Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Qevereia e RM ska buxhet per ish-UCK, Ska pako sociale per ish ushtaret e UCK
cufi
Postuar nė: 06.12.2008, 18:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 9366
Bashkangjitur: 06.09.2007Burime te qeverise se Ish Republikes Jugosllave te Maqedonise thone se pakot e premtuara sociale te BDI-se per vitn 2009 ska financa dhe se Ministria e Financave ska ndare buxhet per ish ushtaret e UCK-se.
Do ju kisha lutur te jepni sugjerimet tuaja.


----------------------------------------
JUNGJATJETA...
PM
Top
GAZETARI23
Postuar nė: 06.12.2008, 18:28
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5014
Antari Nr: 9437
Bashkangjitur: 10.09.2007mduket se existon kjo teme cufi.


----------------------------------------
PUNA DHE MESIMI JAPIN DRITE!!
PM
Top
arturixl
Postuar nė: 06.12.2008, 18:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 224
Antari Nr: 18531
Bashkangjitur: 16.11.2008buxhet ka por nuk ka per familjet e deshmoreve ket pun duhet me e pastru ali ahmeti ai qe hesht


----------------------------------------
Im muslim end Im albana
PM
Top
Schalke_04
Postuar nė: 06.12.2008, 18:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 104
Antari Nr: 18852
Bashkangjitur: 03.12.2008Pse lufta ne Maqedoni per pako sociale te Vitit te Ri u be a?

PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 06.12.2008, 18:47
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008une mendoj ali ahmet duhet ty perveshe punes edhe premtim qe e ka dhen para popullit shqiptar


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Painkiller
Postuar nė: 06.12.2008, 19:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008ja tema qe e hapa une me pare
BDI injoron ish-ushtret e UCK


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
hamurabi
Postuar nė: 06.12.2008, 19:49
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008mvjen keq per ata trinj qe u vran ne 2001,nuk po them ran deshmor se kjo qe behet per ta dhe ne emer te tyre ata i ben viktima,nuk jam me pdsh lidhur me qendriminper luften.por tash me te drejt mund te parashtrohet pyetja"PSE U BE LUFTA E 2001'
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio