Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Banka i jep Kredit Kartė njė Maces
fashionx
Postuar nė: 08.02.2007, 20:44
Quote Post


Mundohem tė kyqem nė bisedė
**

Posti: Antarė
Postime: 12
Antari Nr: 4376
Bashkangjitur: 02.12.2006SYDNEY, Jan 4
Njė banke ne Australi ka kerkuar
ndjese per leshimin e kredit karte te nje maces
pasi ce pronari i maces ka dasht qe te bej prove
me sistemin e sigurimit.Banka e Queensland ka derguar kredit karte Messiah (maces ) kur pronari i saj Katheerine Kampbell ka kerkuar per perdorues te dyt ( secondary holder) ne akountin e tij.

"Smundem ta besoj.Njerzit duhet te jen te paralajmeruar nga kjo , dhe bankat duhet te kenė sigurim me te mirė"- tha Kampbell ne nje media te Enjten.

Banka tha se karta e maces eshtė anuluar. "Kėrkojmė ndjesė the gjera si kjo nuk duheshte te ndodhen"- eshte thene ne nje lajm.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio