Studentet.info
 Kėrko      Antarėt      Aktivitet


Faqe: (3) 1 [2] 3   ( Kalo tek postimi i parė i palexuar ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Oda e BURRAVE - Foto
StartBismi
Postuar nė: 14.12.2008, 18:23
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2537
Antari Nr: 17814
Bashkangjitur: 09.10.2008Montim shume i suksesshem, hic s'mundet ta dallosh se a eshte montazhe ose jo. bravo.
Ma i lezetshem Bushi dhe Sheferi, tamam tipik shqipe... hehehhehe
PM
Top
andy
Postuar nė: 14.12.2008, 18:33
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005Sheferi kit still ka dal, ska cish atej.

Vetem se dicka mungon, ketu ne foto, duhet te ken nje shqiponje varet ne mur, edhe ateher behet tamam.

Se per ndryshe eshte shume cool.


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
m1n1
Postuar nė: 14.12.2008, 18:36
Quote Post


Na ndejk nga koha nė kohė
****

Posti: Antarė
Postime: 49
Antari Nr: 16998
Bashkangjitur: 29.08.2008hahahhahaha shaum fort haha


----------------------------------------
Im HeRe YouR GaMe Is OveR...
PMUsers WebsiteYahooMSN
Top
e-verteta
Postuar nė: 14.12.2008, 18:38
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 935
Antari Nr: 18922
Bashkangjitur: 07.12.2008hahaha ncnc po interesant e pasken bere foton...


----------------------------------------
E verteta nuk njihet permes njerzeve por njoftohu me te verteten,do ti njohish edhe njerzit e saj..”
PM
Top
packs
Postuar nė: 14.12.2008, 18:43
Quote Post


Administratore
*****

Posti: Admin Forumi
Postime: 14801
Antari Nr: 17125
Bashkangjitur: 05.09.2008hauhauhahuahuauh, shume foto e mire


----------------------------------------
Miremengjesi pasqyra ime, dukeni tmerrshem sot .

Me duket mjaft fola une per veten , dua te di dicka per ju -cfare mendoni ju per mua ?:P
PM
Top
Happy_Soldier
Postuar nė: 14.12.2008, 18:58
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 5799
Antari Nr: 643
Bashkangjitur: 03.04.2006hauuaua Dhezne kaj cigare bre.....


----------------------------------------
In Search of a Character....
Ėndrra e njė nate vere....
PMMSN
Top
hamurabi
Postuar nė: 14.12.2008, 19:46
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 2519
Antari Nr: 17776
Bashkangjitur: 07.10.2008shum foto e mir,ama sjan kta per n od tbuurave,se burrat jan njerz tfjales e tbeses,e te kta pak sa veshtir me gjet besen e vecanrisht te puca putin hahahh
PM
Top
andy
Postuar nė: 14.12.2008, 19:54
Quote Post


The GodFather
*****

Posti: Antarė
Postime: 7137
Antari Nr: 132
Bashkangjitur: 16.02.2005URL e fotografise: http://www.buckfush.com/images/bush_Osama_Titanic_Rats.jpg


----------------------------------------
"o Zot jepi atij qe rin kot, sepse ai qe punon fiton vet!"

SINCE 1985
PMEmail PosterIntegrity Messenger IM
Top
coool
Postuar nė: 14.12.2008, 19:54
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 743
Antari Nr: 14578
Bashkangjitur: 25.03.2008rroft haxhi bushi hahahah /..shum foto interesante hahahahh


----------------------------------------
eshte koha per ndryshim
PM
Top
blue.a
Postuar nė: 14.12.2008, 19:55
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 54
Antari Nr: 18993
Bashkangjitur: 14.12.2008krejt mire ama Haxhi Berluskoni mungon smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif smil3dbd4dbc14f3f.gif


----------------------------------------
CHANGE
PM
Top
BleRita
Postuar nė: 14.12.2008, 20:12
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 60
Antari Nr: 18977
Bashkangjitur: 13.12.2008ahahahahahahah sa bukur i kan booo
PM
Top
Boss76
  Postuar nė: 15.12.2008, 18:17
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 968
Antari Nr: 19012
Bashkangjitur: 15.12.2008 Citim (besimD @ 14.12.2008, 17:14)
shume foto e fort vec se Bushi mgjan naj shkone neve shqiptareve me at kapelen hhahaha

e per OBAMEN a ka me na ngjajt

Pershendetje


----------------------------------------
Kevther
Ne, vėrtet, tė dhamė ty shumė tė mira. Andaj ti falu dhe prej kurban pėr hir tė Zotit tėnd. E s'ka dyshim se urrejtėsi yt ėshtė farėsosur.
PMUsers Website
Top
Painkiller
Postuar nė: 15.12.2008, 18:25
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 3030
Antari Nr: 15066
Bashkangjitur: 19.04.2008heehheheehe shum fort


----------------------------------------
Do e doja artin,kulturėn,muzikėn dhe do respektoja traditėn tonė poqėse ky shtet do mė kishte siguruar egzistencėn ekonomike....
PMEmail Poster
Top
Promotori
Postuar nė: 15.12.2008, 19:03
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 1615
Antari Nr: 16595
Bashkangjitur: 29.07.2008 Citim (Sybella @ 14.12.2008, 16:15)
Hahahahha, shume foto e forte!

Sa hije i paska Bushit kapela smil3dbd4d4e4c4f2.gif !

Te gjithe keta si me qene tanet, pervec Sollanes, zare pse ka syza smil3dbd4d4e4c4f2.gif .

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

Pse shqiptaret nuk bartin syze a?


----------------------------------------
"Cdo gje ndryshon,pervec ligjit te ndryshimeve"
PM
Top
A_LEVNOVA
Postuar nė: 15.12.2008, 19:07
Quote Post


Tėrė kohėn flas :)
*****

Posti: Antarė
Postime: 479
Antari Nr: 18913
Bashkangjitur: 07.12.2008ej heren qeter do ua pres kokat ktyre ne foto une
RROFTE BABA SHQIPJA


----------------------------------------
Zbertheje JETEN ne kohe dhe vend te duhur, me nder e sa me shume dituri! Pra, ki mbeshtetje tek ALLAHU!
PM
Top

Topic Options Faqe: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Postimet janė nė pronėsi tė vet postuesve, redaksia jonė nuk mer asnjė pėrgjegjėsi per permbajtjen e tyre!

© 2004-2017 Studentet.info™ | Kopjimi ėshtė i lejuar nėse theksohet burimi | Developed by: Just5 Studio