Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rektori me orkestren e tij (dekanet), Ja vuri shkopin rrotes se USHT
albin1
  Postuar nė: 14.02.2007, 17:29
Quote Post


Miku i ri
*

Posti: Antarė
Postime: 1
Antari Nr: 5805
Bashkangjitur: 14.02.2007Rektori me orkestren e tij (dekanet) Ja vuri shkopin rrotes se USHT-se

Te nderuar student sa mendoni ju se me ardhjen e rektorit te ri ne usht punet jan duke ecen perpara apo me hapa te shpejt mbrapa?Datotekat e bashkangjitura ( Shkarkuar: 64 )
Datotekat e bashkangjitura  albinkurti.jpg
PM
Top
allma
  Postuar nė: 14.02.2007, 19:27
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007edhe une jam me ty albinkurti, usht-ne tani e kane bere poligon te politikes dhe fatkeqesisht kjo parti tani ne pushtet ja ka humbur te gjitha vlerat qe i ka patur ky universitet kombetar me pare.

me respekt dhe te lumte me levizjen tende per vetvendosje

allma smil3dbd4e398ff7b.gif


----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top
studentejuridiku
Postuar nė: 15.02.2007, 08:34
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 3384
Bashkangjitur: 16.10.2006po po te bjen kohe o albin me u mar me USHt? Ske asnje hall tjeter?
PM
Top
Babadimri
Postuar nė: 15.02.2007, 11:32
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 77
Antari Nr: 4859
Bashkangjitur: 24.12.2006E din si ma cojne mallin keta keta kolege. U vjen tash keq qe USHt po ec para edhe me te gjitha instrumentat duan te bejne tollovi. PO kur ka ec puna ma mir bre miku im se me vjen keq se po ia keperdor emrin albinit me thuaj. Merre hyn pak neper web faqe edhe shikoje sa po punohet www.unite.edu.mk
Amani se na lodhet me keto lokalizmat ku me dite cfare interesi paske qe spo te pelqejka puna qe po behet
PM
Top
saraj
Postuar nė: 15.02.2007, 15:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 255
Antari Nr: 3784
Bashkangjitur: 02.11.2006Ju zotri qe po i mbyllni syte me qellim para realitetit, qe per ju eshte i hidhur,se USHT asnjehere si tani nuk ka pas perkrahje nga te gjitha qendrat universitare, por do te ishte mire per ju qe nuk ju pelqen kjo, kur te shkruani te shenoni se jeni ushtar ose te ndonje partie ose te ndonje organizate qe punon kunder perparimit te Usht-se.
PMIntegrity Messenger IM
Top
PreMiuM
Postuar nė: 16.02.2007, 12:03
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 45
Antari Nr: 5299
Bashkangjitur: 18.01.2007Punen qe eshte duke e bere Rektori i tanishem me ekipin e tij per kete kohe kaq te shkurter nuk e ka be paraardhesi i tij peraq vjet sa ka qene ne krye te Universitetit.

Faktet tregojne, puna jo fjalet.
PM
Top
zeshkani
Postuar nė: 16.02.2007, 13:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 777
Antari Nr: 3657
Bashkangjitur: 28.10.2006 Citim (PreMiuM @ 16.02.2007, 12:03)
Punen qe eshte duke e bere Rektori i tanishem me ekipin e tij per kete kohe kaq te shkurter nuk e ka be paraardhesi i tij peraq vjet sa ka qene ne krye te Universitetit.

Faktet tregojne, puna jo fjalet.

Pra edhe une pajtohem me mendimin e keti koleges se me te vertet usht kurr nuk eshte kan me mir edhe pse ka mundesi ende me perparu keshtu qe ju deshiroj suksese dhe pune te mbar
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
allma
Postuar nė: 16.02.2007, 19:02
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 72
Antari Nr: 5271
Bashkangjitur: 16.01.2007O albin, keta te pdsh-se po ta kan inatin!----------------------------------------
Beware of Greeks bearing gifts

Pėrkthimi:

Mos u beso armiqėve
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio