Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 [2] 3 4 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Ditelindja Alvin
StartBismi
Postuar nė: 07.12.2008, 13:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008Urime ditlindjen alvin !!

Te deshiroj harmoni fizike e shpirterore, te deshiroj suksese ne jete. E lus All-llahun xh.sh. qe te te bekoje ty dhe familjen tende.

Si dhurate ( nese i pranon), po te sjell tre hadithe sherif:

"I fuqishem nuk eshte ai i cili arrin ta munde tjetrin, por ai i cili arrin ta kontrolloje veten kur eshte I nevrikosur"

"Kush i largohet zenks megjithse ka te drejte, i ndertohet nje shtepi ne mes te xhennetit. Kush i zbukuron sjelljet e tij, i ndertohet nje shtepi ne pjesen me te larte te xhennetit."

"Fjalet e mira jan sadaka"

Urime .... Urime .... Urime

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif
PM
Top
Milda
Postuar nė: 07.12.2008, 13:25
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008urime ditelindjen Alvin,patsh fate ne jete ..gezuar smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
er-rruh
Postuar nė: 07.12.2008, 13:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2700
Antari Nr: 16744
Bashkangjitur: 09.08.2008URIMEE DITELINDJENN ALVINN E I FESTOFSH EDHE 100 DITELINDJE TE TJERA URIMEE SHUMEE URIMEEEEEE


----------------------------------------
Mer pak dhimbje nga e imja ,shpirti im te theret,po kjo jet po s'pati dhimbje kur s'mund te quhet jet
Mos me kerko-edhe pse dua te me gjesh
PM
Top
Afrim_1
Postuar nė: 07.12.2008, 13:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 187
Antari Nr: 17007
Bashkangjitur: 29.08.2008Urime Ditelindjen, ju deshiroj gjith te mirat ne jet


----------------------------------------
I'm here, your game is over !!
PM
Top
Genius.D
Postuar nė: 07.12.2008, 13:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1643
Antari Nr: 18720
Bashkangjitur: 26.11.2008Shume urime Alvin fate dhe gjithe te mirat ne jete

Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 36 )
Datotekat e bashkangjitura  100.gif


----------------------------------------
Kur te kthehesh ne shtepi nese me gjen duke studiuar te lutem me zgjo nga gjumi
( v ) PRIZREN ( v )
MANCHESTER UNITED BEST TEAM
PM
Top
gocetivari
Postuar nė: 07.12.2008, 13:30
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 503
Antari Nr: 17758
Bashkangjitur: 06.10.2008urime ditlindjen e i befsh edhe 100 tjera


----------------------------------------

populli shqiptar
- FITIMTAR
***********************

Fshati qe duket, s'do kallauz ...
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 07.12.2008, 13:35
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008URL e fotografise: http://www.totallypimpedout.net/Graphics/Birthday/Happy_Birthday/images/Happy_Birthday_Balloons_3.gif


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
don_dardi
Postuar nė: 07.12.2008, 13:43
Quote Post


don_dardi
*****

Posti: Antarė
Postime: 289
Antari Nr: 12110
Bashkangjitur: 21.12.2007Urime....
te uroj ti shfrytezosh mire vjetet qe te kane mbet smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga don_dardi nė 07.12.2008, 13:43


----------------------------------------
The deepest principle of human nature is the desire to be appreciated
Fjala eshte si bleta, ka mjalten por ka edhe thumbin.
PMIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
Top
Une^
Postuar nė: 07.12.2008, 13:44
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 241
Antari Nr: 16948
Bashkangjitur: 26.08.2008Urime


----------------------------------------
' Jeta eshte nje ender ne rrugen e vdekjes. Me mire te humbesh nje cast te jetes se jeten ne nje cast '
PMEmail PosterMSN
Top
alvin
Postuar nė: 07.12.2008, 13:55
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Ju falmenderit te gjitheve...zemren mal ma keni bere!!!
Bujrum te gjithe ne torten e ditelindjes!!URL e fotografise: http://msp326.photobucket.com/albums/k411/hortibob/birthday_cake.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
New_Democrats
Postuar nė: 07.12.2008, 13:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4064
Antari Nr: 9712
Bashkangjitur: 22.09.2007Urime edhe 9000 rekord postimet me gjithe torten....ama Alvin po mungojne pijet.


----------------------------------------
Idealistėt fillojn luftėn, trimat luftojnė, tė pa merituarit marrin pushtetin.
PM
Top
alvin
Postuar nė: 07.12.2008, 14:02
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Opa...qenkan bere 9000 rekordi i ri hahahaha
Pijet,me falni,tash ua sjell...
Kete here pa alkohol,se neser eshte Bajram.
URL e fotografise: http://www.starstore.com/acatalog/soft-drinks-l.jpg


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
r.mislimi
Postuar nė: 07.12.2008, 14:06
Quote Post


studentet.info
*****

Posti: Admin
Postime: 3277
Antari Nr: 2
Bashkangjitur: 25.11.2004Urime ditėlindjen i nderuar MIK. Qofsh me jetė tė gjatė!


----------------------------------------
www.studentet.info
PMUsers Website
Top
Frenki
Postuar nė: 07.12.2008, 14:10
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008urime edhe rekordin e ri alvin...ce ni pije

URL e fotografise: http://www.kondi.dk/images/products/Faxekondi_033can_1stk_med_j.gif


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Argument
Postuar nė: 07.12.2008, 14:24
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2265
Antari Nr: 4920
Bashkangjitur: 27.12.2006Po a smujte bre ni dit perpara...

smil3dbd4d75edb5e.gif


----------------------------------------
www.teuhid.net
PMUsers Website
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 [2] 3 4 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio