Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> URIME DITELINDJEN ANDY, Shum urime per ty
arturixl
Postuar nė: 28.11.2008, 19:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 224
Antari Nr: 18531
Bashkangjitur: 16.11.2008urime urime ditlindjen i bafsh 101 vjet


----------------------------------------
Im muslim end Im albana
PM
Top
Kosovarja
Postuar nė: 28.11.2008, 20:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 14417
Bashkangjitur: 19.03.2008Urime Ditelindjen Andy..Edhe une gjithashtu kam ditelindjen mu ne kėte datė historike.

Jete te lumtur dhe mbarėsi.
PM
Top
ar2yy
Postuar nė: 28.11.2008, 20:51
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008-Urime edhe per ty Kosovarja, fat lumturi dhe te gjitha te mirat e ksaj bote per ty!
URL e fotografise: http://chocolategod.com/images/chocolate/obliv_torte.jpg
PM
Top
Kosovarja
Postuar nė: 28.11.2008, 20:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 14417
Bashkangjitur: 19.03.2008Falemnderit Drenica.Torta duket shume e bukur.

Gjithe te mirat
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 28.11.2008, 21:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Urime ditelindjen Kosovarja dhe Prada_


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 28.11.2008, 21:34
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Kosovare, edhe ti e paske! Hajt urime, gjithe te mirat ne jete dhe shume suksese!


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
Kosovarja
Postuar nė: 28.11.2008, 21:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 14417
Bashkangjitur: 19.03.2008Flm art_rokerja.

Urime dhe ty festen e flamurit.

Kalofsh nje fundjavė te kendshme.
PM
Top
andy
Postuar nė: 29.11.2008, 02:31
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005 Citim (Kosovarja @ 28.11.2008, 22:47)
Urime Ditelindjen Andy..Edhe une gjithashtu kam ditelindjen mu ne kėte datė historike.

Jete te lumtur dhe mbarėsi.

Kosovare, Urime Ditelindjen edhe ty, po pse nuk tregove do e hapshim nje teme per T2, hehehhe. Kosovare vitin e ardhshem do ta hapim nje teme te perbashket.
Per kete vit ky mendoj se duhet te jet komenti fundit ne kete teme, me te vertet kam kalu nje dite te vecant nga te tjerat, me plot surpriza, edhe njeher falemenderit te gjithe anetareve shpresoj tua kthej kshu, shpresoj te jemi nje kohe te gjate ketu ne forum, sepse me te vertet kemi bere nje shoqeri shum te mir.
Po ashtu prej ketu i falemenderoj te gjitha ata miq qe me kan kujtuar sot ne kete Dite dhe me kan uruar ditelindjen dhe njekohesisht edhe Diten e Flamurit.


Ju deshiroj te gjitha te mirat.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
Kosovarja
Postuar nė: 29.11.2008, 14:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 130
Antari Nr: 14417
Bashkangjitur: 19.03.2008Falemnderit Andy,gjithashtu dhe ti Albunis.......Nuk e dija Andy qe kishe ditelindjen ne kete dite.Janė te rrallė njerzit qe kan lindur ne kete datė te madhe per popullin shqiptar . Mendova se une jam e vetmja dhe Adem Jashari. Por, ja qe pask paska.

Edhe nje here Urime Ditelindja

Gjithe te mirat

PM
Top
Armani
Postuar nė: 29.11.2008, 14:43
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008Kosovarja hajde Urime Ditlindjen D: sa i ki bo


Ps. XHeloz jeni ti edhe andy un e pata ju menjeher mbas meje :P smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 29.11.2008, 14:44


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
Stafi
Postuar nė: 29.11.2008, 15:57
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Antarė
Postime: 715
Antari Nr: 12289
Bashkangjitur: 27.12.2007Urime edhe nga Stafi.

PM
Top

Topic Options Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio