Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Forum Rules Vėrejte!

Redaksia studentet.info, nuk mban asnje pėrgjegjėsi nė lidhje me kėngėt qė gjendet mbrenda kėtij forumi.

Rregullat shtese per kete forum jane:
- Ndalohet vendosja apo linkimi i kengeve ne gjuhe te huaj.
- Ndalohet hapja e temave me qellim reklamimi.
- Ndalohet hapja e temave per kerkesa muzikore. Kerkesat tuaja mundeni ti beni VETEM te kjo teme: kliko.

Mos respektimi i ketyre regullave shtese do te na detyroj qe temat e tilla te fshihen ndersa antareve qe do hapin temat tu jepet verejtje e ne raste te caktuara te ju meret edhe e drejta per postim.

Ju faleminderit pėr mirėkuptimin!

Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rita po vjen, Rita po vjen
packs
Postuar nė: 27.10.2012, 22:27
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008Rita Ora ka publikuar videoklipin e xhiruar ne Prishtine.

4 minuta e pak sekonda, ni videoklip qe ka preke shume pjese te Prishtines.

Prej ni qikes qe kurgja nuk na ka borxh kete te mire, klipi me Prishtinen e cka eshte ma e mira me flamurin e Republikes se Kosoves, do nihet e shihet neper MTV-ja.

Ma llokum ma nuk ban nana. I detyrohemi me falenderu teper.

Se kam ni asnihere naj kengetar shqiptar qe i ka uru kesaj qikes per sukseset. Kengetaret qe fryhen per s'tepri bile edhe aso qe pritojne me fole shqip e me kallxu prejardhjen.

Kjo qika po na ban reklame ma shume se vet reklamat milioneshe qe i kemi pagu neper CNN e dreq.

Faleminderit Ritė.


http://www.youtube.com/watch?v=aW0jok5Skkk&feature=sharep.s. Po bahna si kullerat e Prishtines:

f*ck HATERS smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 27.10.2012, 23:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012sa shum krenoheni me flamurin e Kosoves papapa
kur Rrugova prezentoi flamurin e ri te Ks , shqiponjen dykrenareshe ,flamurin Dardan, njerzit e dogjen , e kru u prezentua ky flamuri me ylla ylla askush nuk reagoi,
si duket plani i te huajve per te formu komb tjeter nga ai shqiptar ate kosovar po mirepritet nga popullata vendase.

Sa per Riten kukullen e re te Iluminatit , i deshiroj suksese te metutjeshme ne kariere.
PM
Top
Zedka
Postuar nė: 28.10.2012, 10:21
Quote Post


Zedka
*****

Posti: Antarė
Postime: 3722
Antari Nr: 25726
Bashkangjitur: 05.12.2010Rita urime vertete je e mrekullushme.me kujtohet me heret kur u hap ni teme per Riten ketu ne forum sa sharjet u ben Kush esht kjo?cfar ka ber ? pse te flasim per te etj etj plot blla blla e tani kjo ka arrit kulmin e suksesit aqe me shum me kengen e fundit dhe klipin.


----------------------------------------
Te perpiqesh shume, nuk mjafton gjithmone, per te evituar perfundimet e gabuara!
PM
Top
packs
Postuar nė: 28.10.2012, 11:39
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008 Citim (Pinnes @ 28.10.2012, 00:16)
sa shum krenoheni me flamurin e Kosoves papapa
kur Rrugova prezentoi flamurin e ri te Ks , shqiponjen dykrenareshe ,flamurin Dardan, njerzit e dogjen , e kru u prezentua ky flamuri me ylla ylla askush nuk reagoi,
si duket plani i te huajve per te formu komb tjeter nga ai shqiptar ate kosovar po mirepritet nga popullata vendase.

Sa per Riten kukullen e re te Iluminatit , i deshiroj suksese te metutjeshme ne kariere.

Unikkatili thote:

Une kit sen e kom dite
dosti jem e kom prite
se shqiptari s'ka qef tjeter kush me arrite. smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gifHajde leni prrallat e flamurit. Hajde ZHVILLOHEMI pak se a pe shihni qysh jena mete si qyqe shkaku i qetyne prrallave.Rita iluminati. Hahahahahhahahha


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
packs
Postuar nė: 28.10.2012, 11:44
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008P.S. Edhe harrova me thane qe qata qe e bajne simbolin e shqiponjes a m*t kane hanger a ca?

Harrova qe shqiponja nuk eshte simbol i shqiptareve po iluminati+kombit kosovar. smil3dbd4dbc14f3f.gif


Se kam dashte ne fillim Riten, s'me ka pelqy, po tuj e pa sa qike per toke eshte pe du ekstrem. Ate nate kur e ka ba klipin ne Pr, kena dale qaty te Newborni krejt, krejtve ju ka fole, ju ofrojke.

Thash qe do do me mbrri kete fame, e mohojne qe dine shqip bile sic ishte rasti me Bleona Qerratane.


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 28.10.2012, 15:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012haha e thash kote sepse bashkepunon me Jay-z ndersa ai eshte i njohur me per kete pune , kukulla e Jay-Z dmth kukulla e Iluminatit , Rita OrA vec kopjon ,don mu tregu cool

, ne religjion (sflas vetem per Islam) muzika eshte menyr e dreqit per tdergu mesazhe , edhe per tu adhuru kengtari edhe dreqi me kete - A vetem Zoti duhet te adhuroet

Satanizmi dmth adhurim i vetes , ti je mbret , ti je gjithcka , ti je Zot ,


https://www.youtube.com/watch?v=Wd7eBI5C2e0


PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 28.10.2012, 15:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012Shoku me i ngushte i Jay - Z Lebron Jameshttps://www.youtube.com/watch?v=wt8gyG9_T_g&feature=related


Ky postim ėshtė ndryshuar nga Pinnes nė 28.10.2012, 16:01
PM
Top
cesc
Postuar nė: 28.10.2012, 16:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 7161
Antari Nr: 22423
Bashkangjitur: 01.06.2009Faleminderit Rita!
S'ta kam pas qejfin kur dole n'fillim, po m'dukeshe sikur do me ja zan vendin Rihannas, amo tash po t'du.

 Citim
Satanizmi dmth adhurim i vetes , ti je mbret , ti je gjithcka , ti je Zot ,


Yeap, I'm everything! smil3dbd4daabd491.gif
Btw, i du edhe King Jamesin edhe Jay-zin. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
GUNNER ' for life...

Being normal is just crazy
PM
Top
Hera
Postuar nė: 28.10.2012, 21:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012Kenga po me pelqen, nuk di nese jam falenderuese apo jo pse Rita e promovon apo se promovon Kosoven ne fakt Prishtinen, drejt drejt, me tregu as qe po m'a nin?!
Jashtzakonisht me vjen mire qe eshte shqiptare dhe qe po prek majat e karrieres se saj.
Rita do te duhej ti jesh falenderuse UK, se sa per Kosove e shqiptar e shqiptari kahere kishe qene duke u sille posht e lart duke shikuar horizonitn pa kufi dhe veten tende te kufizuar nga budallenje ne te majt e te djathet, qe as vete nuk dine te shkon para dhe as ty nuk te lejon vec per inati!

Kur t'mesohet ky popull te vleresoj tjetrin per vlerat e tije-saj, atehere ka gjasa te ecim para dhe te mos gezohemi kur nje individ bene dicka per nje komb-popull te tere.

Habitem me njerezit kur thone duhet ti falenderohemi Rites se po promovon Prishtinen e ato e keto, o njerez Rita po e promovon veten dhe prejardhjen e saj, ndersa Kosova si shtet do duhej ta promovonte veten. Mos t'mendoj dikush se ka me u zhvillu turizmi ne Ks pse ka qene Rita dhe e ka promovu vidon ne MTV, kush vjen me vizitu barin e thate apo ato kalldremet e prishura qe ta shpojne gomen e vetures ose ta thejn taken e kepuces ose ti prishin patikat-kepucat firmato hihi...eh ''popull bre popull'' sa te djallezuar dhe te pa djallezuar qe jeni ne te njeten kohe... dsfhweuifhewruifhuergfuergvlkedjgeruiogreoigvnfnvjvfn kot fare.
Sidoqofte... nje dite ne nje kohe tjeter !!!

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Hera nė 28.10.2012, 21:13
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 28.10.2012, 21:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012Cka e ka problemin kjo Hera :me shqiptaret smil3dbd4d4e4c4f2.gif

1 ose eshte nacionalitet tjeter
2 eshte kombinim
3 ka mar veten inat

Hera nese ste pelqejn shiptaret sje e detyruar te jetosh me shqiptar , sna duesh !
PM
Top
forumi28
Postuar nė: 29.10.2012, 08:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 249
Antari Nr: 26842
Bashkangjitur: 21.08.2011Nese kjo nuk ia arrite ta fusi Kosoven n'NATO,atehere s'di kush dreqi tjeter mund ta bene kete!

PM
Top
ßina
Postuar nė: 29.10.2012, 10:07
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 8256
Antari Nr: 21014
Bashkangjitur: 17.02.2009Duke u nis prej faktit qe po ka "VIP-a" shqiptare qe mundohen me arrit "fame boterore" duke u "shitur si jo shqiptar" qe keta tipa te bejne me vjell (p,sh. Bleona me kllapen e saj), pse mos te krenohemi me nje Rite qe me kete fame e tregon veten kaq te thjeshte edhe plus nuk e harron faktin qe eshte shqiptare po krenohet me kete.

SUKSESE Rite ty dhe te gjithe shqiptareve qe na bejne te krenohemi me suksese te arritura. smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendjet e medha diskutojne idete.
Mendjet mesatare diskutojne ngjarjet.
Mendjet e vogla diskutojne Njerezit.
PM
Top
ArIaNiTii
Postuar nė: 29.10.2012, 10:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2630
Antari Nr: 26139
Bashkangjitur: 23.02.2011 Citim (forumi28 @ 29.10.2012, 09:16)
Nese kjo nuk ia arrite ta fusi Kosoven n'NATO,atehere s'di kush dreqi tjeter mund ta bene kete!

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
Hera
Postuar nė: 29.10.2012, 15:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 324
Antari Nr: 27390
Bashkangjitur: 26.05.2012 Citim (Pinnes @ 28.10.2012, 15:59)
Cka e ka problemin kjo Hera  :me shqiptaret  smil3dbd4d4e4c4f2.gif

1 ose eshte nacionalitet tjeter
2 eshte kombinim
3 ka mar veten inat

Hera nese ste pelqejn shiptaret sje e detyruar te jetosh me shqiptar , sna duesh !

smil3dbd4d4e4c4f2.gif Pegjigjeja nen "zh" eshte e sakt per dy arsye se shqiptaret deri ne fund nuk kane durim me i kundru gjerat, prandaj nuk arrijne te kuptojne asnjehre asnje gje ashtu sic duhet, dhe arsye e dyte: se tek popujt apo kombet tjera kjo shkronja nuk ekziston smil3dbd4e5e7563a.gif

Si nuk i duhem ore, kush do kritikoj shqiptaret pastaj nga brenda se prej jasht ashtu keshtu pak "fetyre" na ka mbet smil3dbd4dbc14f3f.gif

P.s, ajo forrja me Iluminat ishte shaum e fort a smil3dbd4dbc14f3f.gif Njerezit me fantazi te zhvilluar ne cdo rast jane fanny smil3dbd4daabd491.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Hera nė 29.10.2012, 15:46
PM
Top
Pinnes
Postuar nė: 29.10.2012, 17:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 371
Antari Nr: 27526
Bashkangjitur: 26.09.2012 Citim (Hera @ 29.10.2012, 09:43)
smil3dbd4d4e4c4f2.gif Pegjigjeja nen "zh" eshte e sakt per dy arsye se shqiptaret deri ne fund nuk kane durim me i kundru gjerat, prandaj nuk arrijne te kuptojne asnjehre asnje gje ashtu sic duhet, dhe arsye e dyte: se tek popujt apo kombet tjera kjo shkronja nuk ekziston smil3dbd4e5e7563a.gif

Si nuk i duhem ore, kush do kritikoj shqiptaret pastaj nga brenda se prej jasht ashtu keshtu pak "fetyre" na ka mbet smil3dbd4dbc14f3f.gif

P.s, ajo forrja me Iluminat ishte shaum e fort a smil3dbd4dbc14f3f.gif Njerezit me fantazi te zhvilluar ne cdo rast jane fanny smil3dbd4daabd491.gif

Ndoshta ti nuk arin me kuptu asnje gje deri nfund si duhet , perse i fut gjith shqipet me nje grup , po harova ti sje shqipe ups

2. Nga brenda sje tu kritiku , po nga interneti , i jep vemendje vetes duke u bere perjashtim , princesh forumi don tboesh , edhe un mundem te futem nforum shkijesh edhe ti kritikoj me emrin pance , sdmth asgje , ec na kritiko ne ftyre masi je aq azgane hah !

edhe 3 , disa besojn ,disa nuk besojn , as ti smundesh mem bind mue pse mos tbesoj ,as une smundem me tbind ty pse tbesosh , quaje Zotin edhe dreqin fantazi tzhvillume , eshte e drejta yte , veq kur tet vjen vdekja ateher do ta kuptosh tverteten ,a ka Zot a ska . smundesh ndryshe mu bind
Po nje gje eshte e vertet , se ajo piramida qe e bejn me shenje kta kengetaret , nuk eshte ndertu nga njerzit , sepse njerzit ende smunden me ndertu ashtu piramida , e jo me para mijera vitesh , ndersa me e cuditmshja eshte se tash eshte ardhe ne konstatim se piramidat jan ndertu nga maja , e jo nga themelet , qe eshte apsurde , smundena as me imagjinu si e me cfar teknologjie.
Per ndryshe sipas fese , Zoti e denon shum faraonin , edhe ka inat personal me te.

E tash disa njeres si puna jote smendojn fare , se lodhin trunin , veq jetojn, ska Zot ska fe , trala lala la do knaqem , disa njerez mendojn se jashtoksoret i kan ndertu piramidat , edhe se Zoterat e miteve tndryshme jan jashtoksor , tcilet kan ardh prej kohe ne kohe , e disat si un besojn se dreqerit i kan ndertu , prandaj edhe Zoti e denon aq fort faraonin.
Ndertime te ndryshme tpalogjikshme ke ne tere boten , te majet , inket etj
Ma te cuditshme jane shkrimet per Aleksandrin e Madh , kur sulmon qytetin e Veneties , observatoret e te dyja aneve tkonfliktit kan shkruar se disa objekte jan paraqit ne qiell , njeri nga objektet ka kris me nje arme drite , ka shkateru murin edhe trupat e Aleksandrit jan fut ne qytet , Aleksandri ka taku kshu objekte metalike fluturuese 2 her , dhe per te dy heret eshte shkuar qe ne ate kohe

ti kthehemi prap piramides ...
per ndryshe shenjen e piramides e ke te dolari amerikan me nje sy mbi , qe krishteret kan version tjeter e muslimant tjeter per ate sy , e ke ne cdo film edhe e ke ne spotet e muzikes ,
ose tallen ose ka dicka , eshte mister.

Lexo me teper , informohu , lehte eshte mos besosh ne asgje.
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio