Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Orari ne USHT nje Risi vertet e mire
genc gashi
Postuar nė: 06.02.2007, 20:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 670
Antari Nr: 4909
Bashkangjitur: 27.12.2006Sot po shoh se ne faqen studentore studentet.info eshte bere edhe orari i USHT-se qe UEJL-ja e ka pasur qe nga themelimi i faqes zyrtare te saj.
Nje ide e mrekullueshme e Staffit te USHT-se dhe te Studentet.info qe ka lehtesuar jo shum por shum shum shum dhe ju uroj pune te mbare dhe nese doni ju jap nje kaffe per kete pune.

BRAVOS JU QOFT


----------------------------------------
Shqip flas, shqip godas, shqip shkruaj, shqip shaj, kshtu qe edhe VETEM shqipe q*!!!
PMMSN
Top
Cusack
Postuar nė: 06.02.2007, 20:26
Quote Post


Carpe Diem
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 10747
Antari Nr: 4199
Bashkangjitur: 24.11.2006Orari i paraqitur eshte pune e mire. Mendoj qe USHT duhet t'u mundesoje studenteve edhe paraqitjen e projekteve dhe detyrave online. Mund t'i bejne esete apo projektet e ndryshme nga shtepite e tyre dhe t'i dergojne tek profesoret e tyre, pa patur nevoje qe te shkojne deri ne fakultet.


----------------------------------------
Mos ia fal cdokujt kenaqesine te mendoje qe eshte dikush ne jeten tende. Aq me pak dikujt qe s'e ka problem nese je ti ose dikush tjeter!
Miss.Blue
PM
Top
Njomza_22
Postuar nė: 06.02.2007, 20:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 200
Antari Nr: 529
Bashkangjitur: 19.02.2006Reformat paskan filluar ne USHT mire shume Urime Rektor Sadi Bexheti po hap syt puneso njeres qe e meritojn.
PM
Top
PreMiuM
Postuar nė: 09.02.2007, 13:35
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5299
Bashkangjitur: 18.01.2007Cdo veprim i ndermarre qe eshte ne dobi te Universitetit dhe studenteve eshte i Mirepritur.
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 09.02.2007, 14:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Mire shume bash po me vjene dhe mua tash do te mundem ti shoh privimet pergezime. Dhashte zoti vetem lajme te mira te degjojme suksese te gjithe kolegeve te mi studente
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 09.02.2007, 16:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006Kolege te nderuar tash e tutje jo vetem provimet po edhe oraret e ligjeratave do te jene online. Kam degju se po punohet qe sistemi i emailave te funkcionoje shihni ne web faqen zyrtare edhe kompania e njohur IBM ka hy ne USHT dhe te shpresojme se do te kemi kushte te mira mesimi
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 17.02.2007, 18:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006Ju pergezoj per kete bravo shum e mrekullueshme dhe shum e dobishme per studente.
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
fato1
Postuar nė: 18.02.2007, 15:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Po mir krejt ne regull urime per orarin po ka nje problem se nuk dalin krejt oraret e krejt fakulteteve p.sh te fshha nuk po del pse???????????? ok suksese
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio