Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Shit & Blej
hummel
Postuar nė: 10.02.2007, 20:11
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 112
Antari Nr: 4808
Bashkangjitur: 21.12.2006Besoj se do ishte ne ndihme per njeri tjetrin qe te hapet nje tem ku mund te njihen njerzit qe kan nevoj per Shitje dhe Blerje te gjerave te ndryshme.
SHES !!!!


LAPTOP
DELL Latitude
D600

Intel® Pentium® M
Processor 1400 MHz
512 MB RAM
HDD 40 GB
dvd rom & rewritible


cmimi: 550 euro

info ne e-mail : rbajramii@yahoo.com


----------------------------------------
www.autoshitje.com
PM
Top
tikki
Postuar nė: 02.03.2007, 22:51
Quote Post


Jam nė rrjedhoja
***

Posti: Antarė
Postime: 32
Antari Nr: 5452
Bashkangjitur: 25.01.2007po me duhen 4 spinnera krom 19" inch , pagoj deri 200 euro per secilin.

info:vulcanic-crab@hotmail.com
PMEmail Poster
Top
skystar
Postuar nė: 19.08.2009, 00:18
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (hummel @ 10.02.2007, 21:11)
Besoj se do ishte ne ndihme per njeri tjetrin qe te hapet nje tem ku mund te njihen njerzit qe kan nevoj per Shitje dhe Blerje te gjerave te ndryshme.
SHES !!!!


LAPTOP
DELL Latitude
D600

Intel® Pentium® M
Processor 1400 MHz
512 MB RAM
HDD 40 GB
dvd rom & rewritible


cmimi: 550 euro

info ne e-mail : rbajramii@yahoo.com

Pakes shtrejt bre....

Ide e mire kjo Studentet BUY


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
dajki
Postuar nė: 19.08.2009, 00:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2336
Antari Nr: 2293
Bashkangjitur: 21.08.2006 Citim (skystar @ 19.08.2009, 01:18)
Pakes shtrejt bre....

Ide e mire kjo Studentet BUY

Skystar..llaptopi nuk asht pakes shtrejt por ty tu ka kujtu pakes von me ble.
smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Paramendo prej dates 10.02.2007( kur eshte bere shpallja ) e deri sot atij llaptopi copat sen ja gjen. smil4a8acf04758ae.gif E nese asht sagllam kuptohet se gjate kesaj periudhe qe eshte perdor i bie edhe cmimi ndjeshem.

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Pra, mallkue njai bir Shqyptari,
qė kėtė gjuhė tė Perėndis',
trashigim, qė na la i pari,
trashigim s'ia len ai fmis.
PM
Top
Hornets
Postuar nė: 19.08.2009, 00:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 11129
Antari Nr: 21937
Bashkangjitur: 29.03.2009kuku kesaj teme i paska dal boja. mire per ate kohe nuk do ishte shtrejt ai lap-top


----------------------------------------
Just mine <3 Honey <3<3<3


Please dont leave me <3
PM
Top
the_undead
Postuar nė: 19.08.2009, 00:31
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1433
Antari Nr: 23051
Bashkangjitur: 29.07.2009Nuk me pelqen ideja qe ne forum te bejme marketing dhe tregti.
Kam verejtur qe koheve te fundit ky forum po e humb konceptin.
Mbylleni teme!


----------------------------------------
the_undead is back!
PM
Top
Armani
Postuar nė: 19.08.2009, 00:51
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008Shit edhe Blej .. >> Kėtu <<<

E-mail: info@studentet.info smil3dbd4d6422f04.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga PRADA_ nė 19.08.2009, 00:53


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
skystar
Postuar nė: 19.08.2009, 19:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3320
Antari Nr: 17504
Bashkangjitur: 24.09.2008 Citim (dajki @ 19.08.2009, 01:26)
Skystar..llaptopi nuk asht pakes shtrejt por ty tu ka kujtu pakes von me ble.
smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
Paramendo prej dates 10.02.2007( kur eshte bere shpallja ) e deri sot atij llaptopi copat sen ja gjen. smil4a8acf04758ae.gif E nese asht sagllam kuptohet se gjate kesaj periudhe qe eshte perdor i bie edhe cmimi ndjeshem.

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

smil3dbd4e5e7563a.gif Jo bre thash ta blej se me duhet per PJESE.
halis e kom nje LopTOP, asnjehere nuk ndezet, aman asht shume i mire.
Pse asht i mire ? Rryme nuk harxhon, kohen sma humben, asnjesen nuk funksionon, bile bile edhe nuk ndezet smil3dbd4d4e4c4f2.gif Veq shume i mire asht. smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Edhe pse flasim me te njejten gjuhe, realiteti nuk eshte i njejte per te gjithe
PMUsers Website
Top
Kacurelja
Postuar nė: 19.08.2009, 19:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2347
Antari Nr: 19113
Bashkangjitur: 23.12.2008prej kur egzistojka kjo teme.... smil3dbd4d8676346.gif smil3dbd4d8676346.gif


----------------------------------------
Me jep nje laps dhe leter, pak drite ne dhomen time, e me ler te kenaqem me shkronjat...!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio