Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (16) [1] 2 3 ... E fundit » Start new topicStart Poll

> Historia shqiptare dhe e huaj!
Titulli i temės Temėn e filloi Replika Lexuar Ndryshimi i fundit
    Temat me rėndėsi
No New Posts Pinned Kryetemė: Civilizim; Kulturė; Simbolikė; Mitologji/Histori; Etimologji... (Faqe 1 2 3 ...8 )
Facebook materiale
Besir.B 116 19110 11.07.2012 - 19:53
Postuesi i fundit: Besir.B
No New Posts Pinned Kryetemė: Kushtuar Baces Adem (Faqe 1 2 3 ...5 )
Monolog nga Basri Lushtaku
Studenti20 71 5379 05.07.2011 - 00:23
Postuesi i fundit: Studenti20
    Temat
No New Posts Shqiptarija !
Besir.B 13 2123 02.08.2014 - 15:34
Postuesi i fundit: Besir.B
No New Posts   Rrethimi i Shkodrės nga osmanėt nė shekullin e XV
igli_st 1 1520 02.12.2013 - 02:55
Postuesi i fundit: Rrok
No New Posts   Shqiptaret dhe Perandoria Osmane
igli_st 1 897 29.08.2013 - 12:20
Postuesi i fundit: ChronicMan
No New Posts   Kadare: Pushtimi osman nuk i ka mbrojtur
shqiptarėt nga sllavėt
JamesWat 0 1027 17.06.2013 - 19:10
Postuesi i fundit: JamesWat
No New Posts   Deputeti Kelmedi mohon Skėndėrbeun
si hero kombėtar
igli_st 3 1066 17.06.2013 - 12:37
Postuesi i fundit: igli_st
No New Posts   Njeriu i afėrt me BDI-nė ofendon myslimanėt
LEGJENDA1 1 1272 12.06.2013 - 17:29
Postuesi i fundit: igli_st
No New Posts   Xhelil Gjoni: PPSH e mbylli historinė e saj me njė
alb_te 0 1000 12.06.2013 - 10:54
Postuesi i fundit: alb_te
No New Posts   Zbulohet letėrkėmbimi i Fan Nolit me Enver Hoxhėn
Hornets 0 1131 01.02.2013 - 11:00
Postuesi i fundit: Hornets
No New Posts   Volteri pėr
Skėnderbeun
igli_st 0 869 20.01.2013 - 09:39
Postuesi i fundit: igli_st
No New Posts   KMHA shpall personazhet e vitit 2012
KMHA 0 1047 16.01.2013 - 10:01
Postuesi i fundit: KMHA
No New Posts   Dokumentar:Shpresimi i NDSH-se-Sadri ef Prestreshi
xheem 0 916 01.01.2013 - 12:16
Postuesi i fundit: xheem
No New Posts   Eliza Dushku: Nuk mund tė jem e qetė, jam shqiptar
Eliza Dushku: Nuk mund tė jem e qetė, ja
Dreni1 3 1019 10.12.2012 - 21:13
Postuesi i fundit: Leona9
No New Posts   Kalash, Pamiri, dhe fiset Burusho
Zedka 0 868 09.12.2012 - 19:42
Postuesi i fundit: Zedka
No New Posts   GREQIA SHTET I SHQIPTAREVE
Zedka 3 1157 09.12.2012 - 00:43
Postuesi i fundit: passed
Closed Kush ka qenė Skendėrbeu! (Faqe 1 2 3 ...18 )
ArIaNiTii 267 11579 26.11.2012 - 08:14
Postuesi i fundit: Pinnes
No New Posts   Le tė njihet kontributi i elitės myslimane shqipta
Princo 0 940 11.11.2012 - 16:03
Postuesi i fundit: Princo
No New Posts Si Ndodhi Coptimi i Shqiperis?! para 100 viteve...
GuriShipes 1 1433 07.11.2012 - 22:24
Postuesi i fundit: GuriShipes
No New Posts Exclusive,14 Tetor 2012,Pjesa 2-Top Channel
Besir.B 2 979 04.11.2012 - 23:16
Postuesi i fundit: blerim77
No New Posts   Davutoglu: Kemi pasur 28 kryeministra e 36 ministr
e 36 ministra shqiptarė
Princo 3 1385 06.09.2012 - 02:01
Postuesi i fundit: 1302989420
No New Posts   Historia e Las Vegasit, toka e premtuar e mafies
Lexo 0 1234 11.07.2012 - 08:45
Postuesi i fundit: Lexo
No New Posts   Oliver Schmitt: Shqiptarėt nė Perandorinė Osmane! (Faqe 1 2 )
Mr.Sfidues 25 4037 22.06.2012 - 07:33
Postuesi i fundit: Besir.B
No New Posts   KIPRED: Ali Ahmeti, e parandalon ndarjen e Kosovės
trimi.80 1 1297 18.06.2012 - 10:17
Postuesi i fundit: Alex
No New Posts   Dosja e parė e CIA-s pėr Kosovėn
Besir.B 8 2272 17.06.2012 - 18:57
Postuesi i fundit: EDI.RAMA
No New Posts   Roli i klerit musliman ne mbrojtje....
Tė ēėshtjes kombėtare. -----
Princo 4 1701 02.06.2012 - 19:25
Postuesi i fundit: vllahi
No New Posts   VMRO s'pranon komandant pėr ambasador
vani-1 0 1453 29.05.2012 - 22:31
Postuesi i fundit: vani-1
No New Posts   Familjet mė tė mėdha mafioze nė botė! (Faqe 1 2 3 )
Dredheza 35 4111 29.05.2012 - 15:05
Postuesi i fundit: Dredheza
No New Posts   BDI: “Shkupi 2014” ka vulėn e PDSH-sė
vani-1 1 2276 13.05.2012 - 10:25
Postuesi i fundit: osmen
No New Posts   2 vite pa HARUN ALIUN
Alfusion 7 2027 13.05.2012 - 10:18
Postuesi i fundit: vllahi
Shfaqja e 30 nga 469 temave radhitur sipas nga  

Faqe: (16) [1] 2 3 ... E fundit » Start new topicStart Poll

New Posts  Temė e hapur (risi)
No New Posts  Temė e hapur
Hot topic  Temė mė aktive (risi)
No new  Temė mė aktive
Poll  Sondazh (vota tė reja)
No new votes  Sondazh (ska vota t`reja)
Closed  Temė e mbyllur
Moved  Temė e zhvendosur
Kėrko kėtė forum: 


 Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio