Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> URIME DITELINDJEN ANDY, Shum urime per ty
juristi19
Postuar nė: 28.11.2008, 00:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 947
Antari Nr: 13517
Bashkangjitur: 08.02.2008urime ditlindja andy i befsh 100vjet
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 28.11.2008, 00:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://blog.urbangrafix.com/blog-images/HappyBirthdayMyLoveJudy_8FEB/happy_birthday.png


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
brikena
Postuar nė: 28.11.2008, 00:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 849
Antari Nr: 12102
Bashkangjitur: 21.12.2007Urime dhe tu plotesofshin te gjitha deshirat dhe planet qe ke ne jeten tende!!!
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 28.11.2008, 00:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008Urime dhe nga un andy u besh plak me mjeker.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
njeri
Postuar nė: 28.11.2008, 00:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3639
Antari Nr: 11877
Bashkangjitur: 10.12.2007oo andy a ditelindjen e ki a...!
duku ka TOKU ta uroj ditelindje ma mire se ketu ne forum...
se kollaj kto e kan vetem foto kajn cite TORTEN a mundet dikush te ta bjere...!
.........................
postova vetem per ty ....se jam i idhnaum dicka....me eshte prajsh qifi..


----------------------------------------
E vėrteta ėshtė si dielli, edhe kur nuk shihet ajo ekziston, shpesh tė nxeh, por nganjėherė edhe tė djegė.
PMUsers Website
Top
New_Democrats
Postuar nė: 28.11.2008, 00:52
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Urime Ditlindjen ANDY.....ishallah ke fat dhe lumturi ne jete...
Met mira.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
Armani
Postuar nė: 28.11.2008, 01:00
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008Urime ditlindjen ANDY i bofsh edhe nja 99 Tjera :D:D

Para 3 Ditesh e pata edhe un me 25..11 :)


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Trishtimi
Postuar nė: 28.11.2008, 01:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9194
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008PRADA_ s`me ke tregu e pash ne status MSN por nuk di mbeta pa ta urue

Kerkoj falje qe dola jasht temes.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Armani
Postuar nė: 28.11.2008, 01:05
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008Kam pas Probleme Me pc :S skam mund as me ua kthy pergjigjen ne MSN veq e kam ba Online edhe sun kam shkruj ;S


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
andy
Postuar nė: 28.11.2008, 02:10
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Ju flm te gjitheve qe me keni uruar per kete dite.
Ja do u qeras te gjitheve nga nje Tonic water, nese dikujt nuk i pelqen mund te merr dicka tjeter, smil3dbd4d6422f04.gif, ne llogarin time jane sot.

URL e fotografise: http://blog.khymos.org/wp-content/2006/10/tonic_water.jpg


Gjithe te mirat.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
fisniku
Postuar nė: 28.11.2008, 03:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Andy pranoj edhe urimet e mia per ditelindje, i bofsh 100!!!!


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 28.11.2008, 07:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008Happy birthday to u Andy!
i befsh edhe 100 vjet me shume suksese,gezime dhe shendet te mire per ty dhe familjen tende!


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
festina
Postuar nė: 28.11.2008, 08:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Urime Andy dhasht Zoti qe te plotsohen gjtha deshirat qe i ke.
urime edhe per PRADA_
Suksese dhe te gjitha te mirat per te dyt.


TUNG KLM TE GJITH


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 28.11.2008, 09:28
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Ej Andy, Gėzuar ditėlindjen! Tė uroj gjithė tė mirat dhe shumė suksese nė jetė! Happy Andyday!

Ku ka datė mė tė mirė se kjo pėr tė patur ditėlindjen?? Ditėlindjen e njejt me Shqipėrinė.

(P.S. Unė do marrė njė coca-cola, se Tonicat, Sweppsat... hiē nuk i pi)


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
kritiku_1
Postuar nė: 28.11.2008, 09:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4095
Antari Nr: 10472
Bashkangjitur: 26.10.2007Aaaaaaaa, po fort tej e paske be jaja, me koncert me fes ditelindjen, lumit tej...
Me siguri e ke emrin Flamur, a Ismail dicka hehehehheeeee....

Urime , edhe 100...


----------------------------------------
Kur asgje nuk eshte e sigurt, gjithcka eshte e mundur...
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio