Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mirė se na erdhėt sėrisht, visita juaj e fundit ishte nė 25.05.2020, 08:40
Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Shtypi i Ditės
Kėtu mund tė diskutohet mbi shtypin e ditės.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
3559 32175 19.04.2014, 14:11
Tema:  Papa Franēesku me...
Nga: igli_st
No New Posts Forumi Politik
Gjithėēka rreth lojės sė madhe tė quajtur Politik. Diskutoni, jepni pėlqime, kritikoni,....
Tema udhėhiqet nga: Besir.B, Admin Forumi
7934 91804 27.04.2020, 01:04
Tema:  Lėvizja Qytetare ...
Nga: abazbeqa
No New Posts Problemet ndėrkombėtare
Nė kėtė forum mund tė diskutoni mbi tė rejat mė tė fundit nga bota dhe vendet ku ju jetoni. Analizat, komentet dhe postimet e materiale nga shtypi botėror janė me interes.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
1213 12234 06.12.2013, 16:57
Tema:  Trevat shqiptare ...
Nga: igli_st
No New Posts Analiza Politike
Kėtu mund tė shkruani dhe lexoni analiza politike pėr shqiptarėt brenda dhe jashta vendit.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
903 4967 31.05.2013, 15:44
Tema:  Propaganda fetare...
Nga: igli_st
No New Posts Kronika e Zezė
Kėtu mund tė shkruani gjithēka mbi ngjarjet mė tronditėse qė ju ndodhin familjeve shqiptare
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
575 6148 28.06.2015, 19:29
Tema:  Babai qė humbi dj...
Nga: billi
 

Kyqja e shpejt
Statistika
197 vizitorėt janė aktiv nė 15 minutat e fundit
Active Users 197 mysafirė, 0 antarė 0 anonimė
Google.com
Renditi sipas: Aktivitetit tė fundit, Emrit tė antarit
Ditėlindjen sot e kanė
Active Users 7 antarė e festojn ditėlindjen sot
Nick(35) , miricool(35) , Essa(34) , BESI_TE(43) , Floulkkaf(42) , BemiAneli(40) , Upliliche(39)

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio