Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> URIME DITELINDJEN ANDY, Shum urime per ty
sarajliu
Postuar nė: 28.11.2008, 09:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 446
Antari Nr: 18050
Bashkangjitur: 21.10.2008Urime ditėlindjen andy.

Nė kėtė ditė feste tė madhe pėr shqiptarėt, ti paske edhe njė arsye plus pėr tė festuar.


----------------------------------------
Gegė e toskė, malėsi, jallia,
jan nji komb, m'u da s'duron,
fundė e majė nji asht Shqipnia,
e nji gjuhė t'gjith na bashkon.
PM
Top
sh.i
Postuar nė: 28.11.2008, 09:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 984
Antari Nr: 15279
Bashkangjitur: 01.05.2008Auu 2 festa sot per ty...sa miiire(sa i kam zili ketyre me B-Day ne dite te vecanta).

Gezuar atehere Andy!
Te uroj nga zemra shendet,lumturi,e dashuri gjate gjithe jetes!


----------------------------------------
Autoritet po-dhe jo majoritet.
PM
Top
Embargo
Postuar nė: 28.11.2008, 10:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 14446
Antari Nr: 18552
Bashkangjitur: 17.11.2008Urime Ditelindjen edhe 100 te tjera


----------------------------------------
Kush nuk do qė tė arsyetojė ėshtė Fanatik, kush nuk di tė arsyetojė ėshtė Budalla dhe kush nuk guxon tė arsyetojė ėshtė Skllav i tė tjerėve!
PM
Top
andy
Postuar nė: 28.11.2008, 11:49
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Edhe nje her ju flm te gjitheve juve qe ma keni uruar ditelindjen.
Kam pak fat ne jete ndoshta pse kam lindur ne kete Dite te Madhe po nuk e di.
Po ashtu do ta kisha cek se sot me ka linde edhe nje nip i vogel, me duket se ashtu na shkon familjes tone. smil3dbd4d6422f04.gifKaloni mir.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Milda
Postuar nė: 28.11.2008, 11:56
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008 Citim (andy @ 28.11.2008, 13:49)
Edhe nje her ju flm te gjitheve juve qe ma keni uruar ditelindjen.
Kam pak fat ne jete ndoshta pse kam lindur ne kete Dite te Madhe po nuk e di.
Po ashtu do ta kisha cek se sot me ka linde edhe nje nip i vogel, me duket se ashtu na shkon familjes tone. smil3dbd4d6422f04.gifKaloni mir.

shume urime per ty,shume urime per ty
gezuar andy ditelindjen ,patsh fat dhe mbaresi ne gjithe jeten
po ashtu edhe nipit tend rritje te lumtur

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Assina nė 28.11.2008, 12:00


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 28.11.2008, 11:56
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Per hajr edhe nipi Andy, me jete te gjate.
Ju me siguri jeni ne familje shume patriota qe i programoni lindjet bash me Diten e Flamurit.


P.S. PRADA_ urime edhe per ty!


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 12:08
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007URIME URIME Andy

Qekjo torte esht per ty ene per krejt antaret heFotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
ar2yy
Postuar nė: 28.11.2008, 13:24
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008-Urime ditelindjen vella, fat, lumturi dhe te gjitha te mirat e ksaj bote per ty!
Paēsh nje vite edhe me te mire se ky qe e le pas, te uroj nga zemra se ti e meriton!
Respekt mik...
ar2yy
PM
Top
Armani
Postuar nė: 28.11.2008, 13:29
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (festina @ 28.11.2008, 10:49)
Urime Andy dhasht Zoti qe te plotsohen gjtha deshirat qe i ke.
urime edhe per PRADA_
Suksese dhe te gjitha te mirat per te dyt.


TUNG KLM TE GJITH

FLM shum :)


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
ar2yy
Postuar nė: 28.11.2008, 13:32
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008-Urime edhe per ty PRADA, me fal nuk e pasna vrejt qe e ke edhe ti sot.
Respekte, i befsh 100 vjet!
PM
Top
Armani
Postuar nė: 28.11.2008, 13:33
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008 Citim (Anubisi-E @ 28.11.2008, 13:56)
Per hajr edhe nipi Andy, me jete te gjate.
Ju me siguri jeni ne familje shume patriota qe i programoni lindjet bash me Diten e Flamurit.


P.S. PRADA_ urime edhe per ty!

FLM edhe ti shum :)


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Frenki
Postuar nė: 28.11.2008, 13:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://lc.fdots.com/cc/lc/86/860ea5e59b77a99e4cc60bd3b2c43302.jpg


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
alvin
Postuar nė: 28.11.2008, 13:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Happy birthday,andy

URL e fotografise: http://www.calstrawberry.com/recipes/recipeImages/Coconut%20Strawberry%20Cake.jpg


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
shkupjanja
Postuar nė: 28.11.2008, 13:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4760
Antari Nr: 12354
Bashkangjitur: 29.12.2007 Citim (_burberry @ 28.11.2008, 15:35)
URL e fotografise: http://lc.fdots.com/cc/lc/86/860ea5e59b77a99e4cc60bd3b2c43302.jpg

Auuu mtrishtoj vllaj kjo foto kshtau.Ka e xhete amon?! smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mos thuaj kurr se s'eshte jeta per ty! Mos u dorezo, ne veten mos dysho!
PM
Top
alvin
Postuar nė: 28.11.2008, 13:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Perndryshe,edhe une u bera xhaxhi dje...vellau im ka nje vajze te vogeeeel...kuer e mora ne krah,mu duk sa n je kifle smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio