Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit »  ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Ditelindja Alvin
sarajliu
Postuar nė: 07.12.2008, 14:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 446
Antari Nr: 18050
Bashkangjitur: 21.10.2008Urime ditėlindjen! Shėndet, sukses, lumturi..... nė jetė.


----------------------------------------
Gegė e toskė, malėsi, jallia,
jan nji komb, m'u da s'duron,
fundė e majė nji asht Shqipnia,
e nji gjuhė t'gjith na bashkon.
PM
Top
Milda
Postuar nė: 07.12.2008, 14:27
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008 Citim (_burberry @ 07.12.2008, 16:10)
urime edhe rekordin e ri alvin...ce ni pije

URL e fotografise: http://www.kondi.dk/images/products/Faxekondi_033can_1stk_med_j.gif

duhet qe te e porositish kete pije nga diku smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
VesaVesa
Postuar nė: 07.12.2008, 14:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1772
Antari Nr: 16806
Bashkangjitur: 13.08.2008Urime Alvinit dhe Argumentit,te dyjt e paskan sot datelindjen!
i bofshi aq vjet sa doni ju vet me shume gezime,shendet, fat e suksese ne jete dhe harmoni familjare....


----------------------------------------
When we have lost everything,including hope,life becomes a disgrace,and death a duty.
PMMSN
Top
Gjuajtėsi
Postuar nė: 07.12.2008, 14:34
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 1493
Antari Nr: 10126
Bashkangjitur: 10.10.2007Urime Ditėlindjen


----------------------------------------
Njė tokė, njė gurr, njė krua, njė urė! Ēfar ke bė ti sot pėr kombin tėnd!
PM
Top
Frenki
Postuar nė: 07.12.2008, 14:40
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4113
Antari Nr: 18110
Bashkangjitur: 24.10.2008 Citim (Assina @ 07.12.2008, 16:27)
duhet qe te e porositish kete pije nga diku smil3dbd4d4e4c4f2.gif

epo do na biesh ti assina nga dk...


----------------------------------------
"Live for nothing or die for something"


******Burberry******
PM
Top
Milda
Postuar nė: 07.12.2008, 14:44
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008 Citim (_burberry @ 07.12.2008, 16:40)
epo do na biesh ti assina nga dk...

patjeter qe kam me ju sjelle nga nje pije smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
GenttoGolD
Postuar nė: 07.12.2008, 14:48
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 4
Antari Nr: 18923
Bashkangjitur: 07.12.2008Urime Ditelindja !!


----------------------------------------
Njeriu pa dashuri,si viti pa pranverė !!
PMYahooMSN
Top
artan_a
Postuar nė: 07.12.2008, 14:53
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 162
Antari Nr: 18811
Bashkangjitur: 30.11.2008urime urime .,,.. u rritshi e u bėfshi biznismena smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif

ju uroj qaste te lumtura pėr festa, gezuar smil3dbd4e4c2e742.gif
PM
Top
amiri
Postuar nė: 07.12.2008, 15:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3818
Antari Nr: 13736
Bashkangjitur: 18.02.2008urime alvin te uroj jet te gjat dhe te lumtur pan familjes tuaj


----------------------------------------
Mendo globalisht, vepro lokalisht.

Give me a place to stand, and i will move the earth.
PM
Top
Loni-DK
Postuar nė: 07.12.2008, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 253
Antari Nr: 15607
Bashkangjitur: 19.05.2008
Happy birthday Alvin, u bėfsh plak me musteqe smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------

PMEmail Poster
Top
alvin
Postuar nė: 07.12.2008, 16:00
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (Loni-DK @ 07.12.2008, 17:39)
Happy birthday Alvin, u bėfsh plak me musteqe smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e4c2e742.gif

Hahahaha falemnderit smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
aniita
Postuar nė: 07.12.2008, 16:06
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 937
Antari Nr: 18853
Bashkangjitur: 03.12.2008Te uroj qdo gje ne jete,
ne trup shendet,ne mesim vullnet,ne ide drejtesi ne nerva qetesi,ne familje harmoni,ne te ardhmen lumturi dhe shumė shumė Dashuriiiiiiiiiiii,Happy Birthday Happy Birthday to You


----------------------------------------
past
PM
Top
Essa
Postuar nė: 07.12.2008, 16:43
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 6262
Antari Nr: 17241
Bashkangjitur: 11.09.2008Urime alvin..............paq jete te shendetshme e te lumtur edhe ne vitet e ardhshme.


----------------------------------------
Mos lejoni qė mendja juaj te jetė sherbėtore pa mbikqyrės!!!
Von i sheh njeriu pasojat!!!!!!!!
PM
Top
analfabet
Postuar nė: 07.12.2008, 16:45
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 116
Antari Nr: 16041
Bashkangjitur: 17.06.2008 Citim (kreator @ 07.12.2008, 14:54)

ishalla zoti i dhash rahati ne familje,pune dhe shoqeri

ama edhe neve studenteve te na lere rahat plakushi... smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif


----------------------------------------
Mendo mendime te medha, por shijo kenaqesi te vogla..
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 07.12.2008, 16:54
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007Urime ditelindjen mik alvin ,te deshiroj shendet ,lumturi mirsi dhe sukses ne jete.


Ps.Mos u halit shtaj se je bo ma i madhe (se je rrajt) ahahhahaha smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif smil3dbd4d4e4c4f2.gif

smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top

Topic Options Faqe: (6) 1 2 [3] 4 5 ... E fundit » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio