Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> URIME DITELINDJEN ANDY, Shum urime per ty
Shqipe1
Postuar nė: 27.11.2008, 23:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Te uroj 12 muaj lumturi, 52 weekende qetesi, 365 dite dashuri, 8760 ore paqe, 525600 minuta sukses, 31536000 sekonda miqesi. URIME

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
amiri
Postuar nė: 27.11.2008, 23:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3818
Antari Nr: 13736
Bashkangjitur: 18.02.2008urime andy i bofsh 100 vjet


----------------------------------------
Mendo globalisht, vepro lokalisht.

Give me a place to stand, and i will move the earth.
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 27.11.2008, 23:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007Hajde per hajr.
Andy shume urime ditelindjen.Gjithe te mirat ne jete,rrofsh smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
toka
Postuar nė: 27.11.2008, 23:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 325
Antari Nr: 18486
Bashkangjitur: 14.11.2008Urime DITELINDJEN Patsh fat dhe lumturi..

Zoti ti plotesoft deshirat dhe planet..

PM
Top
Essa
Postuar nė: 27.11.2008, 23:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Urime, paq shendet e gezime perjete.


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
lara
Postuar nė: 27.11.2008, 23:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 506
Antari Nr: 18193
Bashkangjitur: 29.10.2008Happy Brithday
urime i befsh 100 vjet


----------------------------------------
Njeriut nuk i jepet rasti i dyt qe te bej pershtypjen e pare.
PM
Top
andy
Postuar nė: 27.11.2008, 23:50
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Art_rokere me ke befasu me kete temen edhe me pak me ke emocionu, por sidoqoft te falenderoj shume qe te eshte kujtua qe ketu ne forum te ma urojsh ditelindjen.
Po ashtu ti je be sebep si i thun tua kujtojsh edhe tjereve te ma urojne.
Je e mrekullushme meriton respekt te vecant, je nder shoqet me te mira qe i kam ketu ne forum por edhe ne jeten e perditshme.

Sidoqoft flm edhe nje her Ty dhe te gjithe atyre tjereve qe do ma urojne ditelindjen.

Ju deshiroj te gjitha te mirat dhe kalofshi nje dite te paharueshme.


Respekt...


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
LIMMI
Postuar nė: 27.11.2008, 23:50
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Urime mik andy u befsh 100 vjet
rrespekt
Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
Shqipe1
Postuar nė: 27.11.2008, 23:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007 Citim (andy @ 28.11.2008, 01:50)
Art_rokere me ke befasu me kete temen edhe me pak me ke emocionu, por sidoqoft te falenderoj shume qe te eshte kujtua qe ketu ne forum te ma urojsh ditelindjen.
Po ashtu ti je be sebep si i thun tua kujtojsh edhe tjereve te ma urojne.
Je e mrekullushme meriton respekt te vecant, je nder shoqet me te mira qe i kam ketu ne forum por edhe ne jeten e perditshme.

Sidoqoft flm edhe nje her Ty dhe te gjithe atyre tjereve qe do ma urojne ditelindjen.

Ju deshiroj te gjitha te mirat dhe kalofshi nje dite te paharueshme.


Respekt...

Andy, sps ty te kam shoke edhe ne jeten e perditshme edhe ne forum bile shoke shum te mire gjithomon me ke respektu andaj edhe une u mundova te bej nje surprize te vogel si shej respekti.

Gjithe te mirat Andy


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
The_Light
Postuar nė: 27.11.2008, 23:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5780
Antari Nr: 14786
Bashkangjitur: 03.04.2008Urime andy e ishalla gjith met mira...


----------------------------------------
نعم، انا أحب الله

*********
kumanovali- Barca's FAN
*********
PMUsers Website
Top
InSiDe
Postuar nė: 28.11.2008, 00:18
Quote Post


Moderator
*****

Posti: Antarė
Postime: 1036
Antari Nr: 10446
Bashkangjitur: 25.10.2007Shum Urime Andy ishalla i ben 100 vjet.


----------------------------------------
Kontakt: djmali@live.se
PM
Top
Ulqinaku
Postuar nė: 28.11.2008, 00:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6691
Antari Nr: 5455
Bashkangjitur: 26.01.2007ANDY urime
te uroj shendet..suksese dhe fat...


qe ta kam sjell nje foto sic e ke qef ti ne stilin Corleone...(krejt vija.)


URL e fotografise: http://www.gralon.net/cartes-virtuelles/cartes/anniversaire/vg-happy-birthday.jpg


----------------------------------------
Edhe nese jam vegjetarian nuk dmth se ha barr....!
PM
Top
StartBismi
Postuar nė: 28.11.2008, 00:19
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008Urime ditlidja Andi.....

Suksese dhe lumturi ....
PM
Top
fato1
Postuar nė: 28.11.2008, 00:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5435
Antari Nr: 5088
Bashkangjitur: 04.01.2007Urime shume andy..
PM
Top
Kangeri
Postuar nė: 28.11.2008, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 118
Antari Nr: 18505
Bashkangjitur: 15.11.2008Happy brithday

I bofsh 167 vjet :D


----------------------------------------
[COLOR=blue][B]" Sikur te mos gabonin te menqurit, budallenjet do te deshproheshin "[/B][/COLOR]
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio