Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (27) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit » Start new topicStart Poll

> USHT
Titulli i temės Temėn e filloi Replika Lexuar Ndryshimi i fundit
No New Posts   EKSKLUZIVE: Abdylmenaf Bexheti anėtar i ri ASHAM-i
yesss 0 551 05.06.2012 - 15:09
Postuesi i fundit: yesss
No New Posts   Tre prokurorė dhanė betimin
yesss 0 396 05.06.2012 - 15:06
Postuesi i fundit: yesss
No New Posts   Tetovarja e “Google” qė nderoi USHT-nė
r.mislimi 1 558 05.06.2012 - 14:38
Postuesi i fundit: yesss
No New Posts   Cfare u be me ndryshimin e rektorit?
MIX 11 1554 12.05.2012 - 01:06
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   BDSH:Nuk ka procese gjyqėsore tė drejta dhe transp
AVNI1974 0 463 11.05.2012 - 09:17
Postuesi i fundit: AVNI1974
No New Posts   Rektori Reka shkarkon Ismail Ahmetin? (Faqe 1 2 3 )
alb_te 34 3399 11.05.2012 - 09:00
Postuesi i fundit: hOrri.2010
No New Posts   Serafim Tomovski mbetet ne USHT
sekret-84 1 1191 07.05.2012 - 12:50
Postuesi i fundit: tetovari20
No New Posts   BDI-stat do luajnė shah-ēka se populli ėshtė mat
ylly007 0 645 28.04.2012 - 20:55
Postuesi i fundit: ylly007
No New Posts   Ndihme ! nga Studentet e USHT
eneum-te 0 843 25.04.2012 - 19:31
Postuesi i fundit: eneum-te
No New Posts   Kriminaliteti akademik
r.mislimi 3 1578 09.04.2012 - 12:22
Postuesi i fundit: mea_culpa
No New Posts   Sot nderroi jete pr.dr. Kasamedin Abdullahu
1302989420 11 1715 05.04.2012 - 14:48
Postuesi i fundit: AkerBrygge
No New Posts   Serafim Tomovski mban provime me komisioni ne USHT
Arsimi
hOrri.2010 7 1260 31.03.2012 - 14:18
Postuesi i fundit: mea_culpa
No New Posts   R. Izairi mė larguan si profesor ordinar nga USHT
gjuetari 10 3290 06.03.2012 - 09:59
Postuesi i fundit: Knight
No New Posts   Plas sherri ne USHT
bogovine 1 1277 04.03.2012 - 17:19
Postuesi i fundit: ylly007
No New Posts   Pse z. Rektor punėsove kushėriren e Fatmir Besimit (Faqe 1 2 )
r.mislimi 15 1646 02.03.2012 - 20:27
Postuesi i fundit: r.mislimi
No New Posts   Degradim i kualitetit dhe menaxhimit nė USHT (Faqe 1 2 )
Lexo 27 2616 27.02.2012 - 15:42
Postuesi i fundit: Journalist..
No New Posts   USHT-ja universitet mė i dobėt nė Maqedoni! (Faqe 1 2 )
Lexo 15 3196 22.02.2012 - 11:21
Postuesi i fundit: Uskana2006
No New Posts   USHT - njė Universitet me dy tarifa
USHT - njė Universitet me dy tarifa
PLEURATI 3 1288 24.01.2012 - 17:08
Postuesi i fundit: vendos.vet
No New Posts   Si vidhen provimet nga femrat?
Lexo 11 3313 18.01.2012 - 20:11
Postuesi i fundit: MeeLot
No New Posts   Shkarkohet dekani Petrit POLLOZHANI nga USHT-ja
f.ekonomik 8 3637 13.01.2012 - 20:36
Postuesi i fundit: Uskana2006
No New Posts   MEGASKANDAL: USHT ngushllon familjen e K.Gligorov (Faqe 1 2 )
jetmir9999 24 2438 04.01.2012 - 22:23
Postuesi i fundit: Fidaim
No New Posts   Kontrabandohet procedura pėr doktoraturėn nė USHT
r.mislimi 12 2332 30.12.2011 - 09:04
Postuesi i fundit: sweet_THUG
No New Posts   USHT - 17 vite universitet (VIDEO) (Faqe 1 2 )
babarekes 18 2779 27.12.2011 - 08:37
Postuesi i fundit: Uskana2006
No New Posts   Te gjithe magjistra! (Faqe 1 2 )
aha 24 3728 29.11.2011 - 10:50
Postuesi i fundit: Uskana2006
No New Posts   Afati i dhjetorit ne USHT
Inxhinjeri 1 1209 24.11.2011 - 19:48
Postuesi i fundit: eneum-te
No New Posts   Azis Pollozhani KODOSH, Jo rektor! (Faqe 1 2 3 ...4 )
snajperist.. 53 4908 06.11.2011 - 00:56
Postuesi i fundit: mbreti
No New Posts   Nota Dhe Vlera
bulijur 7 1096 03.11.2011 - 23:50
Postuesi i fundit: babarekes
No New Posts   Si u zhduk shoferi i rektorit REKA
Lexo 0 1149 01.11.2011 - 13:18
Postuesi i fundit: Lexo
No New Posts   Ekspansioni i USHT-sė rrezikon UEJL-nė (Faqe 1 2 3 ...4 )
r.mislimi 47 3916 22.10.2011 - 11:58
Postuesi i fundit: Uskana2006
No New Posts Njė fėmija lypės mbledh 114.000 € nė vit!
Artin 2 939 20.10.2011 - 21:19
Postuesi i fundit: festina
Shfaqja e 30 nga 802 temave radhitur sipas nga  

Faqe: (27) « E para ... 2 3 [4] 5 6 ... E fundit » Start new topicStart Poll

New Posts  Temė e hapur (risi)
No New Posts  Temė e hapur
Hot topic  Temė mė aktive (risi)
No new  Temė mė aktive
Poll  Sondazh (vota tė reja)
No new votes  Sondazh (ska vota t`reja)
Closed  Temė e mbyllur
Moved  Temė e zhvendosur
Kėrko kėtė forum: 


 Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio