė gjithė pėr njė.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
621 6105 08.11.2014, 12:23
Tema:  Bileta me te lira...
Nga: flyalban
No New Posts Zemra e Vetmuar
Ndjehesh i/e vetmuar, nuk tė ka buzėqeshur fati, nuk ke shumė kohė tė bredhish ne tė kemi mundėsuar qė nė kėtė forum tė kėrkosh atė qė ke nė ėndėr. Na shkruani nė e-mailin info@studentetet.info dhe do e bejmė publike vetėm kėrkesėn tuaj.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
2 0 02.11.2009, 18:38
Tema:  Problem me Zemren...
Nga: Admiral
 

Kyqja e shpejt
Statistika
398 vizitorėt janė aktiv nė 15 minutat e fundit
Active Users 398 mysafirė, 0 antarė 0 anonimė
Google.com
Renditi sipas: Aktivitetit tė fundit, Emrit tė antarit
Ditėlindjen sot e kanė
Active Users 1 antarė e festojn ditėlindjen sot
elbuniti(28)

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio