Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) [1] 2 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Oda e BURRAVE - Foto
Lexo
Postuar nė: 14.12.2008, 14:10
Quote Post


Robot
*****

Posti: Antarė
Postime: 3366
Antari Nr: 18687
Bashkangjitur: 24.11.2008URL e fotografise: http://www.xenini.com/burrat-bojne-bajram.jpg


----------------------------------------
This is an automatically sent message, i'm Robot please do not reply!
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 14.12.2008, 14:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007ehh lum keto per kete vaket smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Ky postim ėshtė ndryshuar nga art_rokerja nė 14.12.2008, 14:18


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Sybella
Postuar nė: 14.12.2008, 14:15
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 8150
Antari Nr: 18495
Bashkangjitur: 14.11.2008Hahahahha, shume foto e forte!

Sa hije i paska Bushit kapela smil3dbd4d4e4c4f2.gif !

Te gjithe keta si me qene tanet, pervec Sollanes, zare pse ka syza smil3dbd4d4e4c4f2.gif .

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Kur ti prangat mi hodhe nė mish,
unė i putha duart tua,
ėshtė rast i pashembullt ta dish
qė xhelatin ta puth e ta dua...-D.Agolli
PM
Top
Shqipe1
Postuar nė: 14.12.2008, 14:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9463
Antari Nr: 6919
Bashkangjitur: 14.04.2007Haxhi BUSHI smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
Don't dream your life, live your dream...
PMUsers Website
Top
Gjuajtėsi
Postuar nė: 14.12.2008, 14:26
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 1493
Antari Nr: 10126
Bashkangjitur: 10.10.2007Putinit eshte dasht pak mjekra ti tregohet dhe dhembet e verdhe!


----------------------------------------
Njė tokė, njė gurr, njė krua, njė urė! Ēfar ke bė ti sot pėr kombin tėnd!
PM
Top
Armani
Postuar nė: 14.12.2008, 14:32
Quote Post


ALL EYEZ ON ME
*****

Posti: Antarė
Postime: 2654
Antari Nr: 14410
Bashkangjitur: 18.03.2008ahahahahaha


----------------------------------------
« ★ Emporio Armani ☆ »
PMUsers Website
Top
ar2yy
Postuar nė: 14.12.2008, 14:35
Quote Post


CHELSEA`S FAN
*****

Posti: Antarė
Postime: 4167
Antari Nr: 13665
Bashkangjitur: 15.02.2008-Qyre Sarkozi tuj pi Ronson:D
PM
Top
LIMMI
Postuar nė: 14.12.2008, 14:40
Quote Post


Ujku ne mesin tuaj!!
*****

Posti: Antarė
Postime: 7174
Antari Nr: 6797
Bashkangjitur: 07.04.2007ahahahahaah sa km qesh o Zot haxhi Bushi.


----------------------------------------
Kujdes mos i bėni padrejtėsi vetes, se edhe ashtu tė tjerėt do tė jenė tė padrejt me ju.
PMEmail Poster
Top
want3d
Postuar nė: 14.12.2008, 14:42
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 4854
Antari Nr: 9176
Bashkangjitur: 28.08.2007hic sju paska hije me nejt ne ode keta burreca, keta jane mesu ne parlament.sidoqoft foto intresante
rrespekte!


----------------------------------------
Nese mendon se arsimimi kualitativ kushton shtrejt, atehere provoje injorancen

LEXIMI demton rende INJORANCEN!
PMUsers WebsiteIntegrity Messenger IMMSN
Top
Milda
Postuar nė: 14.12.2008, 14:44
Quote Post


Respekto femrėn!
*****

Posti: Antarė
Postime: 3866
Antari Nr: 17468
Bashkangjitur: 21.09.2008euu Putini ,kom kryq eshte ulur ,nejse ai ja din rendin si ulen shypet


----------------------------------------
Njeriu ndryshon sipas orėve! Sa me shumė orė ti kaloje nė kėtė Botė aq mė shumė e ndryshon karakterin e tij!
PM
Top
v3rbatim
Postuar nė: 14.12.2008, 14:56
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2444
Antari Nr: 6905
Bashkangjitur: 13.04.2007e paska bo Montimin shum fort , t`lumt :D


----------------------------------------
Thuaj: "S'ka dyshim se vdekja prej tė cilės po ikni, ka pėr t'ju zėnė, e mandej do tė silleni te Ai qė e di tė padukshmen dhe tė dukshmen, dhe atėherė Ai do t'ju njoftojė me atė qė keni punuar".
(Sure Xhum’a: 8)Femra duhet ta ruajė trupin si pasurinė, nė qoftė se dėshiron qė mashkulli tė ndihet si gjurmues i arit.
PM
Top
besimD
Postuar nė: 14.12.2008, 15:14
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 900
Antari Nr: 9531
Bashkangjitur: 14.09.2007shume foto e fort vec se Bushi mgjan naj shkone neve shqiptareve me at kapelen hhahaha
PM
Top
lara
Postuar nė: 14.12.2008, 15:20
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 506
Antari Nr: 18193
Bashkangjitur: 29.10.2008hahahahahaahhhahahaah


----------------------------------------
Njeriut nuk i jepet rasti i dyt qe te bej pershtypjen e pare.
PM
Top
Trishtimi
Postuar nė: 14.12.2008, 15:22
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 9192
Antari Nr: 18743
Bashkangjitur: 27.11.2008SHum fort te lumt.


----------------------------------------
Ēdo shigjetė nuk e arrin cakun...
PMUsers Website
Top
Fox
Postuar nė: 14.12.2008, 15:39
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2023
Antari Nr: 14973
Bashkangjitur: 14.04.2008HAHAHHAHAHHAHHAHHAHHAHA sa kam qesh smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif


----------------------------------------
BURRA pak jan se meshkuj KREJT jan
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio