Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (20) [1] 2 3 ... E fundit » Start new topicStart Poll

> Kronika e Zezė
Titulli i temės Temėn e filloi Replika Lexuar Ndryshimi i fundit
No New Posts Babai qė humbi djemtė, nusen e nipat nė Siri
Nė “luftė” me pushtetin dhe BIK-un
Besir.B 1 2292 28.06.2015 - 19:29
Postuesi i fundit: billi
No New Posts   Vjehrri perdhunon nusen e djalit
xheem 1 2291 26.04.2014 - 23:00
Postuesi i fundit: Burrnesha
No New Posts   Babai var vajzėn 3 vjeē dhe djalin 18 muajsh
xheem 0 1753 17.11.2013 - 10:56
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Zaev, kryetar i ri i LSDM
alb_te 1 1203 03.06.2013 - 10:36
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Vojvodat me transparent ofendues pėr Shkėndijėn
alb_te 1 1189 03.06.2013 - 08:45
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Nga nesėr TV programet vetėm nė sinjal dixhital
alb_te 0 1051 31.05.2013 - 13:41
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Pluhuri mbulon Tetovėn
alb_te 0 909 31.05.2013 - 13:31
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Dhjetėra vullnetarė nga Maqedonia nė Siri
igli_st 0 992 31.05.2013 - 09:51
Postuesi i fundit: igli_st
No New Posts   Tre shqiptarė tė vrarė nė Siri
.
igli_st 1 1754 01.05.2013 - 08:12
Postuesi i fundit: igli_st
No New Posts   Elbasan:babai vret djalin dhe nusen italiane
xheem 0 1107 01.02.2013 - 10:14
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Dyshohet se Sopen e vrane gruja dhe te bijat
xheem 0 947 01.02.2013 - 10:09
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Vrasjen ne Neumarkt e kreu dhendri...
xheem 0 983 01.02.2013 - 10:03
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Prishtine:kapen hajnat e rrezikshem
xheem 0 1118 01.02.2013 - 09:57
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   E ndjek polocia,vdes shqiptari dhe vajza italiane
xheem 0 1024 01.02.2013 - 09:54
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Ne shkolle te mesme,nuk dijne shrim lexim...
xheem 0 1034 01.02.2013 - 08:40
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Pola Kinski,me ka dhunuar babai
xheem 1 1415 10.01.2013 - 20:47
Postuesi i fundit: hubejb1
No New Posts   Fier,plagos djalin,pastaj helmon veten
xheem 4 1717 08.01.2013 - 01:06
Postuesi i fundit: extige_88
No New Posts   Mitrovice,vritet 58 vjeēari
xheem 0 985 07.01.2013 - 16:09
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Berat,vritet 21 vjeēari
xheem 0 1001 07.01.2013 - 16:05
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Itali:Arrestohet hajni "aktor"
xheem 0 1014 07.01.2013 - 15:59
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   SHBA:Arrestohen tre hajna
xheem 0 958 07.01.2013 - 15:57
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Braktise foshnjen e posalindur
xheem 0 971 07.01.2013 - 15:54
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Shkaterrohet banda italo-shqiptare
xheem 0 926 07.01.2013 - 15:52
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Vjehrra i pret fytin nuses
xheem 0 1077 07.01.2013 - 15:47
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Djali masakron te atin
xheem 0 887 07.01.2013 - 15:41
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Vrasja e trefishte ne Korēe
xheem 0 914 07.01.2013 - 15:38
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Kryefamiljari pėrdhunon tė bijėn 13 vjeē
xheem 0 1073 05.01.2013 - 21:04
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Ia vrau gruan shokut
ßina 13 2859 16.12.2012 - 14:20
Postuesi i fundit: Hera
No New Posts Serbia i shet Maqedonisė miell kancerogjen
serious 0 1194 16.12.2012 - 13:44
Postuesi i fundit: serious
No New Posts   Masaker ne SHBA:27 te vrare ne nje shkolle
xheem 8 1366 16.12.2012 - 09:46
Postuesi i fundit: Alex
Shfaqja e 30 nga 575 temave radhitur sipas nga  

Faqe: (20) [1] 2 3 ... E fundit » Start new topicStart Poll

New Posts  Temė e hapur (risi)
No New Posts  Temė e hapur
Hot topic  Temė mė aktive (risi)
No new  Temė mė aktive
Poll  Sondazh (vota tė reja)
No new votes  Sondazh (ska vota t`reja)
Closed  Temė e mbyllur
Moved  Temė e zhvendosur
Kėrko kėtė forum: 


 Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio