Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (17) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Start new topicStart Poll

> Brengat dhe hallet
Titulli i temės Temėn e filloi Replika Lexuar Ndryshimi i fundit
No New Posts   CNN: Muslimanėt mė fetarė se tė tjerėt..
Princo 0 534 24.12.2011 - 17:49
Postuesi i fundit: Princo
No New Posts   Rreth 40% e evropianėve vuajnė nga sėmundje mendor
Princo 13 675 24.12.2011 - 15:14
Postuesi i fundit: Avalon
No New Posts   PĖRMENDORET, NUK I ZĖVENDĖSOJNĖ NJERĖZIT
Princo 0 525 22.12.2011 - 15:24
Postuesi i fundit: Princo
No New Posts   Nė krye te ushtrisė serbe, kryekrimineli!
vani-1 1 602 13.12.2011 - 14:32
Postuesi i fundit: packs
No New Posts   Kėrkoj banesė me qira - Tetovė
tetova0000 5 1894 13.12.2011 - 12:29
Postuesi i fundit: EDI.RAMA
No New Posts   Njė nė katėr shqiptarė, i sėmurė mendor
Trishtimi 7 952 25.11.2011 - 19:30
Postuesi i fundit: Anika
No New Posts   Rinia partiake, vetėm pėr "argėtim"
Princo 3 586 23.11.2011 - 17:37
Postuesi i fundit: Alfa_Romeo
No New Posts   10 gjėrat qė nuk i gjen mė nė Tetovė...
Jashari_g 5 968 20.11.2011 - 13:45
Postuesi i fundit: Cusack
No New Posts   Njė fėmijė i porsalindur duke qarė thotė Allah (Faqe 1 2 )
Boss76 18 1752 16.11.2011 - 11:16
Postuesi i fundit: vani-1
No New Posts   Rreth 50 mijė shqiptarė nė Ukrainė po asimilohen
Trishtimi 0 616 20.10.2011 - 08:20
Postuesi i fundit: Trishtimi
No New Posts   Titistėt maqedonas po na poshtėrojnė historinė
vani-1 0 587 06.10.2011 - 00:18
Postuesi i fundit: vani-1
No New Posts   Ē’ĖSHTĖ FEJA – Ē’ĖSHTĖ KOMBI ? (Faqe 1 2 3 ...4 )
Princo 53 2676 06.10.2011 - 00:01
Postuesi i fundit: Trishtimi
No New Posts   Islami nuk e mohon identitetin kombėtar (Faqe 1 2 )
Ulemaja shqiptare nė mbrojtje tė atdheut
Princo 24 2551 05.10.2011 - 20:56
Postuesi i fundit: arsimtari
No New Posts   Dua tė kėrkoj ndihmė, po se di nėse do gjej... (Faqe 1 2 )
..thjesht s'po ndihem e sigurt!
festina 21 3287 28.09.2011 - 14:41
Postuesi i fundit: Pjeshka
No New Posts   Dhuna moderne mbi femrat
Princo 2 764 20.09.2011 - 18:37
Postuesi i fundit: Princo
No New Posts   A rrezikon universiteti FON
A rrezikon universiteti FON te mbyllet
eri.str 3 1228 20.09.2011 - 10:05
Postuesi i fundit: eri.str
No New Posts   Pas KOSMOS tash dhe FON universiteti me probleme
eri.str 0 896 20.09.2011 - 10:01
Postuesi i fundit: eri.str
No New Posts   Drita e diellit nuk ndalet me duar!
Princo 0 661 15.09.2011 - 11:38
Postuesi i fundit: Princo
No New Posts   Shoqėria qė s’lexon..!!
Princo 1 541 13.09.2011 - 22:07
Postuesi i fundit: Princo
No New Posts   Inteligjencia shqiptare dhe Islami
Princo 0 846 13.09.2011 - 22:05
Postuesi i fundit: Princo
No New Posts   Ne presidencen e Kosoves ka nje gje e fsheht (Faqe 1 2 3 )
Princo 37 1905 10.09.2011 - 09:28
Postuesi i fundit: dasaaa
No New Posts   Letėr e hapur
kompjuterx 1 1013 07.09.2011 - 19:22
Postuesi i fundit: festina
No New Posts   Cilat Jane Format Per Te Kaluar Provimin? (Faqe 1 2 )
Cilat jane format per te kaluar provimin
emri 19 2815 31.07.2011 - 21:54
Postuesi i fundit: festina
No New Posts   Kosove vs.Serbi
SIZIFI 1 854 09.07.2011 - 15:26
Postuesi i fundit: Bistrica
No New Posts   Skaje tė lumturisė
INDEXI 0 630 07.07.2011 - 22:35
Postuesi i fundit: INDEXI
No New Posts   Nuse shqiptare pėr beqarė tė vjetėr maqedonas (Faqe 1 2 )
Hornets 26 1821 05.07.2011 - 09:22
Postuesi i fundit: ßina
No New Posts   A paska Zot tjetėr?
INDEXI 0 657 04.07.2011 - 22:25
Postuesi i fundit: INDEXI
No New Posts   Magjistrat me vite presin punė
Lexo 0 588 04.07.2011 - 09:23
Postuesi i fundit: Lexo
No New Posts   Duam Rindertimin e Stadiumit ne Tetove
Dallmati 4 1349 02.07.2011 - 00:03
Postuesi i fundit: babarekes
Closed   Serbėt me 3 mijė euro martohen me nuse shqiptare
Cili ėshtė faktori?
Studenti20 6 926 01.07.2011 - 17:15
Postuesi i fundit: alvin
Shfaqja e 30 nga 487 temave radhitur sipas nga  

Faqe: (17) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Start new topicStart Poll

New Posts  Temė e hapur (risi)
No New Posts  Temė e hapur
Hot topic  Temė mė aktive (risi)
No new  Temė mė aktive
Poll  Sondazh (vota tė reja)
No new votes  Sondazh (ska vota t`reja)
Closed  Temė e mbyllur
Moved  Temė e zhvendosur
Kėrko kėtė forum: 


 Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio