Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Kėrkoj albumin e ri tė Flora Gashit, Albumi Flora Gashi 2006 Fol me mua
Shkupjane
Postuar nė: 17.08.2006, 09:20
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 2209
Bashkangjitur: 17.08.2006ju pershendes te gjithve jam nje antare e re me pelqen shum kjo faqe dhe e kerkoj albumin e ri te FLORA GASHI tiullohet albumi fol me mua! ishallah e gjen dikush flm per mirkuptim tung tung nga shkupjanja
PM
Top
webm
Postuar nė: 17.08.2006, 09:35
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (Shkupjane @ 17.08.2006, 10:20)
ju pershendes te gjithve jam nje antare e re me pelqen shum kjo faqe dhe e kerkoj albumin e ri te FLORA GASHI tiullohet albumi fol me mua! ishallah e gjen dikush flm per mirkuptim tung tung nga shkupjanja

Pershendetje.

Une sa qe e dij albumi i ri i saj titullohet "Mere zemren time".
Nese e ke per kete album shiqoje ketu: http://www.studentet.info/mydownloads-view...derby-dateD.htm.

Nese ka nxjer album te ri, atehere sdi gje une...


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
Shkupjane
Postuar nė: 17.08.2006, 10:52
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 3
Antari Nr: 2209
Bashkangjitur: 17.08.2006jo ore vlla a. selmani qitash vallai e kish nxjer nje album te ri titullohet fol me mu ishte shum albumi mir vallai nejse shnosh ishallah e gjejm dikun! tpershendes shum
PM
Top
webm
Postuar nė: 17.08.2006, 11:36
Quote Post


Lovely Jubbly
*****

Posti: Admin
Postime: 2217
Antari Nr: 1
Bashkangjitur: 24.11.2004 Citim (Shkupjane @ 17.08.2006, 11:52)
jo ore vlla a. selmani qitash vallai e kish nxjer nje album te ri titullohet fol me mu ishte shum albumi mir vallai nejse shnosh ishallah e gjejm dikun! tpershendes shum

Valla spo e disha, po nese e ka nxjer tash mbrenda ketyne diteve ka ma "na ra ne dore" edhe e publikojm...

Klm


----------------------------------------
"I am so clever that sometimes I don't understand a single word of what I am saying" - O. Wilde (Irish Poet, Novelist, Dramatist & Critic)
PMEmail Poster
Top
beharja
Postuar nė: 06.01.2010, 23:20
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 16161
Bashkangjitur: 25.06.2008tung! mase eshte kjo tem per muzike e kisha ba edhe une nje pyetje... mua muzika mp3 nuk po me shkarkohet fare ne ket forum. eshte faji tek kompjuteri im? me duhet ndonje program? ju keni probleme?
PM
Top
Harith
Postuar nė: 07.01.2010, 01:05
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14351
Antari Nr: 16988
Bashkangjitur: 28.08.2008Faji eshte tek WEB sepse askujt si bene e jo vetem kompjuterit tend


----------------------------------------
Is Loading..--- 2fast4you
Demokracia eshte kur dy budallenj e mbivotojne nje te mencur!
PMIntegrity Messenger IM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio