Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Urime Ditelindja Alvin
alvin
Postuar nė: 08.12.2008, 00:01
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008Ju falemnderit te gjitheve.
Ju plotesofshin te gjithe deshirat qe i keni ne jete.


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 08.12.2008, 00:02
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007....................

Ky postim ėshtė ndryshuar nga LIMMI nė 08.12.2008, 00:06


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
borra
Postuar nė: 08.12.2008, 00:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 945
Antari Nr: 18653
Bashkangjitur: 22.11.2008Urime ditelindjen Alvin,te deshiroj shendet, lumturi, dashuri,fat dhe suksese!


----------------------------------------
Budalla i veshur mire ndrite, por vetem pa e hapur gojen!
Jemanden lieben heisst, ihn so sehen, wie Gott ihn gemeint hat...
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.12.2008, 00:49
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (BESI_TE @ 08.12.2008, 01:41)
, sot nauk te ngucim se e paske ditlindjen smil3dbd4d6422f04.gif

P.S. pi neser e tutje raj hazer smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Respekt

Nauk ene neser,se Bajram eshte smil3dbd4e398ff7b.gif smil3dbd4e398ff7b.gif
Pi mbasneser de boohem hazer smil3dbd4daabd491.gif smil3dbd4daabd491.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top
fisniku
Postuar nė: 08.12.2008, 00:59
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2718
Antari Nr: 5696
Bashkangjitur: 09.02.2007Alvin,

Edhe prej meje Happy Birthday!

Best regards,

Fisnik


----------------------------------------
I miss my little "Casper" soo sooo much

When you lost your faith in God ,you lost your soul.....

Somewhere, Someway, Someday, Somehow
PM
Top
alvin
Postuar nė: 08.12.2008, 01:00
Quote Post


Administrator
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 22234
Antari Nr: 12633
Bashkangjitur: 08.01.2008 Citim (fisniku @ 08.12.2008, 02:59)
Alvin,

Edhe prej meje Happy Birthday!

Best regards,

Fisnik

Thanks,buddy smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif smil3dbd4e4c2e742.gif


----------------------------------------
Dy gjėra janė te pakufishme-gjithėsia dhe injoranca njerėzore. Pėr te parėn nuk jam i sigurt-Albert Einstein
PM
Top

Topic Options Faqe: (6) « E para ... 4 5 [6]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio