Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shtėrngata nė SHBA, 13 tė vdekur
alb_te
Postuar nė: 01.07.2012, 15:29
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3261
Antari Nr: 27212
Bashkangjitur: 29.02.2012Nga stuhia e fuqishme, qė ėshtė shkaktuar nga vala e motit tė nxehtė nė pjesėn lindore tė Shteteve tė Bashkuara, kanė humbur jetėn 13 persona. Poashtu, raportohet se afro tre milionė shtėpi dhe biznese, nga Indiana e deri nė Nju Xhersi, kanė mbetur pa rrymė elektrike. Gjendje e emergjencės ėshtė shpallur nė Virxhinia, Ohajo dhe nė Uashington.

Presidenti amerikan, Barak Obama, u ka shprehur mbėshtetje guvernatorėve tė kėtyre shteteve nė ballafaqim me kėto shtėrngata dhe ka shprehur ngushėllim pėr personat qė kanė humbur jetėn. Parashihen edhe mė tepėr stuhi me erėra tė fuqishme nė Ohajo, Merilend dhe Virxhina.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio