Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Lamtumire UNMIK, mos u kthefsh kurre!
Kosowars
Postuar nė: 06.12.2008, 22:16
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9014
Antari Nr: 16295
Bashkangjitur: 07.07.2008Policet e UNMIK-ut, perfundimisht do te zhveshin uniformat e tyre naten e 8 dhjetorit ne menyre qe data 9 dhjetor te gjeje ne terren punonjesit e EULEX. Me kete akt, Kosova i thote Lamtumire UNMIK-ut me deshiren per te mos u kthyer kurre.

Ne nje interviste per Top Channel, zedhenesi i UNMIK, Aleksander Ivanko tha se 2000 policet, prokuroret dhe gjykatesit e OKB-se, tashme duhet t'i hipin avionit e te kthehen ne vendin e tyre per t'ja lene vendin misionit tjeter. Ne Kosove do te mbetet vetem nje pjese e administrates dhe e stafit politik te OKB-se.

"EULEX do te zbarkoje me 9 dhjetor dhe ne do te largohemi ne te gjithe territorin, perfshire edhe ne pjesen veriore te Mitrovices me 8 dhjetor", u shpreh Ivanko.

Nje pjese e kontigjentit do te kaloje direkt ne misionin EULEX, ndersa kryeadministratori Lamberto Zanieri do te largohet nga Kosova vetem per pushimet dimerore per t'u rikthyer serish.

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Kosowars nė 06.12.2008, 22:18


----------------------------------------
Njeriu mund tė harrojė se ēfarė i keni thėnė, por asnjėherė nuk mund tė harrojė se si e keni bėrė tė ndjehet...!
PM
Top
Schalke_04
Postuar nė: 06.12.2008, 22:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 104
Antari Nr: 18852
Bashkangjitur: 03.12.2008Qoft i lehte dheu i kesaj toke, LAMTUMIRE :) HAHAHA
PM
Top
hubejb1
Postuar nė: 06.12.2008, 22:48
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2205
Antari Nr: 17672
Bashkangjitur: 02.10.2008 Citim (Schalke_04 @ 07.12.2008, 00:20)
Qoft i lehte dheu i kesaj toke, LAMTUMIRE :) HAHAHA

shkoi jonuzi vjen domuzi ,mjert na .


----------------------------------------
"Thuaj: me All-llahun, argumentet dhe Pejgamberin e Tij talleni. Mos u arsyetoni, keni bėrė kufėr pasiqė ishit besimtarė". (Et-Teube: 65-66).
PM
Top
Essa
Postuar nė: 06.12.2008, 23:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Qudi me popullin shqiptar , kur te vine i puthin ne balle, e kur te shkojne i percjellin me te shara................si kane fajet keta qe vine e shkojne, por politikanet tane qe pajtohen me kushtet e tyre!!!!!!!!!


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 06.12.2008, 23:37
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008o bre shqiptaria gjithmone do te jete e pakenaqur,ashtu jemi na e hajm buken e mandej e thejme kupen,jo falenderues dhe harrues te shpejte,kurr asgje nuk na erdh taman dhe kurr nuk u bonem rahat,athu kush e ka fajin ketu? krejte bota a po na?


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
Genius.D
Postuar nė: 07.12.2008, 13:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008 Citim (hubejb1 @ 07.12.2008, 00:48)
shkoi jonuzi vjen domuzi ,mjert na .

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
alvin
Postuar nė: 07.12.2008, 13:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (hubejb1 @ 07.12.2008, 00:48)
shkoi jonuzi vjen domuzi ,mjert na .

Hmmmmm...me duhet te them se druaj per kete epilog qe e ke thene hubejb...


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
amkeri
Postuar nė: 07.12.2008, 14:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 109
Antari Nr: 12562
Bashkangjitur: 06.01.2008 Citim (Essa @ 07.12.2008, 01:02)
Qudi me popullin shqiptar , kur te vine i puthin ne balle, e kur te shkojne i percjellin me te shara................si kane fajet keta qe vine e shkojne, por politikanet tane qe pajtohen me kushtet e tyre!!!!!!!!!

hahahaahahahahaha......
shum e vertete po kta politikanet tan jane shum shkurt pames edhe knaqen me pak.......
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio