Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (9) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Start new topicStart Poll

> Kinematografia dhe televizioni
Titulli i temės Temėn e filloi Replika Lexuar Ndryshimi i fundit
No New Posts   Ka vdekur Dennis Hopper!
Harith 1 761 29.05.2010 - 23:21
Postuesi i fundit: STUDENTI_0..
No New Posts   Tv Erde & Mensch
The_Light 0 675 26.05.2010 - 00:16
Postuesi i fundit: The_Light
No New Posts   RTK, 100% i korruptuar
Anika 1 667 25.05.2010 - 19:31
Postuesi i fundit: Alblord
No New Posts   Gabimet nė film (Faqe 1 2 )
Sybella 22 4652 10.05.2010 - 00:22
Postuesi i fundit: Mandrak
No New Posts   Kthehen nė kinema “tė fortit” e viteve tė 80-ta
Trishtimi 1 647 17.04.2010 - 22:40
Postuesi i fundit: Embargo
No New Posts Shėnime jo shumė logjike prej “Antikrishtit”
packs 0 786 03.04.2010 - 10:44
Postuesi i fundit: packs
No New Posts   Gjeje titullin e filmit dhe aktorin? (Faqe 1 2 3 ...5 )
Harith 72 2768 30.03.2010 - 19:44
Postuesi i fundit: nizari86
No New Posts   Shuhet Agim Qirjaqi
cesc 0 836 28.03.2010 - 17:37
Postuesi i fundit: cesc
No New Posts Paranojat e Ekremit
Vidhet toni i filmit “Kodi i jetės”
packs 4 1047 27.03.2010 - 16:22
Postuesi i fundit: packs
No New Posts   Tetovė, drama: Duke pritur Godone
Ejani ne Teatrin e Tetoves
elmir 1 2578 24.03.2010 - 23:06
Postuesi i fundit: elmir
No New Posts   Leonora bėhet nuse!
Albana_gl 2 1037 12.03.2010 - 18:41
Postuesi i fundit: qika_babit
No New Posts   Cmimet Oscar, "The Hurt Locker" mund “Avatar"
Dredheza 9 715 08.03.2010 - 18:20
Postuesi i fundit: Sybella
No New Posts   Portokalli, humori vazhdon…
fato1 13 1125 08.03.2010 - 16:12
Postuesi i fundit: MeeLot
No New Posts   Dy filma maqedon me ēmime ne festivalin e Prishtin (Faqe 1 2 3 )
Keta dy filma u vleresuan ne Kosove
arditi86 34 2265 07.03.2010 - 21:07
Postuesi i fundit: memento
No New Posts   Kurtlar Vadisi Pusu
DonDevil 8 1805 05.03.2010 - 22:53
Postuesi i fundit: timahp
No New Posts   KURTLAR VADISI,Nganje Definicion Per Secilin... (Faqe 1 2 )
Caker,Polat,Memati,Abulhey,Erhan...
phoenix 21 6296 05.03.2010 - 01:59
Postuesi i fundit: Strider
No New Posts   Kush ėshtė Pollati i “Luginės sė Ujqve”
abu_bakr 5 2278 05.03.2010 - 01:45
Postuesi i fundit: timahp
No New Posts   Hollywood me film kushtuar UCK-se (Faqe 1 2 )
doni4ever 20 1794 28.02.2010 - 21:56
Postuesi i fundit: RiZuAnA
No New Posts   Aktoret e vjeter! (Faqe 1 2 3 ...12 )
Harith 167 5926 18.02.2010 - 22:25
Postuesi i fundit: Harith
No New Posts   Tv Era...
The_Light 0 653 15.02.2010 - 21:07
Postuesi i fundit: The_Light
No New Posts   "Batman" i Clooney, filmi mė i shėmtuar
Harith 1 775 04.02.2010 - 23:40
Postuesi i fundit: cesc
No New Posts   Avatar”, njė film qė idealizon idhujtarinė
eros_77 3 824 04.02.2010 - 17:44
Postuesi i fundit: Trishtimi
No New Posts   Per filmin turk - Jusuf (Faqe 1 2 )
kritiku_1 19 1893 03.02.2010 - 16:31
Postuesi i fundit: Albana_gl
No New Posts   Avatar dhe The Hurt Locker me nga 9 nominime Oscar
Dredheza 2 661 03.02.2010 - 12:46
Postuesi i fundit: cesc
No New Posts   Malet e "Avatar" ekzistojne!
Dredheza 0 812 26.01.2010 - 17:39
Postuesi i fundit: Dredheza
No New Posts   Avatar “fundos” Titanic
Dredheza 6 800 25.01.2010 - 22:45
Postuesi i fundit: Harith
No New Posts   Willis nuk e pėlqen format moderne te komunikimit
Harith 0 644 20.01.2010 - 23:14
Postuesi i fundit: Harith
No New Posts   Avatar fiton dy Golden Globe
packs 9 927 18.01.2010 - 17:43
Postuesi i fundit: the_undead
No New Posts   “Avatar” akuza per kopjim: Skenari, i vjedhur
Dredheza 5 1123 16.01.2010 - 00:43
Postuesi i fundit: Rolling
No New Posts   Filmat PORNOGRAFIK !
Tabu Temė !
phoenix 12 2354 14.01.2010 - 17:54
Postuesi i fundit: DonDevil
Shfaqja e 30 nga 246 temave radhitur sipas nga  

Faqe: (9) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Start new topicStart Poll

New Posts  Temė e hapur (risi)
No New Posts  Temė e hapur
Hot topic  Temė mė aktive (risi)
No new  Temė mė aktive
Poll  Sondazh (vota tė reja)
No new votes  Sondazh (ska vota t`reja)
Closed  Temė e mbyllur
Moved  Temė e zhvendosur
Kėrko kėtė forum: 


 Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio