Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ne liber te Genisit
pre_hacker
Postuar nė: 08.02.2007, 22:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 174
Antari Nr: 1343
Bashkangjitur: 28.06.2006Njeriu i cili prej 10.65 meter lartesie ka kercyer ne bazen te mbushur vetem 30 cm me uje,vetem per te hyr ne liber te genisit,dhe e ka arrit qellimin.
CODE
http://video.google.com/videoplay?docid=4716066450419490067&q=Highest+Shallow+Dive&hl=en


----------------------------------------
www.pre-host.com - Web Hosting & Web Design Solution
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio