Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (31) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Start new topicStart Poll

> Analiza Politike
Titulli i temės Temėn e filloi Replika Lexuar Ndryshimi i fundit
No New Posts   Thaēi: 'Do tė jemi zotėr nė tokat tona'
alb_te 5 796 24.09.2012 - 15:11
Postuesi i fundit: THE_DOCTOR
No New Posts   Kadare, Nexhmijes: A keni pasur dijeni pėr dosje
alb_te 2 455 24.09.2012 - 13:50
Postuesi i fundit: Avalon
No New Posts   Danaj: Lugina e Preshevės ėshtė pjesė e Shqipėrisė
alb_te 0 331 24.09.2012 - 07:57
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Dika garon pėr Dibrėn
alb_te 1 499 24.09.2012 - 00:18
Postuesi i fundit: MIX
No New Posts   Zgjedhjet dhe demokratura
Lexo 0 463 29.08.2012 - 11:53
Postuesi i fundit: Lexo
No New Posts Shoferi i ēmendur (VIDEO)
latifi 0 536 23.07.2012 - 13:17
Postuesi i fundit: latifi
No New Posts Harta qė bashkon tokat shqiptare nė 2035
GuriShipes 0 466 23.07.2012 - 13:00
Postuesi i fundit: GuriShipes
No New Posts   Shqiptarėt ortodoks, si popull i ndaluar nė RM-se
GuriShipes 1 634 19.07.2012 - 21:32
Postuesi i fundit: gangsta
No New Posts   "Beneluks ballkanik", pro apo kundėr?
BenArifi 3 805 12.07.2012 - 21:56
Postuesi i fundit: falcons
No New Posts   Evropa, Ne dhe Gruevski !
alb_te 1 743 09.07.2012 - 17:16
Postuesi i fundit: ManInBlack
No New Posts   A na duhet nje Parti e re Politike? (Faqe 1 2 )
Avokati007 26 2248 05.07.2012 - 11:41
Postuesi i fundit: Avokati007
No New Posts   “Buzėqesh... se nesėr do tė jetė edhe mė keq…!”
Shkruan:Fadil Lepaja
Mbinjeriu 0 520 22.06.2012 - 23:16
Postuesi i fundit: Mbinjeriu
Poll Sondazh: Kush mendoni se ka aftesi te na udheheq?
dhe Pse?
GuriShipes 0 541 20.06.2012 - 21:13
Postuesi i fundit: GuriShipes
No New Posts   Kim M.Ėshtė ēasti pėr njė rrirreshtim politik
GAZETARI23 8 1157 17.06.2012 - 13:55
Postuesi i fundit: ---OXO---
No New Posts   DOLI LIBRI:LUFTA SPECIALE E SHĖRBIMEVE SEKRETE SER
LUFTA SPECIALE E SHĖRBIMEVE SEKRETE SERB
1302989420 0 690 16.06.2012 - 21:17
Postuesi i fundit: 1302989420
No New Posts   Amin pėr totalitarizmin
Lexo 0 460 15.06.2012 - 11:18
Postuesi i fundit: Lexo
No New Posts   Rona vs Kallashnjikov
packs 0 578 28.05.2012 - 18:55
Postuesi i fundit: packs
No New Posts   BDI-ja partia me rejting mė tė lartė te shqiptarėt (Faqe 1 2 3 ...5 )
BDI_press 73 3976 17.05.2012 - 08:39
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Danaj: Sa shumė gjak shqiptari paskan fqinjėt tanė
GAZETARI23 0 1609 17.05.2012 - 08:03
Postuesi i fundit: GAZETARI23
No New Posts   Konfliktet e papėrmbyllura nė Ballkan (ANALIZA)
GAZETARI23 3 544 16.05.2012 - 20:37
Postuesi i fundit: Avalon
No New Posts   Avokati i Popullit Ixhet Memeti konfirmon maltreti
vani-1 1 506 16.05.2012 - 19:54
Postuesi i fundit: ylly007
No New Posts   Partia e re, LSDM pėrgatit terrenin
alb_te 4 636 16.05.2012 - 17:13
Postuesi i fundit: ADP
No New Posts   Malltretohen dhe rrihen nė burgun e Manastirit tė
alb_te 3 622 16.05.2012 - 17:08
Postuesi i fundit: ADP
No New Posts   Struga me ujė tė ndotur pėr pije
alb_te 1 1094 16.05.2012 - 14:22
Postuesi i fundit: INSTRUKTOR
No New Posts   Anketė: Greqia meriton tė dėbohet nga NATO-ja pėr
alb_te 0 470 16.05.2012 - 13:40
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Dnevnik”: Ndryshime nė popullaritetin e partive
vani-1 3 606 16.05.2012 - 12:40
Postuesi i fundit: SERAVA007
No New Posts Jeta nė vetmi e nėnės sė njė dėshmori
vani-1 0 481 16.05.2012 - 10:51
Postuesi i fundit: vani-1
No New Posts   Nė kėrkim tė liderit tė ri shqiptar
vani-1 5 1392 16.05.2012 - 10:41
Postuesi i fundit: gardist
No New Posts   Punėsime nė shėndetėsi, harrohet Marrėveshja e Ohr
vani-1 5 536 16.05.2012 - 01:13
Postuesi i fundit: MIX
No New Posts   Mesazhi i Nikolla Gruevski dhe VMRO-ja e tij
GAZETARI23 5 842 15.05.2012 - 22:05
Postuesi i fundit: arsimtari
Shfaqja e 30 nga 903 temave radhitur sipas nga  

Faqe: (31) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Start new topicStart Poll

New Posts  Temė e hapur (risi)
No New Posts  Temė e hapur
Hot topic  Temė mė aktive (risi)
No new  Temė mė aktive
Poll  Sondazh (vota tė reja)
No new votes  Sondazh (ska vota t`reja)
Closed  Temė e mbyllur
Moved  Temė e zhvendosur
Kėrko kėtė forum: 


 Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio