Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Mirė se na erdhėt sėrisht, visita juaj e fundit ishte nė 12.07.2020, 16:58
Temat Temat Replika Postimi i fundit
No New Posts Kulturė demokratike
Nė kėtė forum tė gjithė intelektualėt shqiptarė qė gėzojne kulturėn e duhur demokratike, janė tė lutur tė ndajnė me shqiptarėt e tjerė eksperiencėn dhe vlerat e njė shoqėrie demokratike
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
75 1084 02.08.2014, 15:32
Tema:  #ProtestoKuqeZI !
Nga: Besir.B
No New Posts Historia shqiptare dhe e huaj!
Diskutoni mbi historinė tonė dhe tė huaj duke servirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan njė pjesė tė historisė.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
469 3607 02.08.2014, 15:34
Tema:  Shqiptarija !
Nga: Besir.B
No New Posts Arti shqiptar
Nė kėtė forum ftojmė artistėt shqiptarė nė mėrgim tė publikojnė pjesė nga jeta dhe vepra e tyre pasi do tė qe me interes pėr tė gjithė komunitetin tonė virtual shqiptar
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
63 429 26.08.2013, 20:51
Tema:  Sot, 103 vjetori ...
Nga: igli_st
No New Posts Albumi fotografik
Postoni dhe shikoni fotografi tė ndryshme.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
216 8999 24.01.2013, 13:07
Tema:  Foto te bera nga Ju.
Nga: Harith
No New Posts Forumi muzikor
Diskutoni nė lidhje me muzikėn, kėngėtaret - jeten apo aritjet e tyre. Gjithashtu mundet tė kėmbeni kėngėt tuaja mė tė preferuara.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
625 10772 25.10.2019, 21:48
Tema:  Njė kėngė pėr ty!
Nga: Trishtimi
No New Posts Letėrsia shqiptare
Nė kėtė forum ju jepet mundėsia tė publikoni krijimtarinė tuaj letrare pėr njė publik shqiptar. Po ashtu, mund tė postoni pjesė nga shkrimtarėt e poetėt shqiptarė e tė huaj.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi, Besir.B
547 8093 12.08.2014, 14:46
Tema:  Poezi Nga Agim Me...
Nga: ametbala
No New Posts Kinematografia dhe televizioni
Kėtu mund tė lini pėrshtypjet tuaja mbi filmat qė pėlqeni mė shumė, qofshin kėta filma shqiptarė apo tė huaj. Gjithashtu mund tė postoni skupe dhe tė reja mbi artistėt dhe yjet e Hollywood-it.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
246 3760 08.09.2012, 11:18
Tema:  Popi"fundos"UĒK-n...
Nga: 1302989420
No New Posts Kuzhina shqiptare dhe e huaj
Receta gatimi kryesisht nga kuzhina shqiptare, pa harruar dhe receta tė vecanta nga mbarė bota. Rast i mirė pėr tė gjitha amvisat dhe kuzhinierėt shqiptarė tė postojnė recetat e tyre speciale.
Tema udhėhiqet nga: Admin Forumi
92 1094 26.07.2012, 12:57
Tema:  Ushqimi juaj mė i...
Nga: MeeLot
 

Kyqja e shpejt
Statistika
422 vizitorėt janė aktiv nė 15 minutat e fundit
Active Users 422 mysafirė, 0 antarė 0 anonimė
Google.com
Renditi sipas: Aktivitetit tė fundit, Emrit tė antarit
Ditėlindjen sot e kanė
Active Users 2 antarė e festojn ditėlindjen sot
follow33(32) , klmelanion(44)

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio