Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Flamuri Shqiptar 28 Nentori .FOTO
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 14:33
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007Fotot me te bukura te FLAMURIT SHQIPTAR

Per hir te 28 Nentorit

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 14:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007ua

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 14:36
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007URL e fotografise: http://www.ereniku.net/ilustrimShqipja.jpg


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Painkiller
Postuar nė: 28.11.2008, 14:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008URL e fotografise: http://unimaps.com/flags-europe/albania-flag.gif


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 14:41
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007URL e fotografise: http://i44.photobucket.com/albums/f45/lindameshi87/FlamurEdheSkenderbeu.jpg


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
US-Marines
Postuar nė: 28.11.2008, 14:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1032
Antari Nr: 17269
Bashkangjitur: 12.09.2008Urime 28 Nentori!

Fotografi e bashkangjitur (Kliko mbi foton qė tė hapet nė madhėsin normale)
Fotografitė e bashkangjitura


----------------------------------------
Feja e shqiptarit asht SHQIPTARIA!
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 14:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007URL e fotografise: http://kosova.org/images/3/pavaresia_e_flamuri.jpg


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
kaltrinaA
Postuar nė: 28.11.2008, 14:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1704
Antari Nr: 18628
Bashkangjitur: 20.11.2008a ka mundesi mem shpjegu ndokush se si te qes foto, se nuk po mundem.

rspskte dhe falmderit.


----------------------------------------
Kur tė thotė ndokush TĖ DUA pėr hirė tė All-llahut,thuaj
tė deshtė AI pėr hirė tė cilit me donė!!!
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 28.11.2008, 14:50
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Kaltrina,
gjej ne internet foton qe deshiron ta postosh, hape atje, kopjoje te gjithe linkun e asaj fotos, pastaj hyn te forumi, shko te replikosh (hyn te me teper opcione) dhe mbi vendin per postim ke nje buton IMG, shtype at dhe aty postoe linkun qe ke bo COPY/PASTE. dhe bene repliko. Kaq.


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 14:51
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007shiptart ne amerik URL e fotografise: http://zemrashqiptare.net/images/articles/2008_06/3689/u1_Valevitej_Flamuri_shqiptar_ne_Manhattan.jpg


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 14:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007URL e fotografise: http://www.tifozatkuqezi.com/foto/img/050209ukraina-flamuri/flamuri-13.jpg


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
kaltrinaA
Postuar nė: 28.11.2008, 14:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1704
Antari Nr: 18628
Bashkangjitur: 20.11.2008Anibusi-E falmderit shum do te provoj. smil3dbd4d6422f04.gif


----------------------------------------
Kur tė thotė ndokush TĖ DUA pėr hirė tė All-llahut,thuaj
tė deshtė AI pėr hirė tė cilit me donė!!!
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 14:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007URL e fotografise: http://www.tifozatkuqezi.com/foto/img/070207shqi-maq-miqesore/Flamuri.jpg


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 28.11.2008, 14:57
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008URL e fotografise: http://i258.photobucket.com/albums/hh262/elballaj/eagle8np.jpg


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top
TETOVARI_CH_BE
Postuar nė: 28.11.2008, 15:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 914
Antari Nr: 7303
Bashkangjitur: 10.05.2007URL e fotografise: http://www.tifozatkuqezi.com/foto/img/040904greqia/greqia-6.jpg

Ky postim ėshtė ndryshuar nga TETOVARI_CH_BE nė 28.11.2008, 15:02


----------------------------------------
Nuk Shishati Shaum e Shaum..

Ban Havaja FAKA FAK
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio