Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Ditelindja Alvin
ar2yy
  Postuar nė: 07.12.2008, 12:47
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008-Shfrytezoj rastin te hape kete teme per t`ja uruar ditelindjen njerit prej forumistave me te mire te forumit.

I uroj sukses ne jete dhe nje vite shume me te mire se aj qe la pas.Dielli edhe me i forte le te ngrohe ditet e tua;
Hena romantike dhe yjet engjej mbrojtes shoqerofshin netet e tua;
Dashuria le te ngrej zemren peshe ne ndjenja pasioni;
Dhurate me e cmuar lumturia, mbushte cdo sekonde te jetes tende;
Dhe ti i dashuri mik qofsh perher i embel, i lumtur, unik....
Ku do te shkelesh te shoqerofte gezimi dhe le te ndricoj per ty cdo miresi!

Me respekt
ar2yy!

PM
Top
Painkiller
Postuar nė: 07.12.2008, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008URIME
edhe prej meje per doktorin e forumit
ishalla zoti i dhash rahati ne familje,pune dhe shoqeri


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
Schalke_04
Postuar nė: 07.12.2008, 12:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 104
Antari Nr: 18852
Bashkangjitur: 03.12.2008Urime dhe 100 vjete tjera.
PM
Top
lara
Postuar nė: 07.12.2008, 12:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 506
Antari Nr: 18193
Bashkangjitur: 29.10.2008URIME URIME i befsh 100 vjet e cdo te mir ne jet


----------------------------------------
Njeriut nuk i jepet rasti i dyt qe te bej pershtypjen e pare.
PM
Top
besimD
Postuar nė: 07.12.2008, 12:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 900
Antari Nr: 9531
Bashkangjitur: 14.09.2007ALVINI ditlindjen ej anuk paske vdek a!!!!!se shum ne forum te urrrrejn disa....urime ditlindja inshalla mrin cka te kesh qef....nejse smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga besimD nė 07.12.2008, 12:57
PM
Top
Foks_Ecc
Postuar nė: 07.12.2008, 12:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6983
Antari Nr: 6604
Bashkangjitur: 27.03.2007ej a ditelindje e ke a ?

te marten, paske arsye per dreke,

haj urime
Allahu te dhashte nje jete te mbare, me familje dhe shoqerine,----------------------------------------
Pa diturinė s'kuptohet e vėrteta
Pa diturinė s'largohet e meta
Pa diturinė vlerė nuk ka jeta
PM
Top
festina
Postuar nė: 07.12.2008, 12:57
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6417
Antari Nr: 18433
Bashkangjitur: 10.11.2008Urime Alvin te uroj qdo te mir ne jete dhe suksese ne te gjitha sferat e jetes,fati e lumturia te shoqrofshin gjat gjith jetes.


kalofsh nji dit te mir.

Respekt


----------------------------------------
Nuk dua tė jem nga ata qė vetėm frymarja e tyre tė tregon se janė gjallė.

Mos mė thuaj se mė ke parė nė ėndėrr!
PM
Top
juristi19
Postuar nė: 07.12.2008, 13:00
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 947
Antari Nr: 13517
Bashkangjitur: 08.02.2008aj urime ditelindjen i bofsh 100vjec
PM
Top
EDI.RAMA
Postuar nė: 07.12.2008, 13:01
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8123
Antari Nr: 18352
Bashkangjitur: 06.11.2008NE EMRI TIM PERSONAL TE STAFI TE FORUM JU UROJ DITELINDJE I NDERUAR ALVIN PAQ FAT LUMTURI HARMONI FAMIJARE SUKSES ALVIN KE MBESHTETJE TIM RESPEKT ALVIN I NDERUAR


----------------------------------------
Ti Shqipėri mė jep nder,mė jep emrin shqipėtar - Naim Frashėri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
lawyer_222
Postuar nė: 07.12.2008, 13:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 399
Antari Nr: 6524
Bashkangjitur: 23.03.2007Urime


----------------------------------------


"Koha ėshtė e maskarenjve, por Atdheu i Shqiptarėve "
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 07.12.2008, 13:09
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Urime Ditlindjen Alvin......te uroj fat dhe lumturi ne jete.
smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga Stafi nė 07.12.2008, 13:47


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
MIRA_
Postuar nė: 07.12.2008, 13:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 852
Antari Nr: 4583
Bashkangjitur: 10.12.2006Urimee, i befsh dhe 100 te tjera!


MIRA_

Ky postim ėshtė ndryshuar nga MIRA_ nė 07.12.2008, 13:11


----------------------------------------
There is only one happiness in life--to love and to be loved.
George Sand
PM
Top
ar2yy
Postuar nė: 07.12.2008, 13:13
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008URL e fotografise: http://www.fareshare.net/images/torte.jpg

Ftona edhe neve smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
ene-pz
Postuar nė: 07.12.2008, 13:13
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 833
Antari Nr: 13335
Bashkangjitur: 01.02.2008Urime Alvin....
Per njerez te tille si Ju, fjalet e bukura dhe te sinqerta humbin kuptimin para dituris dhe sinqeritetit tuaj... Shume befasi dhe surpriza te bukura ne jete Mik i nderuar... Edhe 100 te tjera.


----------------------------------------
Zot me ruaj nga MIKU, se nga ARMIKU ruhem vete!
God protect me from a friend,that from enemy I care myself!
PM
Top
Anubisi-E
Postuar nė: 07.12.2008, 13:14
Quote Post


Pacifist
*****

Posti: Antarė
Postime: 9660
Antari Nr: 14168
Bashkangjitur: 07.03.2008Ene se degjova se ku do jete qerasja... heheh

Alvin, urime ditelindjen. Gjithe te mirat ne jete!

Respekte,
Anubisi-E


----------------------------------------
Beati pacifici!
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) [1] 2 3 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio