Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (64) [1] 2 3 ... E fundit » Start new topicStart Poll

> Futbolli
Titulli i temės Temėn e filloi Replika Lexuar Ndryshimi i fundit
    Temat me rėndėsi
No New Posts Pinned Kryetemė: Kampionati Botėror i Futbollit 2010 (Faqe 1 2 3 ...63 )
Enigma007 939 17206 17.07.2010 - 15:59
Postuesi i fundit: Embargo
No New Posts Pinned Kryetemė: Stadiumet nė Afrikė 2010
Lexo 10 2159 11.06.2010 - 19:22
Postuesi i fundit: Trishtimi
Closed Pinned Kryetemė: Para se te hapni nje teme te re
E RENDESISHME
Cusack 0 1801 17.01.2009 - 13:43
Postuesi i fundit: Cusack
    Temat
No New Posts   Mata nė Barcelonė?
alb_te 0 1990 28.05.2014 - 09:09
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   CR7 tripletė, ēmendet komentatori (VIDEO)
Trishtimi 0 1153 20.11.2013 - 10:34
Postuesi i fundit: Trishtimi
No New Posts   Mourinho firmosi pėr Chelsea-n pėr 47 milionė euro
alb_te 0 1143 30.05.2013 - 14:08
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   PSG, 100 milionė euro pėr Cristiano Ronaldo
alb_te 1 1039 17.05.2013 - 08:48
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Juventus 2012-2013 (Faqe 1 2 3 ...5 )
passed 64 4220 29.01.2013 - 12:25
Postuesi i fundit: Harith
No New Posts   Demiri largohet nga Shkėndija
Ja shkaqet!
trimi.80 0 1166 15.01.2013 - 10:17
Postuesi i fundit: trimi.80
No New Posts   12 mijė tifozė tė dėshpėruar, vetėm ky i lumtur!
passed 0 1249 12.12.2012 - 00:17
Postuesi i fundit: passed
No New Posts   Sonte emocionet dhe ethet e futbollit rikthehen te
alb_te 2 1159 05.12.2012 - 23:49
Postuesi i fundit: passed
No New Posts   Formacioni i javes ne La Liga...
alb_te 0 1322 08.10.2012 - 14:49
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts BARCA Fan Club (Faqe 1 2 3 ...60 )
Tifozėt e FC Barcelona
kumanovali 896 22062 04.10.2012 - 09:53
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Exsluzive:Vritet nje ish komandat i uck
alb_te 0 1202 03.10.2012 - 09:47
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Vilanova “snobon” El Clasicon pėr Ch. League
alb_te 0 1301 02.10.2012 - 10:25
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Barca po dėshmon
alb_te 0 1046 30.09.2012 - 17:18
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Pėrēarje tė mėdha nė ekipin e Realit
alb_te 0 1022 28.09.2012 - 09:24
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Gabon dhe Cristiano Ronaldo… (Video)
alb_te 0 1047 25.09.2012 - 10:59
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Acari ka kapluar Madridin, temperaturat zbresin
-8
Trishtimi 1 907 16.09.2012 - 17:11
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Ronaldo dhe Messi, pėrjetė te Reali dhe Barēa
alb_te 1 1715 16.09.2012 - 00:40
Postuesi i fundit: inginieri
No New Posts   City ofron Silvan plus 62 milionė euro pėr Ronaldo
alb_te 0 963 14.09.2012 - 17:18
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Rezultatet e tė gjitha ndeshjeve kualifikuese nė E
alb_te 0 1020 12.09.2012 - 10:44
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Pse Arsenali po ka fat!
Harith 3 2154 08.09.2012 - 09:19
Postuesi i fundit: Negativi
No New Posts   Sonte Shqipėria pėrballet me Qipron
stadiumi "Qemal Stafa"
passed 2 994 08.09.2012 - 00:06
Postuesi i fundit: passed
No New Posts   Deklaratė (06.IX.2012, e Enjte)
alb_te 0 826 06.09.2012 - 09:25
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   KF "DRITA"- NE LIGEN E PARE
elmir 4 1982 27.08.2012 - 20:38
Postuesi i fundit: MIX
No New Posts   KF "DRITA" VS KF "BREGALNICA" 12.08. ORA 17:00
STADIUMI I BOGOVINES
elmir 0 1637 12.08.2012 - 13:59
Postuesi i fundit: elmir
No New Posts   Ndeshja Portadown-Shkėndija, e kurdisur?
EDI.RAMA 2 1289 12.07.2012 - 13:31
Postuesi i fundit: MIX
No New Posts   Prezantimi i Jordi Alaba
alb_te 0 1011 05.07.2012 - 15:55
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   ITALI - Spanje
MIX 13 1135 03.07.2012 - 14:00
Postuesi i fundit: Zedka
Shfaqja e 30 nga 1905 temave radhitur sipas nga  

Faqe: (64) [1] 2 3 ... E fundit » Start new topicStart Poll

New Posts  Temė e hapur (risi)
No New Posts  Temė e hapur
Hot topic  Temė mė aktive (risi)
No new  Temė mė aktive
Poll  Sondazh (vota tė reja)
No new votes  Sondazh (ska vota t`reja)
Closed  Temė e mbyllur
Moved  Temė e zhvendosur
Kėrko kėtė forum: 


 Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio